Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
69"3'Hemmerling Piotr3
Stachowski Łukasz2
67"54'Hemmerling Piotr2
Atras Przemysław3
62"38'Shinnie Chris3
Tannen Nadav2
57"1'Hemmerling Piotr3
Matejski Tomasz1
51"2'Atras Przemysław3
Tyma Konrad0
50"49'Korsak Mikołaj3
Gajewski Grzegorz2
49"37'Przytuła Michał3
Machno Artur2
48"26'Shinnie Chris2
Khan Faizan3
46"50'Gajewski Grzegorz3
Kowalski Dominik2
44"36'Wasilewski Jakub3
Spoljar Domagoj1
43"17'Stasiak Wojciech3
Dolata Szymon2
41"59'Podgórski Bartłomiej2
Gałecki Tomasz3
41"4'Hełminiak Piotr2
Gajewski Grzegorz3
39"47'Hełminiak Piotr3
Kawalec Ireneusz2
36"59'Przytuła Michał3
Wawrzonkowski Nikodem1
36"52'Filipowski Dariusz3
Soszka Stefan1
36"47'Kieruzal Piotr2
Lasota Andrzej3
36"17'Paczesny Bartosz3
Lisiewicz Łukasz2
35"45'Wawrzonkowski Nikodem2
Podgórski Bartłomiej3
33"16'Żak Marcin2
Hełminiak Piotr3
39"30'Lubińska Dominika2
Grzechowiak Dorota3
39"11'Kornowska Małgorzata3
Lubińska Dominika1
39"1'Dominiak Zuzanna3
Surdziel Aleksandra2
36"48'Grzechowiak Dorota3
Sielska Paulina2
36"26'Rak Sonia3
Skarbińska Agnieszka2
34"55'Kornowska Małgorzata3
Surdziel Aleksandra1
31"57'Surdziel Aleksandra3
Grzechowiak Dorota1
30"21'Bogdanowicz Katarzyna3
Rohleder Katarzyna1
29"59'Sielska Paulina3
Bogdanowicz Katarzyna1
27"55'Mohamed Nazia1
Owcarz Katarzyna3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Hemmerling Piotr211"41'
Atras Przemysław188"6'
Shinnie Chris161"42'
Tannen Nadav160"28'
Pyda Andrzej157"51'
Tyma Konrad153"19'
Kowalski Dominik143"0'
Khan Faizan141"33'
Wasilewski Jakub140"18'
Machno Artur139"3'
Hełminiak Piotr143"7'
Podgórski Bartłomiej133"39'
Włodarczyk Paweł105"39'
Wawrzonkowski Nikodem101"48'
Kawalec Ireneusz101"7'
Stasiak Wojciech88"29'
Mikołajczak Piotr84"30'
Paczesny Bartosz77"17'
Żak Marcin74"37'
Kleczyński Marcin73"48'
Surdziel Aleksandra116"47'
Grzechowiak Dorota109"31'
Kornowska Małgorzata95"51'
Sielska Paulina95"49'
Lubińska Dominika89"30'
Rak Sonia81"41'
Dominiak Zuzanna78"49'
Owcarz Katarzyna76"21'
Ryfa Natalia73"55'
Mohamed Nazia71"44'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

3616 min
22 s



60 h 16 min 22 s

1820 min 32 s

26"30'
4 set
Hemmerling Piotr3
Matejski Tomasz1
21"8'
1 set
Hemmerling Piotr2
Atras Przemysław3
18"26'
2 set
Atras Przemysław3
Tyma Konrad0
18"6'
1 set
Atras Przemysław3
Tyma Konrad0
17"49'
3 set
Wasilewski Jakub3
Spoljar Domagoj1
16"24'
5 set
Przytuła Michał3
Machno Artur2
16"24'
3 set
Spoljar Domagoj0
Atras Przemysław3
16"21'
3 set
Shinnie Chris3
Tannen Nadav2
15"3'
4 set
Gnitecki Przemysław3
Andrzejczak Karol1
15"2'
5 set
Hemmerling Piotr2
Atras Przemysław3

1007 min 44 s

13"7'
1 set
Szymczak Marcin3
Stasiak Wojciech0
11"5'
3 set
Hełminiak Piotr3
Stasiak Wojciech0
10"50'
2 set
Lisiewicz Łukasz0
Wilas Dawid3
10"45'
4 set
Przytuła Michał3
Wawrzonkowski Nikodem1
10"10'
2 set
Kapuściński Bartosz3
Żak Marcin0
9"25'
4 set
Filipowski Dariusz3
Soszka Stefan1
9"19'
1 set
Przytuła Michał3
Wawrzonkowski Nikodem1
9"5'
4 set
Stasiak Wojciech3
Dolata Szymon2
9"1'
2 set
Żak Marcin2
Hełminiak Piotr3
8"59'
1 set
Szymczak Marcin3
Stachurski Jakub0

788 min 6 s

20"6'
1 set
Kornowska Małgorzata3
Lubińska Dominika1
13"35'
1 set
Lubińska Dominika2
Grzechowiak Dorota3
12"40'
1 set
Scheibe Daria3
Kwaśniewska Karolina0
9"24'
3 set
Ryfa Natalia0
Kamińska Magda3
8"47'
3 set
Dominiak Zuzanna3
Owcarz Katarzyna0
8"45'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Bruk Anna0
8"25'
5 set
Grzechowiak Dorota3
Sielska Paulina2
8"18'
4 set
Kornowska Małgorzata3
Surdziel Aleksandra1
8"17'
2 set
Ryfa Natalia0
Kamińska Magda3
8"16'
4 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Rohleder Katarzyna1

małych punktów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

10041

4428

Shinnie Chris202
Khan Faizan190
Jarota Filip186
Tannen Nadav186
Pyda Andrzej185
Kowalski Dominik184
Machno Artur179
Hemmerling Piotr176
Wasilewski Jakub175
Khan Kaleemullah174

3060

Hełminiak Piotr206
Podgórski Bartłomiej195
Włodarczyk Paweł181
Wawrzonkowski Nikodem157
Kawalec Ireneusz139
Kleczyński Marcin130
Żak Marcin129
Mikołajczak Piotr123
Lasota Andrzej117
Paczesny Bartosz112

2553

Surdziel Aleksandra180
Sielska Paulina168
Małyszka Joanna161
Grzechowiak Dorota161
Rak Sonia145
Tomaszewska Sylwia136
Lubińska Dominika134
Sawicka Agnieszka132
Kamińska Magda132
Ryfa Natalia129

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

156

66

47

43

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

567

245

173

149

Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
0.45'
4 set
Korsak Mikołaj1
Jarota Filip3
14.00'
3 set
Kurek Michał1
Rogalski Mikołaj3
15.09'
1 set
Filipowski Dariusz0
Khan Kaleemullah3
15.73'
2 set
Kurek Michał0
Przybitkowski Kamil3
15.91'
1 set
Rogalski Mikołaj3
Przytuła Michał0
17.00'
1 set
Kurek Michał0
Przybitkowski Kamil3
18.00'
3 set
Kurek Michał0
Przybitkowski Kamil3
18.55'
2 set
Filipowski Dariusz0
Khan Kaleemullah3
18.64'
2 set
Tyma Konrad3
Wilas Dawid0
19.00'
4 set
Gajewski Grzegorz1
Jaworski Jakub3
0.36'
2 set
Żak Marcin0
Sienkiewicz Leszek3
0.36'
4 set
Wawrzonkowski Nikodem3
Paczesny Bartosz2
0.36'
1 set
Żak Marcin0
Sienkiewicz Leszek3
0.45'
5 set
Wawrzonkowski Nikodem3
Paczesny Bartosz2
0.82'
3 set
Żak Marcin0
Sienkiewicz Leszek3
15.64'
3 set
Stachurski Jakub3
Dolata Szymon0
17.45'
2 set
Chlebowicz Piotr0
Przybitkowski Kamil3
17.55'
1 set
Grochowski Patryk0
Przybitkowski Kamil3
18.45'
2 set
Kieruzal Piotr2
Lasota Andrzej3
18.45'
5 set
Paczesny Bartosz3
Lisiewicz Łukasz2
10.27'
2 set
Sawicka Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia3
14.18'
1 set
Rak Sonia0
Dominiak Zuzanna3
14.64'
3 set
Sielska Paulina0
Kamińska Magda3
14.82'
1 set
Małyszka Joanna3
Rohleder Katarzyna0
14.91'
3 set
Lubińska Dominika3
Rak Sonia0
15.09'
2 set
Tomczyk Aleksandra0
Małyszka Joanna3
16.09'
3 set
Surdziel Aleksandra3
Bruk Anna0
16.27'
1 set
Kwaśniewska Karolina0
Tomaszewska Sylwia3
16.27'
2 set
Małyszka Joanna3
Rohleder Katarzyna0
16.55'
5 set
Lubińska Dominika2
Grzechowiak Dorota3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0