Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
55"20'Firfas Rafał2
Michalak Paweł3
40"17'Kroll Adam2
Kapuściński Bartosz3
37"10'Kapuściński Bartosz2
Wyskiel Maciej3
33"25'Kroll Adam2
Michalak Paweł1
26"36'Rybarczyk Hubert1
Kroll Adam3
26"15'Kroll Adam2
Meckien Bartosz1
24"45'Rudnicki Michał1
Albigowski Marek3
24"36'Grochowski Patryk1
Przybitkowski Kamil3
24"18'Albigowski Marek0
Meckien Bartosz3
23"55'Michalak Paweł2
Gudaczewski Paweł1
25"35'Skarbińska Agnieszka0
Bogdanowicz Katarzyna3
16"53'Urbańska Agnieszka0
Przybitkowska Joanna3
16"31'Kirszenstein Patrycja0
Skarbińska Agnieszka3
13"21'Kirszenstein Patrycja3
Przybitkowska Joanna0
11"3'Bogdanowicz Katarzyna3
Przybitkowska Joanna0
10"24'Kirszenstein Patrycja3
Zakrzewska Agata0
10"22'Skarbińska Agnieszka3
Jułga Weronika0
9"26'Leśniewska Dorota0
Skarbińska Agnieszka3
8"35'Bogdanowicz Katarzyna3
Kapuścińska Marta0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Michalak Paweł120"28'
Kroll Adam106"8'
Kapuściński Bartosz105"43'
Wyskiel Maciej94"24'
Firfas Rafał86"7'
Gudaczewski Paweł80"40'
Albigowski Marek79"11'
Przybitkowski Kamil78"48'
Grochowski Patryk71"46'
Karp Adam70"46'
Skarbińska Agnieszka50"34'
Bogdanowicz Katarzyna39"19'
Przybitkowska Joanna32"37'
Kirszenstein Patrycja32"29'
Urbańska Agnieszka12"43'
Zakrzewska Agata8"55'
Kapuścińska Marta8"12'
Leśniewska Dorota8"0'
Jułga Weronika7"47'

Czas setów

1075 min
25 s



17 h 55 min 25 s

975 min 7 s

11"16'
2 set
Kroll Adam2
Michalak Paweł1
10"21'
4 set
Firfas Rafał2
Michalak Paweł3
10"9'
5 set
Kroll Adam2
Kapuściński Bartosz3
10"5'
3 set
Albigowski Marek0
Meckien Bartosz3
9"53'
3 set
Firfas Rafał2
Michalak Paweł3
9"41'
3 set
Michalak Paweł2
Gudaczewski Paweł1
9"20'
1 set
Firfas Rafał2
Michalak Paweł3
9"6'
5 set
Firfas Rafał2
Michalak Paweł3
8"55'
2 set
Kroll Adam2
Meckien Bartosz1
8"53'
1 set
Kroll Adam2
Michalak Paweł1

100 min 18 s

8"59'
3 set
Skarbińska Agnieszka0
Bogdanowicz Katarzyna3
7"8'
1 set
Skarbińska Agnieszka0
Bogdanowicz Katarzyna3
6"10'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Skarbińska Agnieszka3
5"44'
2 set
Skarbińska Agnieszka0
Bogdanowicz Katarzyna3
5"1'
1 set
Urbańska Agnieszka0
Przybitkowska Joanna3
4"7'
1 set
Kirszenstein Patrycja3
Zakrzewska Agata0
4"5'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Przybitkowska Joanna0
3"55'
3 set
Urbańska Agnieszka0
Przybitkowska Joanna3
3"47'
2 set
Urbańska Agnieszka0
Przybitkowska Joanna3
3"32'
1 set
Kirszenstein Patrycja3
Przybitkowska Joanna0

małych punktów

4328

3905

Kroll Adam181
Kapuściński Bartosz180
Wyskiel Maciej180
Przybitkowski Kamil177
Karp Adam158
Michalak Paweł157
Meckien Bartosz141
Gudaczewski Paweł140
Firfas Rafał137
Albigowski Marek134

423

Skarbińska Agnieszka118
Bogdanowicz Katarzyna99
Kirszenstein Patrycja86
Przybitkowska Joanna63
Urbańska Agnieszka23
Zakrzewska Agata11
Jułga Weronika9
Leśniewska Dorota7
Kapuścińska Marta7

Wszystkich rozegranych meczów

91

80

11

Wszystkich rozegranych setów

251

224

27

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
1 set
Don Krzysztof0
Lipiński Tomasz2
0.27'
1 set
Konopa Bartosz2
Szczerbiński Andrzej0
0.27'
2 set
Don Krzysztof0
Lipiński Tomasz2
0.36'
2 set
Konopa Bartosz2
Szczerbiński Andrzej0
0.64'
2 set
Kapuściński Rafał2
Firfas Rafał1
0.73'
1 set
Kapuściński Rafał2
Firfas Rafał1
0.82'
1 set
Majewski Kamil0
Lipiński Tomasz2
0.82'
2 set
Majewski Kamil0
Lipiński Tomasz2
0.91'
3 set
Kapuściński Rafał2
Firfas Rafał1
12.00'
3 set
Karp Adam3
Firfas Damian0
10.91'
3 set
Leśniewska Dorota0
Skarbińska Agnieszka3
12.55'
1 set
Skarbińska Agnieszka3
Jułga Weronika0
12.73'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Zakrzewska Agata0
13.45'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Zakrzewska Agata0
14.09'
3 set
Skarbińska Agnieszka3
Jułga Weronika0
14.55'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Kapuścińska Marta0
14.64'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Przybitkowska Joanna0
14.91'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Kapuścińska Marta0
15.27'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Kapuścińska Marta0
15.36'
2 set
Leśniewska Dorota0
Skarbińska Agnieszka3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0