Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
51"36'Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
45"20'Popko Łukasz1
Królewski Edward3
43"5'Daniluk Rafał3
Królewski Edward1
40"52'Tomczyk Konrad2
Busłowski Leszek3
37"12'Kulikowski Sebastian2
Grochocki Tomasz3
33"11'Tomczyk Konrad1
Kukiełka Łukasz3
31"40'Busłowski Leszek3
Gawryluk Olaf1
31"3'Purta Dariusz3
Gołębiewski Sławomir2
31"0'Purzewski Mateusz3
Purta Maciej2
30"47'Łukaszewicz Adam3
Yarmak Pavel2
21"13'Gawryluk Monika3
Popko Aleksandra1
20"0'Gawryluk Monika3
Popko Kinga0
15"16'Gawryluk Monika0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
13"10'Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Popko Kinga0
12"31'Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Popko Aleksandra0
30"41'Kosiorek Jakub3
Wawiernia Filip1
10"7'Rauba Mateusz0
Kosiorek Jakub3
9"33'Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip3
17"32'Kosiorek Jakub1
Wawiernia Filip3
15"16'Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra3
14"58'Popko Aleksandra3
Nos Julia1
12"5'Kosiorek Jakub0
Jackowski Franciszek3
12"4'Rauba Mateusz0
Nos Julia3
11"44'Wawiernia Filip0
Popko Aleksandra3
10"59'Kragiel Cyprian Błażej0
Jackowski Franciszek3
1"2'Jeleniewski Bartosz1
Kragiel Cyprian Błażej3
36'Jeleniewski Bartosz0
Kosiorek Jakub3
34'Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
Daniluk Rafał120"5'
Królewski Edward116"35'
Busłowski Leszek103"36'
Tomczyk Konrad90"26'
Kulikowski Sebastian85"39'
Purzewski Mateusz74"49'
Łukaszewicz Adam74"47'
Yarmak Pavel73"46'
Kukiełka Łukasz73"16'
Soszka Stefan72"52'
Gawryluk Monika38"37'
Nideraus-Martyniak Katarzyna29"3'
Popko Aleksandra26"39'
Popko Kinga17"39'
Kosiorek Jakub26"41'
Wawiernia Filip26"20'
Rauba Mateusz19"1'
Popko Aleksandra37"15'
Jackowski Franciszek34"22'
Kosiorek Jakub29"41'
Wawiernia Filip28"45'
Nos Julia25"55'
Rauba Mateusz11"53'
Kragiel Cyprian Błażej11"30'
Jeleniewski Bartosz1"17'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

913 min
30 s



15 h 13 min 30 s

731 min 11 s

15"29'
4 set
Daniluk Rafał3
Królewski Edward1
12"59'
3 set
Popko Łukasz1
Królewski Edward3
11"22'
5 set
Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
11"1'
2 set
Busłowski Leszek0
Daniluk Rafał3
9"57'
2 set
Popko Łukasz1
Królewski Edward3
9"49'
3 set
Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
9"46'
1 set
Gawryluk Olaf3
Purta Maciej0
9"40'
4 set
Tomczyk Konrad1
Kukiełka Łukasz3
9"39'
4 set
Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
8"40'
4 set
Kulikowski Sebastian2
Grochocki Tomasz3

55 min 59 s

6"1'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Popko Kinga0
5"15'
4 set
Gawryluk Monika3
Popko Aleksandra1
4"46'
2 set
Gawryluk Monika3
Popko Aleksandra1
4"38'
3 set
Gawryluk Monika0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
4"19'
1 set
Gawryluk Monika0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
4"10'
1 set
Gawryluk Monika3
Popko Kinga0
4"4'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Popko Aleksandra0
3"59'
2 set
Gawryluk Monika3
Popko Kinga0
3"48'
3 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Popko Aleksandra0
3"13'
1 set
Gawryluk Monika3
Popko Aleksandra1

36 min 1 s

5"25'
1 set
Kosiorek Jakub3
Wawiernia Filip1
4"21'
4 set
Kosiorek Jakub3
Wawiernia Filip1
4"0'
2 set
Kosiorek Jakub3
Wawiernia Filip1
3"51'
2 set
Rauba Mateusz0
Kosiorek Jakub3
3"31'
3 set
Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip3
3"24'
2 set
Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip3
3"14'
3 set
Kosiorek Jakub3
Wawiernia Filip1
3"1'
3 set
Rauba Mateusz0
Kosiorek Jakub3
2"49'
1 set
Rauba Mateusz0
Kosiorek Jakub3
2"25'
1 set
Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip3

90 min 19 s

6"17'
2 set
Kosiorek Jakub1
Wawiernia Filip3
5"2'
3 set
Kosiorek Jakub0
Jackowski Franciszek3
5"1'
4 set
Kosiorek Jakub1
Wawiernia Filip3
4"45'
1 set
Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra3
4"10'
3 set
Jackowski Franciszek0
Popko Aleksandra3
4"3'
3 set
Wawiernia Filip0
Popko Aleksandra3
4"1'
2 set
Rauba Mateusz0
Nos Julia3
3"58'
3 set
Popko Aleksandra3
Nos Julia1
3"52'
3 set
Rauba Mateusz0
Nos Julia3
3"49'
1 set
Wawiernia Filip0
Popko Aleksandra3

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

3925

2621

Kulikowski Sebastian172
Tomczyk Konrad169
Kukiełka Łukasz169
Busłowski Leszek164
Daniluk Rafał160
Soszka Stefan150
Łukaszewicz Adam148
Purta Dariusz147
Purzewski Mateusz147
Królewski Edward146

302

Nideraus-Martyniak Katarzyna99
Gawryluk Monika81
Popko Aleksandra74
Popko Kinga48

350

Kosiorek Jakub106
Wawiernia Filip105
Kragiel Cyprian Błażej75
Rauba Mateusz64

652

Popko Aleksandra108
Nos Julia97
Jeleniewski Bartosz93
Wawiernia Filip87
Jackowski Franciszek81
Kosiorek Jakub73
Kragiel Cyprian Błażej62
Rauba Mateusz51

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

65

41

6

6

12

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

227

150

19

19

39

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
0.73'
1 set
Kulikowski Sebastian3
Jackowski Franciszek0
0.85'
1 set
Kulikowski Sebastian3
Jackowski Franciszek0
11.55'
3 set
Purta Dariusz0
Purzewski Mateusz3
12.55'
3 set
Grochocki Tomasz3
Purta Dariusz0
12.64'
2 set
Tomczyk Konrad3
Jackowski Franciszek0
12.91'
1 set
Grochocki Tomasz0
Kukiełka Łukasz3
13.64'
2 set
Yarmak Pavel0
Kukiełka Łukasz3
13.91'
1 set
Tomczyk Konrad3
Łukaszewicz Adam0
15.64'
2 set
Kulikowski Sebastian0
Gawryluk Olaf3
16.27'
4 set
Kułak Paweł1
Ostaszewski Adam3
2.73'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Popko Kinga0
14.00'
3 set
Gawryluk Monika3
Popko Aleksandra1
14.91'
2 set
Gawryluk Monika0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
16.27'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Popko Aleksandra0
16.27'
3 set
Gawryluk Monika3
Popko Kinga0
17.55'
1 set
Gawryluk Monika3
Popko Aleksandra1
20.73'
3 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Popko Aleksandra0
21.73'
2 set
Gawryluk Monika3
Popko Kinga0
22.18'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Popko Aleksandra0
22.73'
1 set
Gawryluk Monika3
Popko Kinga0
13.18'
1 set
Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip3
15.36'
1 set
Rauba Mateusz0
Kosiorek Jakub3
16.45'
3 set
Rauba Mateusz0
Kosiorek Jakub3
17.64'
3 set
Kosiorek Jakub3
Wawiernia Filip1
18.55'
2 set
Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip3
19.18'
3 set
Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip3
20.08'
4 set
Kosiorek Jakub3
Wawiernia Filip1
21.00'
2 set
Rauba Mateusz0
Kosiorek Jakub3
21.82'
2 set
Kosiorek Jakub3
Wawiernia Filip1
23.73'
4 set
Kosiorek Jakub3
Wawiernia Filip1
0.36'
2 set
Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip3
0.55'
3 set
Jeleniewski Bartosz0
Kosiorek Jakub3
0.55'
2 set
Jeleniewski Bartosz1
Kragiel Cyprian Błażej3
0.55'
1 set
Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip3
0.64'
3 set
Rauba Mateusz0
Wawiernia Filip3
1.00'
2 set
Jeleniewski Bartosz0
Kosiorek Jakub3
1.09'
1 set
Jeleniewski Bartosz1
Kragiel Cyprian Błażej3
1.23'
1 set
Jeleniewski Bartosz0
Kosiorek Jakub3
1.45'
1 set
Jeleniewski Bartosz0
Kosiorek Jakub3
2.36'
3 set
Jeleniewski Bartosz1
Kragiel Cyprian Błażej3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0