Najdłuższy mecz

OPEN godz. 19:00JUNIORSKA OU13 godz. 18:00JUNIORSKA OU15 godz. 18:00OPEN ELiminacje
35"58'Dubrowski Jacek1
Owczarz Jakub3
25"50'Kaczyński Emil1
Dubrowski Jacek2
23"17'Grunt Jarosław2
Makowski Paweł1
22"38'Owczarz Jakub0
Wawrzonkowski Nikodem3
21"56'Dołasiński Adam0
Kaczyński Emil2
20"16'Owczarz Jakub2
Bernatowicz Marcin0
18"58'Dubrowski Jacek3
Grunt Jarosław0
18"44'Serniak Wojciech0
Grunt Jarosław2
18"42'Wawrzonkowski Nikodem3
Grunt Jarosław0
17"33'Dołasiński Adam1
Leszczynski Krzysztof2
20"0'Malwina Sadkowska1
Szemiel Natalia2
8"59'Szumilewicz Michał0
Stanglewicz Marcelina2
8"47'Szemiel Natalia2
Szumilewicz Adam0
8"6'Malwina Sadkowska2
Szumilewicz Adam0
8"6'Szumilewicz Adam0
Szumilewicz Michał2
6"13'Szumilewicz Adam0
Stanglewicz Marcelina2
6"12'Malwina Sadkowska0
Szumilewicz Michał2
5"52'Malwina Sadkowska0
Stanglewicz Marcelina2
5"39'Szemiel Natalia0
Stanglewicz Marcelina2
20"47'Lewański Daniel1
Witkowski Tomasz2
12"13'Daszkiewicz Maciej0
Czucha Michał2
11"10'Daszkiewicz Maciej0
Witkowski Tomasz2
10"36'Czucha Michał0
Witkowski Tomasz2
10"35'Daszkiewicz Maciej0
Lewański Daniel2
10"20'Czucha Michał0
Lewański Daniel2
19"24'Bukowski Michał1
Sztyber Konrad2
17"55'Bukowski Michał1
Leszczynski Krzysztof2
10"9'Sztyber Konrad2
Leszczynski Krzysztof0
8"58'Bernatowicz Marcin2
Leszczynski Krzysztof0

Najdłużej na korcie

OPEN godz. 19:00JUNIORSKA OU13 godz. 18:00JUNIORSKA OU15 godz. 18:00OPEN ELiminacje
Dubrowski Jacek81"22'
Owczarz Jakub79"35'
Grunt Jarosław70"52'
Kaczyński Emil68"49'
Wawrzonkowski Nikodem54"18'
Bernatowicz Marcin53"15'
Serniak Wojciech51"39'
Makowski Paweł48"14'
Kaczyński Jakub45"49'
Bukowski Michał45"28'
Malwina Sadkowska31"0'
Szumilewicz Adam29"32'
Szemiel Natalia23"40'
Stanglewicz Marcelina22"26'
Szumilewicz Michał21"18'
Lewański Daniel38"17'
Witkowski Tomasz37"33'
Daszkiewicz Maciej31"39'
Czucha Michał29"59'
Leszczynski Krzysztof34"2'
Bukowski Michał33"8'
Sztyber Konrad27"41'
Bernatowicz Marcin8"33'

Czas setów

WSZYSTKIEOPEN godz. 19:00JUNIORSKA OU13 godz. 18:00JUNIORSKA OU15 godz. 18:00OPEN ELiminacje

600 min
49 s



10 h 0 min 49 s

416 min 25 s

13"58'
1 set
Dołasiński Adam0
Kaczyński Emil2
13"41'
1 set
Serniak Wojciech0
Grunt Jarosław2
12"7'
1 set
Dubrowski Jacek1
Owczarz Jakub3
10"51'
1 set
Bernatowicz Marcin2
Kaczyński Jakub0
10"4'
1 set
Owczarz Jakub2
Bernatowicz Marcin0
9"24'
1 set
Kaczyński Emil1
Dubrowski Jacek2
9"5'
1 set
Leszczynski Krzysztof0
Kaczyński Jakub2
8"43'
1 set
Sztyber Konrad0
Narkowicz Jarosław2
8"33'
3 set
Owczarz Jakub0
Wawrzonkowski Nikodem3
8"27'
2 set
Owczarz Jakub2
Bernatowicz Marcin0

63 min 58 s

6"20'
1 set
Malwina Sadkowska1
Szemiel Natalia2
5"42'
2 set
Malwina Sadkowska1
Szemiel Natalia2
4"20'
2 set
Szumilewicz Michał0
Stanglewicz Marcelina2
4"13'
1 set
Szemiel Natalia2
Szumilewicz Adam0
4"12'
1 set
Szumilewicz Adam0
Szumilewicz Michał2
4"0'
2 set
Szemiel Natalia2
Szumilewicz Adam0
3"58'
2 set
Malwina Sadkowska2
Szumilewicz Adam0
3"49'
1 set
Malwina Sadkowska2
Szumilewicz Adam0
3"33'
2 set
Szumilewicz Adam0
Szumilewicz Michał2
3"28'
1 set
Szumilewicz Michał0
Stanglewicz Marcelina2

68 min 44 s

6"36'
1 set
Daszkiewicz Maciej0
Witkowski Tomasz2
6"15'
1 set
Lewański Daniel1
Witkowski Tomasz2
6"11'
2 set
Lewański Daniel1
Witkowski Tomasz2
5"51'
2 set
Daszkiewicz Maciej0
Czucha Michał2
5"37'
3 set
Lewański Daniel1
Witkowski Tomasz2
5"33'
2 set
Daszkiewicz Maciej0
Lewański Daniel2
5"22'
2 set
Czucha Michał0
Lewański Daniel2
5"6'
1 set
Daszkiewicz Maciej0
Czucha Michał2
4"47'
1 set
Daszkiewicz Maciej0
Lewański Daniel2
4"44'
1 set
Czucha Michał0
Witkowski Tomasz2

51 min 42 s

6"52'
1 set
Bukowski Michał1
Sztyber Konrad2
6"7'
2 set
Bukowski Michał1
Sztyber Konrad2
5"38'
2 set
Bukowski Michał1
Leszczynski Krzysztof2
5"38'
2 set
Sztyber Konrad2
Leszczynski Krzysztof0
5"26'
3 set
Bukowski Michał1
Leszczynski Krzysztof2
4"49'
2 set
Bernatowicz Marcin2
Leszczynski Krzysztof0
4"41'
3 set
Bukowski Michał1
Sztyber Konrad2
4"24'
1 set
Bukowski Michał1
Leszczynski Krzysztof2
4"23'
1 set
Sztyber Konrad2
Leszczynski Krzysztof0
3"44'
1 set
Bernatowicz Marcin2
Leszczynski Krzysztof0

małych punktów

WSZYSTKIEOPEN godz. 19:00JUNIORSKA OU13 godz. 18:00JUNIORSKA OU15 godz. 18:00OPEN ELiminacje

2087

1321

Dubrowski Jacek123
Wawrzonkowski Nikodem113
Owczarz Jakub110
Kaczyński Emil88
Grunt Jarosław85
Bernatowicz Marcin85
Narkowicz Jarosław85
Makowski Paweł80
Serniak Wojciech80
Kucharska Sara72

345

Stanglewicz Marcelina88
Szumilewicz Michał81
Szemiel Natalia70
Malwina Sadkowska63
Szumilewicz Adam43

232

Witkowski Tomasz76
Lewański Daniel72
Czucha Michał49
Daszkiewicz Maciej35

189

Leszczynski Krzysztof57
Sztyber Konrad55
Bukowski Michał55
Bernatowicz Marcin22

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPEN godz. 19:00JUNIORSKA OU13 godz. 18:00JUNIORSKA OU15 godz. 18:00OPEN ELiminacje

54

32

10

6

6

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPEN godz. 19:00JUNIORSKA OU13 godz. 18:00JUNIORSKA OU15 godz. 18:00OPEN ELiminacje

120

76

21

13

10

Szybkość zdobycia punktów

OPEN godz. 19:00JUNIORSKA OU13 godz. 18:00JUNIORSKA OU15 godz. 18:00OPEN ELiminacje
0.64'
2 set
Leszczynski Krzysztof0
Sztyber Konrad2
0.73'
1 set
Leszczynski Krzysztof0
Sztyber Konrad2
0.82'
2 set
Dołasiński Adam2
Kucharska Sara0
0.91'
2 set
Kaczyński Jakub1
Narkowicz Jarosław2
1.36'
1 set
Dołasiński Adam2
Kucharska Sara0
15.00'
1 set
Serniak Wojciech0
Bernatowicz Marcin2
15.55'
2 set
Dołasiński Adam0
Greczka Dariusz2
15.82'
2 set
Bernatowicz Marcin2
Kaczyński Jakub0
16.55'
2 set
Greczka Dariusz2
Makowski Paweł0
16.55'
2 set
Kucharska Sara0
Sztyber Konrad2
12.91'
1 set
Malwina Sadkowska0
Stanglewicz Marcelina2
13.36'
1 set
Malwina Sadkowska0
Szumilewicz Michał2
15.09'
1 set
Szumilewicz Adam0
Stanglewicz Marcelina2
16.45'
2 set
Szumilewicz Adam0
Stanglewicz Marcelina2
16.73'
2 set
Malwina Sadkowska0
Stanglewicz Marcelina2
18.00'
2 set
Malwina Sadkowska0
Szumilewicz Michał2
18.64'
1 set
Szemiel Natalia0
Stanglewicz Marcelina2
18.91'
1 set
Szumilewicz Michał0
Stanglewicz Marcelina2
19.36'
2 set
Szumilewicz Adam0
Szumilewicz Michał2
20.82'
1 set
Malwina Sadkowska2
Szumilewicz Adam0
20.55'
2 set
Daszkiewicz Maciej0
Witkowski Tomasz2
22.67'
1 set
Czucha Michał0
Lewański Daniel2
24.00'
2 set
Czucha Michał0
Witkowski Tomasz2
25.82'
1 set
Czucha Michał0
Witkowski Tomasz2
26.09'
1 set
Daszkiewicz Maciej0
Lewański Daniel2
27.82'
1 set
Daszkiewicz Maciej0
Czucha Michał2
29.27'
2 set
Czucha Michał0
Lewański Daniel2
30.27'
2 set
Daszkiewicz Maciej0
Lewański Daniel2
30.64'
3 set
Lewański Daniel1
Witkowski Tomasz2
31.25'
1 set
Lewański Daniel1
Witkowski Tomasz2
20.36'
1 set
Bernatowicz Marcin2
Leszczynski Krzysztof0
23.91'
1 set
Sztyber Konrad2
Leszczynski Krzysztof0
24.00'
1 set
Bukowski Michał1
Leszczynski Krzysztof2
25.55'
3 set
Bukowski Michał1
Sztyber Konrad2
26.27'
2 set
Bernatowicz Marcin2
Leszczynski Krzysztof0
29.64'
3 set
Bukowski Michał1
Leszczynski Krzysztof2
30.73'
2 set
Sztyber Konrad2
Leszczynski Krzysztof0
30.73'
2 set
Bukowski Michał1
Leszczynski Krzysztof2
31.69'
1 set
Bukowski Michał1
Sztyber Konrad2
33.36'
2 set
Bukowski Michał1
Sztyber Konrad2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0