FLYSPOT JUNIOR SQUASH CUP kat. A - OU17


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Nowak PiotrBrak informacji Ząbki 3 1
2 Sikorski MarcinBrak informacji Gdańsk 5 2
3 Trojanowicz JakubBrak informacji Wrocław 8 3
4 Ostrowski JakubBrak informacji Warszawa 10 4
16 Marcinkowski MateuszBrak informacji Poznań 201 5
12 Krawczyk TobiaszBrak informacji Zielona Góra 133 6
7 Durkalec MichałBrak informacji Wrocław 14 7
8 Pol JakubBrak informacji Zabrze 15 8
9 Szymaczek PiotrBrak informacji Bogucin 33 9
15 Marcinkowski ŁukaszWalkover Poznań 201 10
5 Pol KamilBrak informacji Zabrze 12 11
14 Kampschoer IgorBrak informacji 183 12
10 Celm MaksymilianBrak informacji Puszczykowo 56 13
6 Dyczkowski JakubBrak informacji Poznań 13 14
13 Juszkiewicz KarolBrak informacji Wieliczka 141 15
17 Pierwoch JakubBrak informacji Kraków 225 16
11 Makowski MaksymilianBrak informacji 112 17


* Na podstawie notowania PFS OU17 z dnia 27-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Nowak Piotr
Bye
Bye
Marcinkowski Łukasz
Juszkiewicz Karol
Bye
Bye
Durkalec Michał
Pol Kamil
Bye
Krawczyk Tobiasz
Bye
Bye
Celm Maksymilian
Bye
Trojanowicz Jakub
Ostrowski Jakub
Bye
Kampschoer Igor
Bye
Pierwoch Jakub
Bye
Bye
Pol Jakub
Dyczkowski Jakub
Bye
Marcinkowski Mateusz
3
  11:6  11:4  11:5
Makowski Maksymilian
0
Szymaczek Piotr
Bye
Bye
Sikorski Marcin
Nowak Piotr
3
  11:6  11:4  11:4
Marcinkowski Łukasz
0
Juszkiewicz Karol
0
  2:11  1:11  1:11
Durkalec Michał
3
Pol Kamil
1
  1:11  11:8  6:11  9:11
Krawczyk Tobiasz
3
Celm Maksymilian
0
  8:11  2:11  0:11
Trojanowicz Jakub
3
Ostrowski Jakub
3
  9:11  11:2  11:5  11:4
Kampschoer Igor
1
Pierwoch Jakub
0
  6:11  3:11  1:11
Pol Jakub
3
Dyczkowski Jakub
0
  9:11  7:11  9:11
Marcinkowski Mateusz
3
Szymaczek Piotr
1
  8:11  11:9  7:11  7:11
Sikorski Marcin
3
Nowak Piotr
3
  11:1  11:2  11:5
Durkalec Michał
0
Krawczyk Tobiasz
0
  10:12  6:11  8:11
Trojanowicz Jakub
3
Ostrowski Jakub
3
  11:6  11:7  11:6
Pol Jakub
0
Marcinkowski Mateusz
1
  8:11  11:7  5:11  7:11
Sikorski Marcin
3
Nowak Piotr
3
  11:7  11:6  11:7
Trojanowicz Jakub
0
Ostrowski Jakub
1
  5:11  11:8  7:11  9:11
Sikorski Marcin
3
Nowak Piotr
3
  11:4  11:8  11:2
Sikorski Marcin
0
Nowak Piotr
Miejsca 3 - 4
Trojanowicz Jakub
3
  11:4  5:11  11:6  11:5
Ostrowski Jakub
1
Trojanowicz Jakub
Miejsca 5 - 8
Durkalec Michał
1
  6:11  11:9  5:11  9:11
Krawczyk Tobiasz
3
Pol Jakub
0
  3:11  4:11  6:11
Marcinkowski Mateusz
3
Krawczyk Tobiasz
1
  11:1  6:11  7:11  7:11
Marcinkowski Mateusz
3
Marcinkowski Mateusz
Miejsca 7 - 8
Durkalec Michał
3
  11:7  11:5  11:2
Pol Jakub
0
Durkalec Michał
Miejsca 9 - 16
Marcinkowski Łukasz
3
  11:6  11:6  11:4
Juszkiewicz Karol
0
Pol Kamil
3
  11:4  11:8  12:10
Celm Maksymilian
0
Kampschoer Igor
3
  11:3  11:8  11:6
Pierwoch Jakub
0
Dyczkowski Jakub
0
  4:11  6:11  6:11
Szymaczek Piotr
3
Marcinkowski Łukasz
3
  11:8  11:5  11:7
Pol Kamil
0
Kampschoer Igor
0
  5:11  4:11  3:11
Szymaczek Piotr
3
Marcinkowski Łukasz
W
WALKOVER
Szymaczek Piotr
3
Szymaczek Piotr
Miejsca 11 - 12
Pol Kamil
3
  11:7  13:11  10:12  11:8
Kampschoer Igor
1
Pol Kamil
Miejsca 13 - 16
Juszkiewicz Karol
0
  2:11  7:11  9:11
Celm Maksymilian
3
Pierwoch Jakub
1
  11:5  3:11  8:11  9:11
Dyczkowski Jakub
3
Celm Maksymilian
3
  11:4  12:10  11:9
Dyczkowski Jakub
0
Celm Maksymilian
Miejsca 15 - 16
Juszkiewicz Karol
3
  11:5  8:11  17:15  11:4
Pierwoch Jakub
1
Juszkiewicz Karol
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Makowski Maksymilian
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Makowski Maksymilian
Bye
Bye
Bye
Bye
Makowski Maksymilian
Bye
Makowski Maksymilian
Makowski Maksymilian
Miejsca 19 - 20
Bye
Bye
Bye
Miejsca 21 - 24
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 12:47:32 16-01-2018