DEVELEY OPEN KAT. C , 24.11.17 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Śmiałek MaciejBrak informacji Poznań 115
2 Grzelczak WłodzimierzBrak informacji Poznań 241
3 Cieśluk PatrykBrak informacji Poznań 276
4 Kramer PiotrBrak informacji Poznań 287
5 Leitgeber ArturPotwierdzony Poznań 350
6 Rusiłowski RomanBrak informacji Poznań 471
7 Czarnota KacperPotwierdzony Poznań 518
8 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 523
9 Urbaniak PiotrPotwierdzony 654
10 Magdziarz PawełBrak informacji Poznań 702
11 Dobrzyński WojciechBrak informacji Kiekrz 893
12 Wroński PiotrPotwierdzony Poznań 900
13 Chudziak DariuszBrak informacji Poznań 927
14 Olejnik JeremiBrak informacji Poznań 987
15 Szymaniak KingaBrak informacji Poznań 1023
16 Lubińska DominikaBrak informacji Poznań 1148
17 Schwarz MarekBrak informacji 1363
18 Jóźwiak PawełBrak informacji Jarocin 1441
19 Socha MichałBrak informacji Środa Wielkopolska 1494
20 Bednarek BartoszBrak informacji Poznań 1519
21 Chęciński RadosławBrak informacji Poznań 1536
22 Figurski MariuszPotwierdzony Kaczory 1728
23 Dziedzic RadosławBrak informacji 1959
24 Bartkowiak JakubBrak informacji 1988
25 Kanior AlbertBrak informacji 2098
26 Rożentalski MarcinBrak informacji Poznań 2180
27 Jurasz WojciechBrak informacji 2183
28 Bernaciak HubertPotwierdzony Poznań 2354
29 Jaworski MateuszBrak informacji Poznań 2676
30 Józefowski DamianBrak informacji Poznań 2736
31 Kotowski StanisławBrak informacji Pokrzywnica 3165
32 Linke NataliaBrak informacji Poznań


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 20-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Śmiałek Maciej
0
Kort 4, 19:00 24.11.2017
Chęciński Radosław
0
Figurski Mariusz
0
Kort 5, 19:00 24.11.2017
Józefowski Damian
0
Kotowski Stanisław
0
Kort 6, 19:00 24.11.2017
Kanior Albert
0
Rożentalski Marcin
0
Kort 1, 19:00 24.11.2017
Skąpski Bartłomiej
0
Rusiłowski Roman
0
Kort 3, 19:00 24.11.2017
Schwarz Marek
0
Bernaciak Hubert
0
Kort 2, 19:00 24.11.2017
Magdziarz Paweł
0
Urbaniak Piotr
0
Kort 2, 19:20 24.11.2017
Dziedzic Radosław
0
Jaworski Mateusz
0
Kort 1, 19:20 24.11.2017
Cieśluk Patryk
0
Kramer Piotr
0
Kort 5, 19:20 24.11.2017
Bednarek Bartosz
0
Szymaniak Kinga
0
Kort 4, 19:20 24.11.2017
Lubińska Dominika
0
Chudziak Dariusz
0
Kort 6, 19:20 24.11.2017
Olejnik Jeremi
0
Wroński Piotr
0
Kort 3, 19:40 24.11.2017
Leitgeber Artur
0
Czarnota Kacper
0
Kort 3, 19:20 24.11.2017
Jurasz Wojciech
0
Socha Michał
0
Kort 2, 19:40 24.11.2017
Bartkowiak Jakub
0
Dobrzyński Wojciech
0
Kort 4, 19:40 24.11.2017
Linke Natalia
0
Jóźwiak Paweł
0
Kort 1, 19:40 24.11.2017
Grzelczak Włodzimierz
0
Miejsca 3 - 4
Miejsca 5 - 8
Miejsca 7 - 8
Miejsca 9 - 16
Miejsca 11 - 12
Miejsca 13 - 16
Miejsca 15 - 16
Miejsca 17 - 32
Miejsca 19 - 20
Miejsca 21 - 24
Miejsca 23 - 24
Miejsca 25 - 32
Miejsca 27 - 28
Miejsca 29 - 32
Miejsca 31 - 32
Stan na: 15:56:06 24-11-2017