Independence Day - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Chocaj PatrykPotwierdzony Kalisz 261 1
15 Filipiak MarcinPotwierdzony 2292 2
3 Jędras JakubPotwierdzony Pabianice 516 3
4 Tadeusz MarcinPotwierdzony Konin 628 4
6 Borowski MaciejPotwierdzony Kalisz 790 5
10 Urbaniak TomaszPotwierdzony Ostrów Wielkopolski 1150 6
16 Urban BartoszPotwierdzony Ostrów Wielkopolski 1456 7
2 Zielak JarosławPotwierdzony Kutno 330 8
5 Krymarys MarcinPotwierdzony Kalisz 677 9
8 Maciszewski AdamPotwierdzony Łask 870 10
12 Grzegorczyk StanisławPotwierdzony Kalisz 1392 11
14 Gluzman ŁukaszPotwierdzony Ostrów Wielkopolski 2530 12
7 Kaczmarek GrzegorzPotwierdzony Kalisz 810 13
9 Standziak MaciejPotwierdzony Kępno 1101 14
11 Okoński AleksanderPotwierdzony Kalisz 1293 15
13 Krzywiecki MateuszPotwierdzony Kępno 2722 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-11-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Chocaj Patryk
2
  11:3  11:4
Gluzman Łukasz
0
Okoński Aleksander
0
  3:11  8:11
Borowski Maciej
2
Kaczmarek Grzegorz
1
  9:11  11:8  8:11
Urban Bartosz
2
Maciszewski Adam
0
  10:12  11:13
Jędras Jakub
2
Tadeusz Marcin
2
  11:7  7:11  11:9
Krymarys Marcin
1
Urbaniak Tomasz
2
  11:3  11:2
Krzywiecki Mateusz
0
Filipiak Marcin
2
  11:7  11:2
Standziak Maciej
0
Grzegorczyk Stanisław
0
  10:12  8:11
Zielak Jarosław
2
Chocaj Patryk
2
  11:9  11:5
Borowski Maciej
0
Urban Bartosz
0
  0:11  5:11
Jędras Jakub
2
Tadeusz Marcin
2
  11:6  11:5
Urbaniak Tomasz
0
Filipiak Marcin
2
  12:10  13:11
Zielak Jarosław
0
Chocaj Patryk
3
  11:7  11:4  11:4
Jędras Jakub
0
Tadeusz Marcin
0
  8:11  4:11  8:11
Filipiak Marcin
3
Chocaj Patryk
3
  11:5  11:7  11:4
Filipiak Marcin
0
Chocaj Patryk
Miejsca 3 - 4
Jędras Jakub
3
  10:12  11:5  11:3  11:3
Tadeusz Marcin
1
Jędras Jakub
Miejsca 5 - 8
Borowski Maciej
2
  11:8  11:6
Urban Bartosz
0
Urbaniak Tomasz
2
  11:0  11:0
Zielak Jarosław
0
Borowski Maciej
2
  11:2  11:5
Urbaniak Tomasz
0
Borowski Maciej
Miejsca 7 - 8
Urban Bartosz
2
  11:0  11:0
Zielak Jarosław
0
Urban Bartosz
Miejsca 9 - 16
Gluzman Łukasz
2
  11:4  11:8
Okoński Aleksander
0
Kaczmarek Grzegorz
1
  11:9  9:11  5:11
Maciszewski Adam
2
Krymarys Marcin
2
  11:6  11:8
Krzywiecki Mateusz
0
Standziak Maciej
0
  4:11  9:11
Grzegorczyk Stanisław
2
Gluzman Łukasz
0
  5:11  5:11
Maciszewski Adam
2
Krymarys Marcin
2
  13:11  8:11  11:6
Grzegorczyk Stanisław
1
Maciszewski Adam
1
  11:8  9:11  4:11
Krymarys Marcin
2
Krymarys Marcin
Miejsca 11 - 12
Gluzman Łukasz
0
  1:11  7:11
Grzegorczyk Stanisław
2
Grzegorczyk Stanisław
Miejsca 13 - 16
Okoński Aleksander
1
  11:7  7:11  7:11
Kaczmarek Grzegorz
2
Krzywiecki Mateusz
0
  4:11  6:11
Standziak Maciej
2
Kaczmarek Grzegorz
2
  11:5  8:11  14:12
Standziak Maciej
1
Kaczmarek Grzegorz
Miejsca 15 - 16
Okoński Aleksander
2
  11:2  11:3
Krzywiecki Mateusz
0
Okoński Aleksander
Stan na: 08:13:20 22-11-2017