FLYSPOT JUNIOR SQUASH CUP kat. A - OU13


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
12 Spadło MilanBrak informacji Kielce 26
2 Krysiak LeonBrak informacji Masłów 1 1
1 Zimecki JakubBrak informacji Częstochowa 2 2
4 Jakubiec AntekBrak informacji Dawidy Bankowe 6 3
3 Binasik AntoniBrak informacji Warszawa 5 4
8 Krysiak KarolBrak informacji Masłów 10 5
6 Kazanowski NikodemBrak informacji Warszawa 8 6
7 Anisiewicz IgorBrak informacji Warszawa 9 7
16 Ramza SewerynBrak informacji Bolesławiec 60 8
9 Szymański MikołajBrak informacji Bolesławiec 11 9
10 Dzido TymoteuszBrak informacji Wieliczka 12 10
15 Stawarski MichałBrak informacji Gorzów Wielkopolski 48 11
11 Winter AlexBrak informacji 13 12
17 Solawa JakubBrak informacji Poznań 79 13
13 Kozicki MichałBrak informacji Mysłowice 37 14
14 Hyżyk MikołajBrak informacji Wrocław 38 15
5 Szopiak JakubWalkover 7 16


* Na podstawie notowania PFS OU13 z dnia 27-11-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Zimecki Jakub
3
  11:3  11:6  11:3
Stawarski Michał
0
Ramza Seweryn
3
WALKOVER
Szopiak Jakub
W
Kazanowski Nikodem
3
  11:4  11:5  11:4
Kozicki Michał
0
Dzido Tymoteusz
2
  11:8  3:11  11:13  11:5  7:11
Jakubiec Antek
3
Binasik Antoni
3
  11:4  11:4  11:4
Hyżyk Mikołaj
0
Winter Alex
0
  8:11  2:11  5:11
Anisiewicz Igor
3
Krysiak Karol
3
  11:5  11:9  11:6
Szymański Mikołaj
0
Solawa Jakub
0
  0:11  0:11  0:11
Krysiak Leon
3
Zimecki Jakub
3
  11:7  11:3  11:4
Ramza Seweryn
0
Kazanowski Nikodem
0
  5:11  5:11  10:12
Jakubiec Antek
3
Binasik Antoni
3
  11:7  11:7  11:5
Anisiewicz Igor
0
Krysiak Karol
0
  3:11  3:11  6:11
Krysiak Leon
3
Zimecki Jakub
3
  11:9  11:4  11:2
Jakubiec Antek
0
Binasik Antoni
0
  3:11  2:11  0:11
Krysiak Leon
3
Zimecki Jakub
0
  4:11  1:11  10:12
Krysiak Leon
3
Krysiak Leon
Miejsca 3 - 4
Jakubiec Antek
3
  11:6  6:11  12:10  11:4
Binasik Antoni
1
Jakubiec Antek
Miejsca 5 - 8
Ramza Seweryn
0
  11:13  7:11  4:11
Kazanowski Nikodem
3
Anisiewicz Igor
0
  7:11  2:11  6:11
Krysiak Karol
3
Kazanowski Nikodem
0
  6:11  1:11  0:11
Krysiak Karol
3
Krysiak Karol
Miejsca 7 - 8
Ramza Seweryn
0
  1:11  1:11  3:11
Anisiewicz Igor
3
Anisiewicz Igor
Miejsca 9 - 16
Stawarski Michał
Bye
Kozicki Michał
0
  4:11  4:11  5:11
Dzido Tymoteusz
3
Hyżyk Mikołaj
1
  11:7  2:11  5:11  6:11
Winter Alex
3
Szymański Mikołaj
3
  11:8  11:2  11:5
Solawa Jakub
0
Stawarski Michał
1
  4:11  9:11  11:6  12:14
Dzido Tymoteusz
3
Winter Alex
0
  5:11  6:11  8:11
Szymański Mikołaj
3
Dzido Tymoteusz
1
  3:11  8:11  11:8  7:11
Szymański Mikołaj
3
Szymański Mikołaj
Miejsca 11 - 12
Stawarski Michał
3
  11:8  11:3  11:7
Winter Alex
0
Stawarski Michał
Miejsca 13 - 16
Bye
Kozicki Michał
Hyżyk Mikołaj
0
  5:11  3:11  7:11
Solawa Jakub
3
Kozicki Michał
0
  4:11  3:11  6:11
Solawa Jakub
3
Solawa Jakub
Miejsca 15 - 16
Bye
Hyżyk Mikołaj
Hyżyk Mikołaj
Stan na: 12:31:35 16-01-2018