Niepodległościowe C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Gidziński AndrzejPotwierdzony Gdańsk 325 1
2 Raczyński PawełPotwierdzony Gdańsk 471 2
6 Greczka DariuszPotwierdzony Lublewo Gdańskie 644 3
4 Pawlak ArkadiuszPotwierdzony 525 4
8 Parciak KrzysztofPotwierdzony Olsztyn/Warszawa 733 5
5 Serniak WojciechPotwierdzony Elbląg 602 6
3 Suchodolski DominikPotwierdzony 491 7
9 Kaczyński JakubPotwierdzony Gdynia 844 8
11 Jagiełka RobertPotwierdzony 1143 9
15 Leja MaciejPotwierdzony Gdańsk 10
7 Przyłucki JarosławPotwierdzony Milejewo 658 11
16 Głośkiewicz KrystianPotwierdzony Gdańsk 12
12 Kucharska SaraPotwierdzony Gdańsk 1193 13
14 Witkowski TomaszPotwierdzony 14
10 Kochański JanuszPotwierdzony Gdańsk 851 15
13 Czucha MichałPotwierdzony Gdańsk 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-11-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Gidziński Andrzej
2
  11:3  11:6
Kochański Janusz
0
Serniak Wojciech
2
  11:4  11:8
Głośkiewicz Krystian
0
Kaczyński Jakub
2
  11:2  11:5
Jagiełka Robert
0
Witkowski Tomasz
0
  5:11  6:11
Pawlak Arkadiusz
2
Suchodolski Dominik
2
  11:3  11:2
Czucha Michał
0
Greczka Dariusz
2
  11:2  11:7
Leja Maciej
0
Parciak Krzysztof
2
  11:7  11:3
Kucharska Sara
0
Przyłucki Jarosław
1
  7:11  12:10  5:11
Raczyński Paweł
2
Gidziński Andrzej
2
  11:9  11:9
Serniak Wojciech
0
Kaczyński Jakub
1
  2:11  11:5  7:11
Pawlak Arkadiusz
2
Suchodolski Dominik
1
  12:10  7:11  2:11
Greczka Dariusz
2
Parciak Krzysztof
0
  7:11  7:11
Raczyński Paweł
2
Gidziński Andrzej
3
  5:11  11:6  11:7  4:11  11:6
Pawlak Arkadiusz
2
Greczka Dariusz
1
  5:11  11:9  1:11  10:12
Raczyński Paweł
3
Gidziński Andrzej
3
  12:10  11:7  12:10
Raczyński Paweł
0
Gidziński Andrzej
Miejsca 3 - 4
Pawlak Arkadiusz
0
  7:11  5:11  5:11
Greczka Dariusz
3
Greczka Dariusz
Miejsca 5 - 8
Serniak Wojciech
2
  11:6  5:11  11:8
Kaczyński Jakub
1
Suchodolski Dominik
0
  5:11  4:11
Parciak Krzysztof
2
Serniak Wojciech
0
  2:11  6:11
Parciak Krzysztof
2
Parciak Krzysztof
Miejsca 7 - 8
Kaczyński Jakub
0
  6:11  9:11
Suchodolski Dominik
2
Suchodolski Dominik
Miejsca 9 - 16
Kochański Janusz
1
  3:11  11:6  6:11
Głośkiewicz Krystian
2
Jagiełka Robert
2
  11:7  11:6
Witkowski Tomasz
0
Czucha Michał
0
  11:13  8:11
Leja Maciej
2
Kucharska Sara
1
  11:5  9:11  9:11
Przyłucki Jarosław
2
Głośkiewicz Krystian
0
  7:11  5:11
Jagiełka Robert
2
Leja Maciej
2
  6:11  11:9  11:8
Przyłucki Jarosław
1
Jagiełka Robert
2
  11:9  13:11
Leja Maciej
0
Jagiełka Robert
Miejsca 11 - 12
Głośkiewicz Krystian
0
  9:11  11:13
Przyłucki Jarosław
2
Przyłucki Jarosław
Miejsca 13 - 16
Kochański Janusz
0
  5:11  8:11
Witkowski Tomasz
2
Czucha Michał
0
  3:11  2:11
Kucharska Sara
2
Witkowski Tomasz
0
  4:11  6:11
Kucharska Sara
2
Kucharska Sara
Miejsca 15 - 16
Kochański Janusz
2
  11:6  11:3
Czucha Michał
0
Kochański Janusz
Stan na: 05:46:04 18-11-2017