Najdłuższy mecz

OPEN godz. 10:00DAMSKA godz. 9:00JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
38"2'Sikorski Marcin1
Paczesny Bartosz3
35"56'Sikorski Marcin2
Kowalski Hubert3
33"44'Paczesny Bartosz0
Wawrzonkowski Nikodem3
30"35'Graczyk Paweł2
Łopusiewicz Piotr0
29"44'Nakielski Sławomir1
Wilski Marcin2
26"13'Konopka Mikołaj2
Sobiecki Mateusz1
26"3'Wawrzonkowski Nikodem3
Kowalski Hubert0
25"24'Owczarek Małgorzata2
Grunt Jarosław1
24"46'Graczyk Paweł1
Antczak Marcin2
24"42'Grunt Jarosław2
Przyłucki Jarosław1
25"48'Kosińska Agnieszka1
Kucharska Sara2
25"11'Rogaczewska Paulina2
Owczarek Małgorzata1
19"38'Szymańska Magdalena0
Kucharska Sara2
19"7'Szymańska Magdalena2
Kosińska Agnieszka0
16"26'Kucharska Sara0
Owczarek Małgorzata2
16"5'Szymańska Magdalena0
Rogaczewska Paulina2
15"26'Rogaczewska Paulina2
Kucharska Sara0
15"12'Szymańska Magdalena0
Owczarek Małgorzata2
14"9'Kosińska Agnieszka0
Owczarek Małgorzata2
14"1'Szymańska Magdalena2
Cerowska Carolina0
13"52'Stanglewicz Marcelina0
Winter Alex2
10"43'Przybylski Piotr0
Winter Alex2
8"43'Stanglewicz Marcelina0
Przybylski Piotr2
6"58'Malwina Sadkowska0
Stanglewicz Marcelina2
6"46'Malwina Sadkowska0
Winter Alex2
5"17'Malwina Sadkowska0
Przybylski Piotr2
23"24'Makowski Maksymilian2
Winter Alex1
20"44'Witkowski Tomasz0
Makowski Maksymilian2
19"12'Lewański Daniel2
Przybylski Piotr1
17"46'Witkowski Tomasz2
Winter Alex0
16"54'Daszkiewicz Maciej1
Lewański Daniel2
14"58'Daszkiewicz Maciej0
Makowski Maksymilian2
13"35'Lewański Daniel0
Winter Alex2
12"34'Lewański Daniel0
Witkowski Tomasz2
12"13'Daszkiewicz Maciej0
Przybylski Piotr2
12"10'Lewański Daniel0
Makowski Maksymilian2

Najdłużej na korcie

OPEN godz. 10:00DAMSKA godz. 9:00JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
Kowalski Hubert97"42'
Sikorski Marcin97"27'
Paczesny Bartosz96"52'
Wawrzonkowski Nikodem88"9'
Antczak Marcin84"39'
Graczyk Paweł84"39'
Grunt Jarosław80"21'
Konopka Mikołaj72"12'
Owczarek Małgorzata71"40'
Nakielski Sławomir71"29'
Kucharska Sara81"30'
Szymańska Magdalena74"57'
Owczarek Małgorzata72"59'
Rogaczewska Paulina70"20'
Kosińska Agnieszka70"7'
Cerowska Carolina49"31'
Winter Alex26"19'
Stanglewicz Marcelina25"36'
Przybylski Piotr21"31'
Malwina Sadkowska17"4'
Lewański Daniel66"35'
Makowski Maksymilian65"11'
Witkowski Tomasz60"49'
Daszkiewicz Maciej58"11'
Winter Alex57"17'
Przybylski Piotr42"9'

Czas setów

WSZYSTKIEOPEN godz. 10:00DAMSKA godz. 9:00JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

1204 min
7 s



20 h 4 min 7 s

774 min 4 s

24"0'
1 set
Graczyk Paweł2
Łopusiewicz Piotr0
14"16'
1 set
Wawrzonkowski Nikodem2
Konopka Mikołaj0
14"4'
2 set
Paczesny Bartosz0
Wawrzonkowski Nikodem3
13"27'
1 set
Nakielski Sławomir1
Wilski Marcin2
12"48'
1 set
Graczyk Paweł1
Antczak Marcin2
12"5'
1 set
Wawrzonkowski Nikodem3
Kowalski Hubert0
12"5'
1 set
Jagiełka Robert0
Nakielski Sławomir2
11"27'
1 set
Graczyk Paweł2
Owczarek Małgorzata1
11"0'
1 set
Antczak Marcin0
Sobiecki Mateusz2
10"53'
4 set
Sikorski Marcin1
Paczesny Bartosz3

209 min 42 s

13"19'
1 set
Szymańska Magdalena0
Kucharska Sara2
12"45'
1 set
Kosińska Agnieszka1
Kucharska Sara2
11"8'
1 set
Rogaczewska Paulina2
Owczarek Małgorzata1
10"47'
1 set
Kucharska Sara0
Owczarek Małgorzata2
10"46'
1 set
Szymańska Magdalena0
Rogaczewska Paulina2
9"46'
1 set
Kosińska Agnieszka0
Owczarek Małgorzata2
9"15'
1 set
Szymańska Magdalena2
Kosińska Agnieszka0
9"0'
1 set
Rogaczewska Paulina2
Kucharska Sara0
8"32'
1 set
Szymańska Magdalena2
Cerowska Carolina0
8"10'
1 set
Szymańska Magdalena0
Owczarek Małgorzata2

45 min 15 s

9"5'
1 set
Stanglewicz Marcelina0
Winter Alex2
4"58'
1 set
Przybylski Piotr0
Winter Alex2
4"27'
2 set
Przybylski Piotr0
Winter Alex2
4"22'
1 set
Malwina Sadkowska0
Stanglewicz Marcelina2
4"1'
1 set
Stanglewicz Marcelina0
Przybylski Piotr2
3"27'
2 set
Stanglewicz Marcelina0
Przybylski Piotr2
3"25'
1 set
Malwina Sadkowska0
Winter Alex2
2"51'
2 set
Malwina Sadkowska0
Przybylski Piotr2
2"28'
2 set
Malwina Sadkowska0
Stanglewicz Marcelina2
2"13'
2 set
Stanglewicz Marcelina0
Winter Alex2

175 min 6 s

10"49'
1 set
Witkowski Tomasz2
Winter Alex0
10"48'
1 set
Witkowski Tomasz0
Makowski Maksymilian2
9"6'
2 set
Witkowski Tomasz0
Makowski Maksymilian2
8"4'
1 set
Lewański Daniel2
Przybylski Piotr1
8"0'
1 set
Daszkiewicz Maciej0
Makowski Maksymilian2
7"28'
1 set
Daszkiewicz Maciej0
Winter Alex2
6"59'
1 set
Makowski Maksymilian2
Winter Alex1
6"41'
1 set
Lewański Daniel0
Winter Alex2
6"7'
1 set
Lewański Daniel0
Witkowski Tomasz2
6"4'
2 set
Daszkiewicz Maciej0
Przybylski Piotr2

małych punktów

WSZYSTKIEOPEN godz. 10:00DAMSKA godz. 9:00JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

3441

2098

Kowalski Hubert138
Antczak Marcin129
Sikorski Marcin121
Nakielski Sławomir115
Grunt Jarosław113
Greczka Dariusz111
Wawrzonkowski Nikodem110
Paczesny Bartosz107
Owczarz Jakub107
Owczarek Małgorzata98

561

Rogaczewska Paulina121
Owczarek Małgorzata116
Kucharska Sara101
Kosińska Agnieszka96
Szymańska Magdalena79
Cerowska Carolina48

184

Winter Alex66
Przybylski Piotr57
Stanglewicz Marcelina43
Malwina Sadkowska18

598

Makowski Maksymilian127
Witkowski Tomasz112
Lewański Daniel104
Winter Alex101
Daszkiewicz Maciej82
Przybylski Piotr72

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPEN godz. 10:00DAMSKA godz. 9:00JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

80

44

15

6

15

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPEN godz. 10:00DAMSKA godz. 9:00JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

194

117

32

12

33

Szybkość zdobycia punktów

OPEN godz. 10:00DAMSKA godz. 9:00JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
16.00'
3 set
Wilski Marcin1
Majcherski Karol2
17.09'
1 set
Owczarz Jakub2
Nakielski Sławomir0
18.82'
2 set
Owczarek Małgorzata1
Owczarz Jakub2
19.27'
3 set
Antczak Marcin2
Makowski Maksymilian1
19.45'
3 set
Majcherski Karol1
Sobiecki Mateusz2
19.55'
3 set
Graczyk Paweł2
Owczarek Małgorzata1
19.82'
2 set
Graczyk Paweł0
Paczesny Bartosz2
21.55'
2 set
Makowski Paweł2
Kucharska Sara1
21.64'
2 set
Owczarz Jakub2
Nakielski Sławomir0
21.73'
2 set
Antczak Marcin2
Makowski Maksymilian1
11.91'
2 set
Rogaczewska Paulina2
Cerowska Carolina0
14.00'
2 set
Cerowska Carolina0
Owczarek Małgorzata2
15.27'
2 set
Kosińska Agnieszka2
Cerowska Carolina0
15.27'
2 set
Kosińska Agnieszka0
Owczarek Małgorzata2
20.55'
2 set
Szymańska Magdalena2
Cerowska Carolina0
20.91'
2 set
Cerowska Carolina0
Kucharska Sara2
20.91'
2 set
Szymańska Magdalena0
Rogaczewska Paulina2
22.18'
2 set
Kosińska Agnieszka1
Kucharska Sara2
25.45'
3 set
Rogaczewska Paulina2
Owczarek Małgorzata1
25.55'
2 set
Kucharska Sara0
Owczarek Małgorzata2
9.73'
1 set
Malwina Sadkowska0
Przybylski Piotr2
11.91'
2 set
Malwina Sadkowska0
Winter Alex2
12.09'
2 set
Stanglewicz Marcelina0
Winter Alex2
13.45'
2 set
Malwina Sadkowska0
Stanglewicz Marcelina2
15.55'
2 set
Malwina Sadkowska0
Przybylski Piotr2
18.64'
1 set
Malwina Sadkowska0
Winter Alex2
18.82'
2 set
Stanglewicz Marcelina0
Przybylski Piotr2
21.91'
1 set
Stanglewicz Marcelina0
Przybylski Piotr2
23.82'
1 set
Malwina Sadkowska0
Stanglewicz Marcelina2
24.27'
2 set
Przybylski Piotr0
Winter Alex2
0.64'
2 set
Przybylski Piotr0
Winter Alex2
0.73'
1 set
Przybylski Piotr0
Winter Alex2
11.27'
2 set
Makowski Maksymilian2
Przybylski Piotr0
14.27'
1 set
Witkowski Tomasz2
Przybylski Piotr0
16.91'
2 set
Daszkiewicz Maciej0
Winter Alex2
18.64'
1 set
Makowski Maksymilian2
Przybylski Piotr0
20.18'
1 set
Daszkiewicz Maciej0
Witkowski Tomasz2
20.82'
2 set
Witkowski Tomasz2
Przybylski Piotr0
21.45'
2 set
Daszkiewicz Maciej0
Witkowski Tomasz2
23.09'
2 set
Lewański Daniel0
Makowski Maksymilian2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0