Turniej Barbórkowy kat. B+ - DAMSKA

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Ogrodnik JuliaBrak informacji Kraków 37 1
4 Kozłowska ŁucjaPotwierdzony Rudawa 79 2
3 Zasępa AleksandraBrak informacji 51 3
6 Baran AnnaBrak informacji Myślenice 96 4
12 Zając MaureenBrak informacji Wieliczka 131 5
7 Jęsiek MartaBrak informacji Wrocław 97 6
8 Kurek MałgorzataBrak informacji Kraków 98 7
16 Sendra AgataBrak informacji Kraków 163 8
9 Osika KamilaBrak informacji Kraków 110 9
14 Raczyńska AlicjaBrak informacji Kraków 141 10
11 Mnichowska KatarzynaPotwierdzony Myślenice 122 11
10 Palus MartaBrak informacji Kraków 119 12
15 Traciak JoannaBrak informacji Kraków 165 13
13 Adamczyk MałgorzataBrak informacji 140 14
1 Maskiewicz MałgorzataWalkover Wrocław 21 15
5 Woźniak KingaWalkover Siepraw 94 16


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 04-12-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Maskiewicz Małgorzata
W
WALKOVER
Sendra Agata
2
Baran Anna
2
  11:3  11:4
Mnichowska Katarzyna
0
Raczyńska Alicja
1
  11:8  6:11  7:11
Jęsiek Marta
2
Traciak Joanna
0
  5:11  5:11
Kozłowska Łucja
2
Zasępa Aleksandra
2
  11:2  11:3
Adamczyk Małgorzata
0
Osika Kamila
0
  9:11  5:11
Kurek Małgorzata
2
Zając Maureen
2
  8:11  12:10  11:9
Palus Marta
1
Woźniak Kinga
0
  9:11  6:11
Ogrodnik Julia
2
Sendra Agata
0
  5:11  1:11
Baran Anna
2
Jęsiek Marta
1
  6:11  11:6  3:11
Kozłowska Łucja
2
Zasępa Aleksandra
2
  11:3  11:5
Kurek Małgorzata
0
Zając Maureen
0
  2:11  4:11
Ogrodnik Julia
2
Baran Anna
1
  6:11  13:11  5:11  3:11
Kozłowska Łucja
3
Zasępa Aleksandra
0
  3:11  6:11  9:11
Ogrodnik Julia
3
Kozłowska Łucja
0
  4:11  3:11  7:11
Ogrodnik Julia
3
Ogrodnik Julia
Miejsca 3 - 4
Baran Anna
0
  5:11  5:11  4:11
Zasępa Aleksandra
3
Zasępa Aleksandra
Miejsca 5 - 8
Sendra Agata
0
  3:11  1:11
Jęsiek Marta
2
Kurek Małgorzata
0
  2:11  8:11
Zając Maureen
2
Jęsiek Marta
1
  11:3  4:11  7:11
Zając Maureen
2
Zając Maureen
Miejsca 7 - 8
Sendra Agata
0
  2:11  6:11
Kurek Małgorzata
2
Kurek Małgorzata
Miejsca 9 - 16
Mnichowska Katarzyna
Raczyńska Alicja
2
  12:10  11:5
Traciak Joanna
0
Adamczyk Małgorzata
1
  11:6  7:11  8:11
Osika Kamila
2
Palus Marta
2
WALKOVER
Woźniak Kinga
W
Mnichowska Katarzyna
0
  3:11  0:11
Raczyńska Alicja
2
Osika Kamila
2
  4:11  11:8  14:12
Palus Marta
1
Raczyńska Alicja
1
  11:7  7:11  3:11
Osika Kamila
2
Osika Kamila
Miejsca 11 - 12
Mnichowska Katarzyna
2
  11:8  11:4
Palus Marta
0
Mnichowska Katarzyna
Miejsca 13 - 16
Traciak Joanna
Adamczyk Małgorzata
2
WALKOVER
Woźniak Kinga
W
Traciak Joanna
2
  13:11  11:7
Adamczyk Małgorzata
0
Traciak Joanna
Miejsca 15 - 16
Bye
Maskiewicz Małgorzata
Stan na: 14:13:36 17-01-2018