Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
36"53'Dróżdż Przemysław2
Pilch Michał1
33"1'Rusek Stanisław1
Kotra Michał3
30"44'Giemza Mikołaj1
Mazurkiewicz Filip2
28"37'Pietras Krzysztof1
Laszuk Marcin2
28"26'Politański Maciej1
Laszuk Marcin2
28"25'Chojnacki Sebastian1
Gulewicz Jerzy2
28"23'Widerski Piotr1
Kruzel Michał2
25"56'Świeca Bartosz2
Chojnacki Sebastian1
25"50'Jachimowicz Michał3
Rusek Stanisław2
25"50'Pytlowany Jakub3
Jachimowicz Michał0
21"36'Kozłowska Łucja3
Baran Anna1
20"56'Ogorodnik Julia3
Zasępa Aleksandra0
20"0'Adamczyk Małgorzata1
Osika Kamila2
20"0'Jęsiek Marta1
Zając Maureen2
17"37'Osika Kamila2
Palus Marta1
17"10'Kozłowska Łucja0
Ogorodnik Julia3
16"50'Zając Maureen2
Palus Marta1
15"50'Kozłowska Łucja2
Jęsiek Marta1
15"21'Osika Kamila2
Raczyńska Alicja1
12"0'Adamczyk Małgorzata0
Traciak Joanna2
23"48'Traciak Joanna3
Knapczyk Maria1
22"49'Knapczyk Maria3
Grzech-Leśniak Zuzanna2
21"14'Sendra Agata3
Grzech-Leśniak Zuzanna1
18"21'Raczyńska Alicja3
Samolej Katarzyna1
11"12'Knapczyk Maria0
Samolej Katarzyna3
9"54'Grzech-Leśniak Zuzanna0
Samolej Katarzyna3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
Jachimowicz Michał104"37'
Laszuk Marcin97"30'
Mazurkiewicz Filip91"26'
Rusek Stanisław90"11'
Kotra Michał77"16'
Herudziński Jacek76"12'
Godula Maciej73"46'
Pytlowany Jakub72"52'
Połeć Sławomir70"6'
Kruzel Michał66"58'
Raczyńska Alicja1186"9'
Jęsiek Marta1184"35'
Kozłowska Łucja49"49'
Osika Kamila44"30'
Palus Marta44"26'
Ogrodnik Julia44"20'
Baran Anna39"34'
Zasępa Aleksandra38"5'
Zając Maureen37"53'
Traciak Joanna26"49'
knapczyk Maria47"51'
Grzech-Leśniak Zuzanna43"32'
Samolej Katarzyna31"51'
Traciak Joanna19"7'
Sendra Agata16"59'
Raczyńska Alicja14"14'

Czas setów

2530 min
31 s



42 h 10 min 31 s

1043 min 10 s

24"8'
1 set
Jachimowicz Michał3
Rusek Stanisław2
16"43'
2 set
Brzezicki Jakub0
Jachimowicz Michał2
13"14'
3 set
Dróżdż Przemysław2
Pilch Michał1
12"33'
2 set
Giemza Mikołaj1
Mazurkiewicz Filip2
11"37'
3 set
Politański Maciej1
Laszuk Marcin2
11"25'
1 set
Widerski Piotr1
Kruzel Michał2
11"17'
1 set
Chojnacki Sebastian1
Gulewicz Jerzy2
11"14'
3 set
Pietras Krzysztof1
Laszuk Marcin2
10"5'
3 set
Świeca Bartosz2
Chojnacki Sebastian1
9"56'
1 set
Dróżdż Przemysław2
Pilch Michał1

1400 min 34 s

1148"9'
1 set
Raczyńska Alicja1
Jęsiek Marta2
7"23'
3 set
Osika Kamila2
Palus Marta1
6"20'
1 set
Ogorodnik Julia3
Zasępa Aleksandra0
6"8'
1 set
Adamczyk Małgorzata0
Traciak Joanna2
6"2'
1 set
Raczyńska Alicja2
Mnichowska Katarzyna0
6"2'
2 set
Kozłowska Łucja3
Baran Anna1
6"2'
3 set
Ogorodnik Julia3
Zasępa Aleksandra0
5"34'
3 set
Kozłowska Łucja0
Ogorodnik Julia3
5"6'
1 set
Kozłowska Łucja2
Jęsiek Marta1
4"54'
1 set
Traciak Joanna0
Raczyńska Alicja2

86 min 47 s

6"54'
2 set
Traciak Joanna3
Knapczyk Maria1
4"42'
3 set
Traciak Joanna3
Knapczyk Maria1
4"41'
3 set
Sendra Agata3
Grzech-Leśniak Zuzanna1
4"38'
4 set
Traciak Joanna3
Knapczyk Maria1
4"28'
4 set
Sendra Agata3
Grzech-Leśniak Zuzanna1
4"25'
2 set
Sendra Agata3
Grzech-Leśniak Zuzanna1
4"10'
3 set
Knapczyk Maria0
Samolej Katarzyna3
4"8'
5 set
Knapczyk Maria3
Grzech-Leśniak Zuzanna2
4"8'
3 set
Raczyńska Alicja3
Samolej Katarzyna1
4"1'
1 set
Knapczyk Maria3
Grzech-Leśniak Zuzanna2

małych punktów

4717

3167

Jachimowicz Michał147
Rusek Stanisław141
Kotra Michał141
Mazurkiewicz Filip134
Pytlowany Jakub127
Laszuk Marcin125
Herudziński Jacek122
Połeć Sławomir120
Godula Maciej118
Politański Maciej111

1123

Ogrodnik Julia110
Kozłowska Łucja108
Osika Kamila100
Palus Marta95
Zasępa Aleksandra95
Jęsiek Marta94
Raczyńska Alicja90
Baran Anna85
Zając Maureen84
Kurek Małgorzata62

427

knapczyk Maria104
Samolej Katarzyna100
Grzech-Leśniak Zuzanna92
Traciak Joanna49
Sendra Agata42
Raczyńska Alicja40

Wszystkich rozegranych meczów

109

77

26

6

Wszystkich rozegranych setów

273

182

68

23

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
0.55'
2 set
Jachimowicz Michał3
Rusek Stanisław2
0.77'
4 set
Jachimowicz Michał3
Rusek Stanisław2
0.91'
4 set
Jachimowicz Michał3
Rusek Stanisław2
2.67'
3 set
Jachimowicz Michał3
Rusek Stanisław2
3.45'
1 set
Samolej Jarosław0
Dukielski Grzegorz2
3.82'
5 set
Jachimowicz Michał3
Rusek Stanisław2
5.73'
1 set
Połeć Sławomir2
Wdaniec Michał0
11.00'
1 set
Kruzel Michał2
Juszkiewicz Karol0
13.64'
2 set
Juszkiewicz Karol0
Szostak Bartosz2
14.18'
2 set
Dróżdż Przemysław1
Mazurkiewicz Filip2
10.64'
2 set
Sendra Agata0
Jęsiek Marta2
11.09'
1 set
Mnichowska Katarzyna2
Palus Marta0
12.64'
1 set
Zasępa Aleksandra2
Kurek Małgorzata0
13.55'
1 set
Zasępa Aleksandra2
Adamczyk Małgorzata0
14.27'
1 set
Sendra Agata0
Jęsiek Marta2
14.36'
2 set
Raczyńska Alicja2
Mnichowska Katarzyna0
14.73'
2 set
Zasępa Aleksandra2
Adamczyk Małgorzata0
15.55'
3 set
Baran Anna0
Zasępa Aleksandra3
15.55'
1 set
Ogorodnik Julia2
Zając Maureen0
15.73'
1 set
Zając Maureen2
Kurek Małgorzata0
12.09'
1 set
Knapczyk Maria0
Samolej Katarzyna3
12.73'
2 set
Grzech-Leśniak Zuzanna0
Samolej Katarzyna3
13.27'
3 set
Grzech-Leśniak Zuzanna0
Samolej Katarzyna3
15.73'
1 set
Traciak Joanna3
Knapczyk Maria1
16.00'
4 set
Raczyńska Alicja3
Samolej Katarzyna1
16.09'
1 set
Grzech-Leśniak Zuzanna0
Samolej Katarzyna3
17.55'
4 set
Knapczyk Maria3
Grzech-Leśniak Zuzanna2
18.18'
1 set
Raczyńska Alicja3
Samolej Katarzyna1
18.64'
1 set
Sendra Agata3
Grzech-Leśniak Zuzanna1
19.18'
2 set
Knapczyk Maria0
Samolej Katarzyna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0