Decathlon Cup vol. 2 kat. B+ - OPEN 25.11.2017 10:00

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Łuczak RadosławPotwierdzony Elbląg 142 1
4 Wawrzonkowski NikodemPotwierdzony Gdańsk 198 2
1 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 124 3
3 Sikorski MarcinPotwierdzony Gdańsk 152 4
7 Malinowski TomaszPotwierdzony Olsztyn 346 5
5 Majcherski KarolPotwierdzony 260 6
12 Kargol ŁukaszPotwierdzony Gdynia 542 7
6 Wietecha KamilPotwierdzony Gdańsk 294 8
18 Sobisz AdrianPotwierdzony Gdańsk 694 9
24 Kłobucki ArturPotwierdzony Poznań 1929 10
10 Sobiecki MateuszPotwierdzony 421 11
9 Mateusiak BartoszPotwierdzony Elbląg 368 12
14 Mucha JakubPotwierdzony Gdynia 556 13
8 Piotrowski KarolPotwierdzony Szczecin 347 14
21 Jagiełka RobertPotwierdzony 1025 15
23 Makowski PawełPotwierdzony 1085 16
13 Kocoń PawełPotwierdzony Katowice 547 17
19 Kaczyński JakubPotwierdzony Gdynia 830 18
17 Nowak RadosławPotwierdzony 617 19
20 Graczyk PawełPotwierdzony Elbląg 863 20
16 Greczka DariuszPotwierdzony Lublewo Gdańskie 611 21
22 Kucharska SaraPotwierdzony Gdańsk 1068 22
15 Serniak WojciechPotwierdzony Elbląg 584 23
11 Wilski MarcinWalkover Gdańsk 423 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 20-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Stachurski Jakub
Bye
Graczyk Paweł
0
  2:11  5:11
Sobiecki Mateusz
2
Kargol Łukasz
2
WALKOVER
Wilski Marcin
W
Bye
Piotrowski Karol
Majcherski Karol
Bye
Kucharska Sara
1
  6:11  11:1  12:14
Jagiełka Robert
2
Kaczyński Jakub
0
  5:11  6:11
Kłobucki Artur
2
Bye
Wawrzonkowski Nikodem
Sikorski Marcin
Bye
Mateusiak Bartosz
2
  7:11  11:8  11:6
Nowak Radosław
1
Greczka Dariusz
1
  11:7  9:11  7:11
Makowski Paweł
2
Bye
Wietecha Kamil
Malinowski Tomasz
Bye
Kocoń Paweł
1
  8:11  12:10  4:11
Sobisz Adrian
2
Mucha Jakub
2
  11:4  11:6
Serniak Wojciech
0
Bye
Łuczak Radosław
Stachurski Jakub
2
  11:5  11:3
Sobiecki Mateusz
0
Kargol Łukasz
2
  11:9  11:3
Piotrowski Karol
0
Majcherski Karol
2
  11:5  11:9
Jagiełka Robert
0
Kłobucki Artur
0
  5:11  9:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Sikorski Marcin
2
  11:8  11:8
Mateusiak Bartosz
0
Makowski Paweł
0
  4:11  5:11
Wietecha Kamil
2
Malinowski Tomasz
2
  11:8  11:6
Sobisz Adrian
0
Mucha Jakub
0
  4:11  3:11
Łuczak Radosław
2
Stachurski Jakub
2
  11:7  11:9
Kargol Łukasz
0
Majcherski Karol
0
  5:11  6:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Sikorski Marcin
2
  11:5  11:6
Wietecha Kamil
0
Malinowski Tomasz
1
  8:11  11:4  3:11
Łuczak Radosław
2
Stachurski Jakub
2
  6:11  11:8  8:11  11:7  4:11
Wawrzonkowski Nikodem
3
Sikorski Marcin
1
  12:10  9:11  5:11  6:11
Łuczak Radosław
3
Wawrzonkowski Nikodem
2
  6:11  13:11  10:12  14:12  10:12
Łuczak Radosław
3
Łuczak Radosław
Miejsca 3 - 4
Stachurski Jakub
3
  11:1  11:4  11:6
Sikorski Marcin
0
Stachurski Jakub
Miejsca 5 - 8
Kargol Łukasz
0
  8:11  5:11
Majcherski Karol
2
Wietecha Kamil
1
  9:11  11:4  2:11
Malinowski Tomasz
2
Majcherski Karol
0
  10:12  7:11
Malinowski Tomasz
2
Malinowski Tomasz
Miejsca 7 - 8
Kargol Łukasz
2
  11:5  11:6
Wietecha Kamil
0
Kargol Łukasz
Miejsca 9 - 16
Sobiecki Mateusz
2
  11:7  11:9
Piotrowski Karol
0
Jagiełka Robert
0
  9:11  7:11
Kłobucki Artur
2
Mateusiak Bartosz
2
  9:11  12:10  11:5
Makowski Paweł
1
Sobisz Adrian
2
  11:9  11:7
Mucha Jakub
0
Sobiecki Mateusz
1
  6:11  11:5  8:11
Kłobucki Artur
2
Mateusiak Bartosz
0
  2:11  10:12
Sobisz Adrian
2
Kłobucki Artur
1
  11:13  11:4  9:11
Sobisz Adrian
2
Sobisz Adrian
Miejsca 11 - 12
Sobiecki Mateusz
2
  11:5  6:11  11:9
Mateusiak Bartosz
1
Sobiecki Mateusz
Miejsca 13 - 16
Piotrowski Karol
2
  11:2  11:9
Jagiełka Robert
0
Makowski Paweł
0
  5:11  8:11
Mucha Jakub
2
Piotrowski Karol
0
  7:11  11:13
Mucha Jakub
2
Mucha Jakub
Miejsca 15 - 16
Jagiełka Robert
2
  11:7  11:9
Makowski Paweł
0
Jagiełka Robert
Miejsca 17 - 32
Bye
Graczyk Paweł
Bye
Bye
Bye
Kucharska Sara
Kaczyński Jakub
Bye
Bye
Nowak Radosław
Greczka Dariusz
Bye
Bye
Kocoń Paweł
Serniak Wojciech
Bye
Graczyk Paweł
Bye
Kucharska Sara
0
  6:11  2:11
Kaczyński Jakub
2
Nowak Radosław
2
  8:11  12:10  14:12
Greczka Dariusz
1
Kocoń Paweł
2
  13:11  11:6
Serniak Wojciech
0
Graczyk Paweł
0
  4:11  7:11
Kaczyński Jakub
2
Nowak Radosław
1
  11:7  8:11  9:11
Kocoń Paweł
2
Kaczyński Jakub
0
  7:11  6:11
Kocoń Paweł
2
Kocoń Paweł
Miejsca 19 - 20
Graczyk Paweł
0
  11:13  4:11
Nowak Radosław
2
Nowak Radosław
Miejsca 21 - 24
Bye
Kucharska Sara
Greczka Dariusz
2
  11:7  7:11  12:10
Serniak Wojciech
1
Kucharska Sara
0
  5:11  7:11
Greczka Dariusz
2
Greczka Dariusz
Miejsca 23 - 24
Bye
Serniak Wojciech
Serniak Wojciech
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 15:54:53 25-02-2018