11PUNKT OPEN KAT. A - OPEN - Eliminacje


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
31 Wilas DawidPotwierdzony Bolesławiec 64
56 Tannen NadavPotwierdzony Szczecin 592
27 Przybitkowski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 46
52 Korsak MikołajPotwierdzony Bezrzecze 225
26 Gajewski GrzegorzPotwierdzony Zielona Góra 45
33 Filipowski DariuszPotwierdzony Poznań 68
57 Buszkiewicz TomaszPotwierdzony Kościan 749
28 Szymczak MarcinPotwierdzony Warszawa 51
25 Przytuła MichałPotwierdzony Poznań 44
37 Włodarczyk PawełPotwierdzony Czerwonak 112 33
42 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 123 35
43 Chlebowicz PiotrPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 130 35
32 Królewski EdwardWalkover Białystok 66 36
50 Rowba SergiuszPotwierdzony Wschowa 188 37
45 Lasota AndrzejWalkover Gdańsk 134 39
34 Gałecki TomaszWalkover Poznań 75 40
35 Kapuściński BartoszWalkover Bydgoszcz 103 40
41 Hełminiak PiotrPotwierdzony Bydgoszcz 120 41
49 Wawrzonkowski NikodemPotwierdzony Gdańsk 182 43
30 Podgórski BartłomiejPotwierdzony Wrocław 63 43
47 Mikołajczak PiotrPotwierdzony Poznań 154 45
48 Stasiak WojciechWalkover Gdynia 166 45
40 Kawalec IreneuszPotwierdzony Jagodne 119 47
46 Paczesny BartoszWalkover 143 48
29 Soszka StefanWalkover Białystok 56 48
44 Kleczyński MarcinPotwierdzony Lubin 131 49
39 Kieruzal PiotrPotwierdzony Poznań 117 51
51 Lisiewicz ŁukaszPotwierdzony Bolesławiec 196 51
38 Śmiałek MaciejWalkover Poznań 115 52
55 Sienkiewicz LeszekPotwierdzony Warszawa 329 53
36 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 107 55
54 Grochowski PatrykWalkover Bydgoszcz 275 56
53 Dolata SzymonWalkover Łąkie 244 56


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 27-11-2017


Runda 1Runda 2Awans do turnieju głównego
Przytuła Michał
3
  11:8  11:3  8:11  12:10
Wawrzonkowski Nikodem
1
Sienkiewicz Leszek
0
  4:11  3:11  3:11
Rowba Sergiusz
3
Paczesny Bartosz
1
  11:8  8:11  2:11  6:11
Włodarczyk Paweł
3
Lisiewicz Łukasz
0
  8:11  10:12  1:11
Wilas Dawid
3
Podgórski Bartłomiej
2
  13:11  3:11  11:9  7:11  7:11
Gałecki Tomasz
3
Śmiałek Maciej
0
  1:11  2:11  5:11
Tannen Nadav
3
Chlebowicz Piotr
3
  11:5  11:7  11:6
Mikołajczak Piotr
0
Grochowski Patryk
0
  3:11  7:11  6:11
Przybitkowski Kamil
3
Szymczak Marcin
3
  11:6  11:6  11:5
Stasiak Wojciech
0
Stachurski Jakub
3
  11:7  11:9  11:0
Dolata Szymon
0
Kieruzal Piotr
2
  11:8  4:11  12:10  10:12  9:11
Lasota Andrzej
3
Filipowski Dariusz
3
  13:11  11:9  7:11  11:8
Soszka Stefan
1
Królewski Edward
3
  4:11  11:4  11:9  11:6
Kawalec Ireneusz
1
Kleczyński Marcin
0
  4:11  4:11  8:11
Korsak Mikołaj
3
Kapuściński Bartosz
3
  11:8  15:13  11:6
Żak Marcin
0
Hełminiak Piotr
2
  0:11  11:9  3:11  11:8  5:11
Gajewski Grzegorz
3
Przytuła Michał
3
  11:9  11:6  11:5
Rowba Sergiusz
0
Włodarczyk Paweł
1
  11:9  6:11  4:11  10:12
Wilas Dawid
3
Gałecki Tomasz
0
  2:11  2:11  3:11
Tannen Nadav
3
Chlebowicz Piotr
0
  11:13  1:11  10:12
Przybitkowski Kamil
3
Szymczak Marcin
3
  11:7  11:3  11:3
Stachurski Jakub
0
Lasota Andrzej
0
  12:14  7:11  13:15
Filipowski Dariusz
3
Królewski Edward
0
  3:11  4:11  2:11
Korsak Mikołaj
3
Kapuściński Bartosz
0
  7:11  4:11  4:11
Gajewski Grzegorz
3
Przytuła Michał
Wilas Dawid
Tannen Nadav
Przybitkowski Kamil
Szymczak Marcin
Filipowski Dariusz
Korsak Mikołaj
Gajewski Grzegorz
Miejsca 33 - 40
Rowba Sergiusz
1
  11:9  4:11  5:11  8:11
Włodarczyk Paweł
3
Gałecki Tomasz
W
WALKOVER
Chlebowicz Piotr
3
Stachurski Jakub
3
  8:11  11:9  11:3  12:10
Lasota Andrzej
1
Królewski Edward
3
WALKOVER
Kapuściński Bartosz
W
Włodarczyk Paweł
3
  11:2  11:6  11:7
Chlebowicz Piotr
0
Stachurski Jakub
3
WALKOVER
Królewski Edward
W
Włodarczyk Paweł
3
  12:10  11:9  11:2
Stachurski Jakub
0
Włodarczyk Paweł
Miejsca 35 - 36
Chlebowicz Piotr
Kort 1, 15:30 9.12.2017
Bye
Chlebowicz Piotr
Miejsca 37 - 40
Rowba Sergiusz
Bye
Lasota Andrzej
Bye
Rowba Sergiusz
3
WALKOVER
Lasota Andrzej
W
Rowba Sergiusz
Miejsca 39 - 40
Bye
Bye
Bye
Miejsca 41 - 56
Wawrzonkowski Nikodem
3
  11:5  11:6  11:6
Sienkiewicz Leszek
0
Paczesny Bartosz
3
  11:8  8:11  11:13  11:9  11:1
Lisiewicz Łukasz
2
Podgórski Bartłomiej
3
  13:11  11:7  9:11  11:9
Śmiałek Maciej
1
Mikołajczak Piotr
3
  7:11  11:8  11:6  11:3
Grochowski Patryk
1
Stasiak Wojciech
3
  10:12  11:9  11:2  10:12  11:6
Dolata Szymon
2
Kieruzal Piotr
0
  7:11  7:11  5:11
Soszka Stefan
3
Kawalec Ireneusz
3
  11:6  8:11  11:5  11:7
Kleczyński Marcin
1
Żak Marcin
2
  11:8  8:11  9:11  11:9  5:11
Hełminiak Piotr
3
Wawrzonkowski Nikodem
3
  9:11  7:11  12:10  11:0  11:1
Paczesny Bartosz
2
Podgórski Bartłomiej
3
  11:9  14:12  12:10
Mikołajczak Piotr
0
Stasiak Wojciech
3
WALKOVER
Soszka Stefan
W
Kawalec Ireneusz
2
  12:10  7:11  11:7  7:11  3:11
Hełminiak Piotr
3
Wawrzonkowski Nikodem
2
  11:9  9:11  11:7  7:11  4:11
Podgórski Bartłomiej
3
Stasiak Wojciech
0
  4:11  10:12  10:12
Hełminiak Piotr
3
Podgórski Bartłomiej
1
  5:11  11:8  1:11  7:11
Hełminiak Piotr
3
Hełminiak Piotr
Miejsca 43 - 44
Wawrzonkowski Nikodem
3
WALKOVER
Stasiak Wojciech
W
Wawrzonkowski Nikodem
Miejsca 45 - 48
Paczesny Bartosz
W
WALKOVER
Mikołajczak Piotr
3
Bye
Kawalec Ireneusz
Mikołajczak Piotr
3
  12:10  11:9  11:9
Kawalec Ireneusz
0
Mikołajczak Piotr
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 56
Sienkiewicz Leszek
0
  4:11  6:11  4:11
Lisiewicz Łukasz
3
Śmiałek Maciej
3
WALKOVER
Grochowski Patryk
W
Dolata Szymon
W
WALKOVER
Kieruzal Piotr
3
Kleczyński Marcin
3
  11:4  9:11  12:10  9:11  11:3
Żak Marcin
2
Lisiewicz Łukasz
3
WALKOVER
Śmiałek Maciej
W
Kieruzal Piotr
0
  7:11  9:11  7:11
Kleczyński Marcin
3
Lisiewicz Łukasz
W
WALKOVER
Kleczyński Marcin
3
Kleczyński Marcin
Miejsca 51 - 52
Bye
Kort 5, 15:00 9.12.2017
Kieruzal Piotr
Kieruzal Piotr
Miejsca 53 - 56
Sienkiewicz Leszek
Bye
Bye
Kort 6, 12:00 9.12.2017
Żak Marcin
Sienkiewicz Leszek
3
  11:6  11:4  11:9
Żak Marcin
0
Sienkiewicz Leszek
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Stan na: 07:05:59 24-04-2018