11PUNKT OPEN KAT. A - DAMSKA

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii A (A)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kamińska MagdaPotwierdzony Bogatynia 1 1
2 Ryfa NataliaPotwierdzony Poznań 2 2
3 Szymaniak KingaPotwierdzony Poznań 4 3
4 Kornowska MałgorzataPotwierdzony Iława 7 4
8 Dominiak ZuzannaPotwierdzony Poznań 14 5
5 Owcarz KatarzynaPotwierdzony Wrocław 9 6
12 Surdziel AleksandraPotwierdzony Poznań 30 7
7 Mohamed NaziaPotwierdzony Toruń 12 8
22 Małyszka JoannaPotwierdzony Poznań 9
6 Grzechowiak DorotaPotwierdzony Poznań 10 10
9 Sielska PaulinaPotwierdzony Wrocław 17 11
11 Tomaszewska SylwiaPotwierdzony Wrocław 27 12
15 Lubińska DominikaPotwierdzony Poznań 52 13
13 Sawicka AgnieszkaPotwierdzony Wrocław 34 14
19 Rak SoniaPotwierdzony Dobra 125 15
21 Tomczyk AleksandraPotwierdzony Poznań 275 16
14 Bogdanowicz KatarzynaPotwierdzony Zielona Góra 35 17
18 Rohleder KatarzynaPotwierdzony Wrocław 87 18
20 Scheibe DariaPotwierdzony Poznań 251 19
17 Bruk AnnaPotwierdzony Poznań 61 20
16 Kwaśniewska KarolinaPotwierdzony Poznań 60 21
10 Skarbińska AgnieszkaWalkover Bydgoszcz 26 24


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 27-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kamińska Magda
Bye
Sielska Paulina
3
  9:11  11:1  11:5  11:5
Bogdanowicz Katarzyna
1
Rak Sonia
3
  9:11  14:12  11:2  9:11  11:8
Skarbińska Agnieszka
2
Bye
Dominiak Zuzanna
Grzechowiak Dorota
Bye
Surdziel Aleksandra
3
  11:8  11:6  11:4
Bruk Anna
0
Lubińska Dominika
Bye
Bye
Kornowska Małgorzata
Szymaniak Kinga
Bye
Kwaśniewska Karolina
0
  2:11  6:11  9:11
Tomaszewska Sylwia
3
Scheibe Daria
0
  5:11  9:11  10:12
Sawicka Agnieszka
3
Bye
Owcarz Katarzyna
Mohamed Nazia
Bye
Małyszka Joanna
3
  11:4  11:3  11:4
Rohleder Katarzyna
0
Bye
Tomczyk Aleksandra
Bye
Ryfa Natalia
Kamińska Magda
3
  11:3  11:1  11:1
Sielska Paulina
0
Rak Sonia
0
  0:11  6:11  6:11
Dominiak Zuzanna
3
Grzechowiak Dorota
1
  8:11  13:11  7:11  9:11
Surdziel Aleksandra
3
Lubińska Dominika
1
  3:11  11:5  6:11  7:11
Kornowska Małgorzata
3
Szymaniak Kinga
3
  11:7  11:9  11:4
Tomaszewska Sylwia
0
Sawicka Agnieszka
0
  4:11  5:11  3:11
Owcarz Katarzyna
3
Mohamed Nazia
3
  11:8  11:6  11:6
Małyszka Joanna
0
Tomczyk Aleksandra
0
  2:11  5:11  3:11
Ryfa Natalia
3
Kamińska Magda
3
  11:7  11:3  11:3
Dominiak Zuzanna
0
Surdziel Aleksandra
1
  6:11  11:7  8:11  7:11
Kornowska Małgorzata
3
Szymaniak Kinga
3
  11:9  11:9  11:9
Owcarz Katarzyna
0
Mohamed Nazia
0
  3:11  7:11  5:11
Ryfa Natalia
3
Kamińska Magda
3
  11:3  11:2  11:6
Kornowska Małgorzata
0
Szymaniak Kinga
1
  11:8  7:11  9:11  2:11
Ryfa Natalia
3
Kamińska Magda
3
  11:4  11:9  11:9
Ryfa Natalia
0
Kamińska Magda
Miejsca 3 - 4
Kornowska Małgorzata
0
  6:11  4:11  8:11
Szymaniak Kinga
3
Szymaniak Kinga
Miejsca 5 - 8
Dominiak Zuzanna
3
  11:6  8:11  11:6  7:11  11:4
Surdziel Aleksandra
2
Owcarz Katarzyna
3
  4:11  11:6  11:3  11:7
Mohamed Nazia
1
Dominiak Zuzanna
3
  11:9  11:9  11:9
Owcarz Katarzyna
0
Dominiak Zuzanna
Miejsca 7 - 8
Surdziel Aleksandra
3
  11:5  11:5  11:7
Mohamed Nazia
0
Surdziel Aleksandra
Miejsca 9 - 16
Sielska Paulina
3
  11:9  11:7  9:11  11:5
Rak Sonia
1
Grzechowiak Dorota
3
  11:8  3:11  7:11  13:11  11:0
Lubińska Dominika
2
Tomaszewska Sylwia
3
  11:7  11:0  9:11  11:6
Sawicka Agnieszka
1
Małyszka Joanna
3
  11:6  11:4  11:4
Tomczyk Aleksandra
0
Sielska Paulina
2
  11:6  7:11  11:6  8:11  8:11
Grzechowiak Dorota
3
Tomaszewska Sylwia
0
  9:11  6:11  9:11
Małyszka Joanna
3
Grzechowiak Dorota
1
  11:9  7:11  9:11  7:11
Małyszka Joanna
3
Małyszka Joanna
Miejsca 11 - 12
Sielska Paulina
3
  12:10  11:3  11:4
Tomaszewska Sylwia
0
Sielska Paulina
Miejsca 13 - 16
Rak Sonia
0
  6:11  6:11  2:11
Lubińska Dominika
3
Sawicka Agnieszka
3
  11:13  11:6  11:5  11:3
Tomczyk Aleksandra
1
Lubińska Dominika
3
  11:5  11:6  11:7
Sawicka Agnieszka
0
Lubińska Dominika
Miejsca 15 - 16
Rak Sonia
3
  11:3  11:5  11:4
Tomczyk Aleksandra
0
Rak Sonia
Miejsca 17 - 32
Bye
Bogdanowicz Katarzyna
Skarbińska Agnieszka
Bye
Bye
Bruk Anna
Bye
Bye
Bye
Kwaśniewska Karolina
Scheibe Daria
Bye
Bye
Rohleder Katarzyna
Bye
Bye
Bogdanowicz Katarzyna
3
WALKOVER
Skarbińska Agnieszka
W
Bruk Anna
Bye
Kwaśniewska Karolina
0
  2:11  1:11  5:11
Scheibe Daria
3
Rohleder Katarzyna
Bye
Bogdanowicz Katarzyna
3
  12:10  11:8  12:10
Bruk Anna
0
Scheibe Daria
0
  8:11  6:11  6:11
Rohleder Katarzyna
3
Bogdanowicz Katarzyna
3
  11:6  9:11  11:5  13:11
Rohleder Katarzyna
1
Bogdanowicz Katarzyna
Miejsca 19 - 20
Bruk Anna
1
  5:11  7:11  11:4  4:11
Scheibe Daria
3
Scheibe Daria
Miejsca 21 - 24
Bye
Kort 3, 10:00 10.12.2017
Bye
Kwaśniewska Karolina
Kort 4, 10:00 10.12.2017
Bye
Bye
Kort 6, 12:00 10.12.2017
Kwaśniewska Karolina
Kwaśniewska Karolina
Miejsca 23 - 24
Bye
Kort 5, 12:00 10.12.2017
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 00:10:27 21-01-2018