Last Christmas by Bartek. - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Przybitkowski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 50 1
1 Karp AdamPotwierdzony Łódź 36 2
4 Wyskiel MaciejPotwierdzony Gdańsk 103 3
3 Kapuściński BartoszPotwierdzony Bydgoszcz 102 4
6 Kroll AdamPotwierdzony Bydgoszcz 160 5
5 Meckien BartoszPotwierdzony 107 6
8 Michalak PawełPotwierdzony Bydgoszcz 194 7
21 Gudaczewski PawełPotwierdzony Bydgoszcz 607 8
13 Winiarski TomaszPotwierdzony Łódź 301 9
11 Grochowski PatrykPotwierdzony Bydgoszcz 283 10
16 Rybarczyk HubertPotwierdzony Toruń 353 11
12 Sokołowski AndrzejPotwierdzony Bydgoszcz 295 12
23 Mickiewicz MaciejPotwierdzony Toruń 632 13
30 Albigowski MarekPotwierdzony Bydgoszcz 1126 14
14 Kapuściński RafałPotwierdzony Bydgoszcz 311 15
9 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 235 16
7 Gajos JakubPotwierdzony Łódź 193 17
29 Ornowski MarcinPotwierdzony Bydgoszcz 1032 18
10 Konopa BartoszPotwierdzony Solec Kujawski 239 19
31 Szczerbiński AndrzejPotwierdzony Solec Kujawski 1230 20
18 Rudnicki MichałPotwierdzony Nowa Wieś Wielka 464 21
20 Niklas JakubPotwierdzony Bydgoszcz 583 22
17 Urbański RobertPotwierdzony Toruń 463 23
32 Ledziński ŁukaszPotwierdzony Bydgoszcz 1904 24
24 Lipiński TomaszPotwierdzony Toruń 695 25
15 Majewski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 352 26
26 Furman WojciechPotwierdzony Toruń 775 27
25 Godziński DawidPotwierdzony Bydgoszcz 750 28
19 Firfas DamianPotwierdzony Maksymilianowo 512 29
22 Zakrzewski MateuszPotwierdzony Ciele 615 30
28 Hoppe DawidPotwierdzony Niemcz 993 31
27 Don KrzysztofPotwierdzony Bydgoszcz 794 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-12-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Karp Adam
3
  11:2  11:7  11:2
Firfas Damian
0
Winiarski Tomasz
3
  11:2  11:7  11:3
Szczerbiński Andrzej
0
Niklas Jakub
0
  7:11  4:11  7:11
Firfas Rafał
3
Godziński Dawid
0
  9:11  5:11  9:11
Michalak Paweł
3
Kroll Adam
3
  11:5  11:3  11:8
Don Krzysztof
0
Rybarczyk Hubert
3
  11:0  11:0  11:7
Ledziński Łukasz
0
Mickiewicz Maciej
3
  11:3  11:4  11:7
Ornowski Marcin
0
Lipiński Tomasz
0
  7:11  4:11  6:11
Kapuściński Bartosz
3
Wyskiel Maciej
3
  11:3  12:10  11:7
Zakrzewski Mateusz
0
Kapuściński Rafał
3
  11:9  8:11  11:0  11:5
Urbański Robert
1
Sokołowski Andrzej
3
  11:6  12:10  11:6
Furman Wojciech
0
Gudaczewski Paweł
3
  11:9  14:12  11:8
Gajos Jakub
0
Meckien Bartosz
3
  11:7  11:5  11:6
Hoppe Dawid
0
Rudnicki Michał
1
  3:11  8:11  11:6  6:11
Albigowski Marek
3
Konopa Bartosz
0
  4:11  10:12  10:12
Grochowski Patryk
3
Majewski Kamil
0
  7:11  6:11  4:11
Przybitkowski Kamil
3
Karp Adam
3
  11:9  11:7  11:6
Winiarski Tomasz
0
Firfas Rafał
2
  11:7  7:11  11:9  9:11  8:11
Michalak Paweł
3
Kroll Adam
3
  11:4  9:11  11:9  11:8
Rybarczyk Hubert
1
Mickiewicz Maciej
0
  7:11  0:11  3:11
Kapuściński Bartosz
3
Wyskiel Maciej
3
  11:3  11:2  13:11
Kapuściński Rafał
0
Sokołowski Andrzej
0
  4:11  2:11  9:11
Gudaczewski Paweł
3
Meckien Bartosz
3
  11:6  11:7  13:11
Albigowski Marek
0
Grochowski Patryk
1
  11:8  5:11  5:11  7:11
Przybitkowski Kamil
3
Karp Adam
3
  11:7  11:7  11:1
Michalak Paweł
0
Kroll Adam
2
  13:11  11:8  3:11  6:11  8:11
Kapuściński Bartosz
3
Wyskiel Maciej
3
  12:10  12:10  11:5
Gudaczewski Paweł
0
Meckien Bartosz
0
  0:11  5:11  9:11
Przybitkowski Kamil
3
Karp Adam
3
  8:11  11:2  11:6  11:1
Kapuściński Bartosz
1
Wyskiel Maciej
0
  7:11  7:11  12:14
Przybitkowski Kamil
3
Karp Adam
0
  6:11  10:12  2:11
Przybitkowski Kamil
3
Przybitkowski Kamil
Miejsca 3 - 4
Kapuściński Bartosz
2
  6:11  12:10  9:11  11:7  4:11
Wyskiel Maciej
3
Wyskiel Maciej
Miejsca 5 - 8
Michalak Paweł
1
  12:10  10:12  8:11
Kroll Adam
2
Gudaczewski Paweł
1
  6:11  11:9  2:11
Meckien Bartosz
2
Kroll Adam
2
  11:8  10:12  11:8
Meckien Bartosz
1
Kroll Adam
Miejsca 7 - 8
Michalak Paweł
2
  7:11  11:6  12:10
Gudaczewski Paweł
1
Michalak Paweł
Miejsca 9 - 16
Winiarski Tomasz
2
  11:1  11:3
Firfas Rafał
0
Rybarczyk Hubert
2
  14:12  11:6
Mickiewicz Maciej
0
Kapuściński Rafał
1
  8:11  11:9  4:11
Sokołowski Andrzej
2
Albigowski Marek
1
  11:9  7:11  5:11
Grochowski Patryk
2
Winiarski Tomasz
2
  11:5  11:2
Rybarczyk Hubert
0
Sokołowski Andrzej
0
  7:11  9:11
Grochowski Patryk
2
Winiarski Tomasz
2
  11:5  11:5
Grochowski Patryk
0
Winiarski Tomasz
Miejsca 11 - 12
Rybarczyk Hubert
2
  11:6  13:11
Sokołowski Andrzej
0
Rybarczyk Hubert
Miejsca 13 - 16
Firfas Rafał
1
  11:8  9:11  5:11
Mickiewicz Maciej
2
Kapuściński Rafał
0
  4:11  5:11
Albigowski Marek
2
Mickiewicz Maciej
2
  11:8  2:11  11:7
Albigowski Marek
1
Mickiewicz Maciej
Miejsca 15 - 16
Firfas Rafał
1
  9:11  11:9  9:11
Kapuściński Rafał
2
Kapuściński Rafał
Miejsca 17 - 32
Firfas Damian
0
  5:11  4:11
Szczerbiński Andrzej
2
Niklas Jakub
2
  11:4  9:11  11:9
Godziński Dawid
1
Don Krzysztof
0
  8:11  7:11
Ledziński Łukasz
2
Ornowski Marcin
2
  11:6  8:11  11:7
Lipiński Tomasz
1
Zakrzewski Mateusz
0
  3:11  3:11
Urbański Robert
2
Furman Wojciech
0
  9:11  8:11
Gajos Jakub
2
Hoppe Dawid
0
  7:11  8:11
Rudnicki Michał
2
Konopa Bartosz
2
  8:11  11:5  12:10
Majewski Kamil
1
Szczerbiński Andrzej
2
  3:11  11:3  11:5
Niklas Jakub
1
Ledziński Łukasz
1
  11:6  3:11  1:11
Ornowski Marcin
2
Urbański Robert
0
  3:11  7:11
Gajos Jakub
2
Rudnicki Michał
0
  6:11  9:11
Konopa Bartosz
2
Szczerbiński Andrzej
1
  12:10  3:11  5:11
Ornowski Marcin
2
Gajos Jakub
2
  11:7  7:11  11:3
Konopa Bartosz
1
Ornowski Marcin
0
  6:11  8:11
Gajos Jakub
2
Gajos Jakub
Miejsca 19 - 20
Szczerbiński Andrzej
0
  3:11  6:11
Konopa Bartosz
2
Konopa Bartosz
Miejsca 21 - 24
Niklas Jakub
2
  11:0  11:5
Ledziński Łukasz
0
Urbański Robert
0
  10:12  6:11
Rudnicki Michał
2
Niklas Jakub
0
  2:11  6:11
Rudnicki Michał
2
Rudnicki Michał
Miejsca 23 - 24
Ledziński Łukasz
0
  9:11  8:11
Urbański Robert
2
Urbański Robert
Miejsca 25 - 32
Firfas Damian
1
  13:11  9:11  8:11
Godziński Dawid
2
Don Krzysztof
0
  3:11  4:11
Lipiński Tomasz
2
Zakrzewski Mateusz
0
  8:11  3:11
Furman Wojciech
2
Hoppe Dawid
0
  7:11  8:11
Majewski Kamil
2
Godziński Dawid
1
  6:11  11:2  9:11
Lipiński Tomasz
2
Furman Wojciech
0
  8:11  8:11
Majewski Kamil
2
Lipiński Tomasz
2
  11:8  11:9
Majewski Kamil
0
Lipiński Tomasz
Miejsca 27 - 28
Godziński Dawid
0
  7:11  7:11
Furman Wojciech
2
Furman Wojciech
Miejsca 29 - 32
Firfas Damian
3
  11:3  11:2  11:5
Don Krzysztof
0
Zakrzewski Mateusz
3
  11:3  11:2  11:5
Hoppe Dawid
0
Firfas Damian
2
  6:11  12:10  11:5
Zakrzewski Mateusz
1
Firfas Damian
Miejsca 31 - 32
Don Krzysztof
0
  8:11  9:11
Hoppe Dawid
2
Hoppe Dawid
Stan na: 16:53:34 17-12-2017