Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU11OU13OU17
62"9'Hemmerling Piotr3
Tyma Konrad2
34"19'Szymanowski Marek3
Andrzejczak Karol2
33"4'Szymkowiak Aleksander1
Kieruzal Piotr2
28"48'Skrzypczak Łukasz1
Andrzejczak Karol2
28"23'Hełminiak Piotr1
Peukert Tomasz2
27"9'Gałecki Tomasz1
Szymanowski Marek2
26"48'Przytuła Michał1
Filipowski Dariusz2
25"2'Stolecki Leon2
Skąpski Bartłomiej1
24"34'Peukert Tomasz1
Filipowski Dariusz2
24"27'Przytuła Michał2
Gałecki Tomasz1
19"54'Kwaśniewska Karolina3
Huber Ewa0
14"47'Surdziel Aleksandra3
Huber Ewa0
14"35'Schaedel Paulina0
Surdziel Aleksandra3
13"53'Schaedel Paulina0
Huber Ewa3
12"4'Surdziel Aleksandra3
Kwaśniewska Karolina0
10"26'Schaedel Paulina0
Kwaśniewska Karolina3
17"15'Stefaniak Michał2
Peukert Wojciech1
11"43'Stefaniak Michał0
Stefaniak Igor2
10"0'Harris Kajetan2
Peukert Wojciech0
10"0'Stefaniak Michał0
Bartosik Kacper2
10"0'Stefaniak Michał0
Harris Kajetan2
10"0'Stefaniak Igor2
Peukert Wojciech0
9"27'Stefaniak Igor0
Harris Kajetan2
7"49'Stefaniak Igor0
Bartosik Kacper2
7"35'Harris Kajetan0
Bartosik Kacper2
7"22'Peukert Wojciech0
Bartosik Kacper2
15"28'Walterowicz Karol1
Gilewicz Adam2
11"11'Stolecki Filip2
Wojciechowski Filip Krzysztof0
9"58'Walterowicz Karol0
Stolecki Filip2
9"34'Walterowicz Karol2
Grodzki Kacper1
8"51'Jendryke Michał2
Walterowicz Karol0
8"27'Jendryke Michał0
Wojciechowski Filip Krzysztof2
8"0'Jendryke Michał0
Stolecki Filip2
7"36'Jendryke Michał2
Gilewicz Adam0
6"46'Jendryke Michał2
Grodzki Kacper0
6"29'Gilewicz Adam2
Grodzki Kacper0
18"13'Wochna Oskar1
Gilewicz Kacper2
17"15'Wochna Oskar1
Paczka Grzegorz2
16"57'Nowak Mikołaj2
Wochna Oskar1
16"0'Nowak Mikołaj2
Paczka Grzegorz1
15"0'Wojticsek Michał0
Stolecki Leon2
15"0'Wojticsek Michał0
Gilewicz Kacper2
13"17'Wojticsek Michał0
Wochna Oskar2
12"3'Nowak Mikołaj2
Wojticsek Michał0
10"53'Wojticsek Michał0
Paczka Grzegorz2
10"7'Gilewicz Kacper2
Paczka Grzegorz0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU11OU13OU17
Hemmerling Piotr94"11'
Przytuła Michał79"29'
Kieruzal Piotr79"8'
Gałecki Tomasz78"35'
Tyma Konrad77"44'
Andrzejczak Karol73"49'
Szymanowski Marek72"25'
Filipowski Dariusz71"50'
Peukert Tomasz66"33'
Skrzypczak Łukasz66"5'
Huber Ewa36"45'
Kwaśniewska Karolina33"6'
Surdziel Aleksandra32"30'
Schaedel Paulina31"19'
Peukert Wojciech40"21'
Stefaniak Michał39"43'
Stefaniak Igor36"54'
Harris Kajetan27"30'
Bartosik Kacper26"34'
Walterowicz Karol45"8'
Jendryke Michał37"6'
Gilewicz Adam36"1'
Stolecki Filip35"58'
Wojciechowski Filip Krzysztof34"10'
Grodzki Kacper31"7'
Wochna Oskar66"5'
Paczka Grzegorz53"28'
Nowak Mikołaj51"3'
Wojticsek Michał49"14'
Gilewicz Kacper48"13'
Stolecki Leon31"55'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAOU11OU13OU17

1202 min
44 s



20 h 2 min 44 s

790 min 39 s

16"29'
3 set
Szymkowiak Aleksander1
Kieruzal Piotr2
15"21'
2 set
Hemmerling Piotr3
Tyma Konrad2
13"14'
3 set
Peukert Tomasz1
Filipowski Dariusz2
11"24'
4 set
Hemmerling Piotr3
Tyma Konrad2
10"56'
1 set
Gałecki Tomasz2
Włodarczyk Paweł0
10"27'
3 set
Hemmerling Piotr3
Tyma Konrad2
9"23'
1 set
Gałecki Tomasz1
Szymanowski Marek2
9"14'
5 set
Hemmerling Piotr3
Tyma Konrad2
9"12'
2 set
Przytuła Michał1
Filipowski Dariusz2
9"10'
1 set
Hemmerling Piotr3
Tyma Konrad2

66 min 50 s

7"3'
3 set
Kwaśniewska Karolina3
Huber Ewa0
4"42'
2 set
Kwaśniewska Karolina3
Huber Ewa0
4"14'
3 set
Schaedel Paulina0
Surdziel Aleksandra3
4"10'
2 set
Schaedel Paulina0
Huber Ewa3
4"3'
1 set
Schaedel Paulina0
Surdziel Aleksandra3
4"1'
2 set
Surdziel Aleksandra3
Kwaśniewska Karolina0
3"58'
2 set
Schaedel Paulina0
Surdziel Aleksandra3
3"53'
3 set
Surdziel Aleksandra3
Huber Ewa0
3"32'
1 set
Surdziel Aleksandra3
Huber Ewa0
3"31'
1 set
Kwaśniewska Karolina3
Huber Ewa0

85 min 31 s

6"54'
3 set
Stefaniak Michał2
Peukert Wojciech1
6"53'
1 set
Stefaniak Michał0
Stefaniak Igor2
5"45'
1 set
Stefaniak Igor0
Harris Kajetan2
5"39'
2 set
Stefaniak Igor2
Peukert Wojciech0
5"17'
1 set
Stefaniak Michał2
Peukert Wojciech1
4"45'
2 set
Stefaniak Michał2
Peukert Wojciech1
4"34'
1 set
Harris Kajetan2
Peukert Wojciech0
4"29'
1 set
Stefaniak Igor0
Bartosik Kacper2
4"29'
2 set
Stefaniak Michał0
Stefaniak Igor2
4"10'
1 set
Stefaniak Igor2
Peukert Wojciech0

109 min 45 s

5"58'
2 set
Walterowicz Karol0
Stolecki Filip2
5"8'
2 set
Stolecki Filip2
Wojciechowski Filip Krzysztof0
4"48'
2 set
Walterowicz Karol1
Gilewicz Adam2
4"28'
1 set
Stolecki Filip2
Wojciechowski Filip Krzysztof0
4"25'
1 set
Jendryke Michał2
Walterowicz Karol0
4"24'
2 set
Jendryke Michał2
Grodzki Kacper0
4"19'
3 set
Walterowicz Karol1
Gilewicz Adam2
4"19'
1 set
Jendryke Michał0
Wojciechowski Filip Krzysztof2
4"14'
2 set
Jendryke Michał2
Walterowicz Karol0
4"6'
1 set
Jendryke Michał0
Stolecki Filip2

149 min 59 s

7"10'
1 set
Wochna Oskar1
Paczka Grzegorz2
7"2'
1 set
Wojticsek Michał0
Wochna Oskar2
6"34'
1 set
Nowak Mikołaj2
Wochna Oskar1
6"13'
2 set
Wojticsek Michał0
Wochna Oskar2
6"7'
1 set
Wochna Oskar1
Gilewicz Kacper2
6"5'
2 set
Wochna Oskar1
Gilewicz Kacper2
5"48'
2 set
Nowak Mikołaj2
Wojticsek Michał0
5"40'
1 set
Nowak Mikołaj2
Wojticsek Michał0
5"21'
2 set
Wochna Oskar1
Paczka Grzegorz2
4"56'
2 set
Gilewicz Kacper2
Paczka Grzegorz0

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAOU11OU13OU17

4086

2390

Hemmerling Piotr134
Tyma Konrad130
Szymanowski Marek118
Przytuła Michał111
Kieruzal Piotr109
Włodarczyk Paweł107
Mikołajczak Piotr106
Maliński Michał104
Andrzejczak Karol103
Filipowski Dariusz103

282

Surdziel Aleksandra99
Kwaśniewska Karolina80
Huber Ewa68
Schaedel Paulina35

338

Bartosik Kacper88
Harris Kajetan74
Stefaniak Michał61
Stefaniak Igor61
Peukert Wojciech54

499

Stolecki Filip110
Wojciechowski Filip Krzysztof100
Jendryke Michał96
Walterowicz Karol79
Gilewicz Adam63
Grodzki Kacper51

577

Stolecki Leon110
Wochna Oskar107
Gilewicz Kacper104
Nowak Mikołaj97
Paczka Grzegorz91
Wojticsek Michał68

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAOU11OU13OU17

105

59

6

10

15

15

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAOU11OU13OU17

244

139

18

21

32

34

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU11OU13OU17
1.45'
1 set
Szymanowski Marek3
Andrzejczak Karol2
12.36'
1 set
Andrzejczak Karol0
Tyma Konrad3
13.18'
2 set
Przybylski Bartosz2
Gościniak Łukasz0
13.18'
2 set
Skąpski Bartłomiej0
Tyma Konrad2
13.36'
3 set
Andrzejczak Karol0
Tyma Konrad3
15.73'
1 set
Schaedel Paulina0
Stolecki Leon2
15.91'
2 set
Andrzejczak Karol0
Tyma Konrad3
16.00'
2 set
Słomski Filip0
Przybylski Bartosz2
16.91'
1 set
Przybylski Bartosz2
Gościniak Łukasz0
17.45'
1 set
Maliński Michał2
Kwaśniewska Karolina0
13.45'
1 set
Schaedel Paulina0
Kwaśniewska Karolina3
14.18'
3 set
Surdziel Aleksandra3
Kwaśniewska Karolina0
14.82'
3 set
Schaedel Paulina0
Kwaśniewska Karolina3
15.55'
1 set
Surdziel Aleksandra3
Kwaśniewska Karolina0
17.36'
2 set
Schaedel Paulina0
Kwaśniewska Karolina3
17.36'
3 set
Schaedel Paulina0
Huber Ewa3
18.27'
1 set
Schaedel Paulina0
Huber Ewa3
18.36'
2 set
Surdziel Aleksandra3
Huber Ewa0
19.18'
1 set
Kwaśniewska Karolina3
Huber Ewa0
19.27'
1 set
Surdziel Aleksandra3
Huber Ewa0
11.09'
1 set
Stefaniak Michał0
Harris Kajetan2
12.64'
2 set
Harris Kajetan2
Peukert Wojciech0
14.27'
2 set
Stefaniak Igor0
Bartosik Kacper2
14.55'
2 set
Stefaniak Michał0
Bartosik Kacper2
15.27'
2 set
Peukert Wojciech0
Bartosik Kacper2
15.64'
2 set
Stefaniak Igor0
Harris Kajetan2
17.73'
2 set
Harris Kajetan0
Bartosik Kacper2
18.00'
2 set
Stefaniak Michał0
Harris Kajetan2
18.64'
1 set
Stefaniak Michał0
Bartosik Kacper2
18.64'
1 set
Harris Kajetan0
Bartosik Kacper2
10.73'
2 set
Stolecki Filip2
Grodzki Kacper0
11.82'
1 set
Grodzki Kacper0
Wojciechowski Filip Krzysztof2
11.91'
1 set
Jendryke Michał2
Grodzki Kacper0
12.45'
2 set
Stolecki Filip2
Gilewicz Adam0
13.45'
2 set
Gilewicz Adam0
Wojciechowski Filip Krzysztof2
13.45'
1 set
Walterowicz Karol0
Wojciechowski Filip Krzysztof2
13.55'
1 set
Stolecki Filip2
Grodzki Kacper0
13.55'
1 set
Stolecki Filip2
Gilewicz Adam0
14.27'
1 set
Gilewicz Adam2
Grodzki Kacper0
14.55'
3 set
Walterowicz Karol2
Grodzki Kacper1
12.45'
2 set
Nowak Mikołaj0
Stolecki Leon2
12.91'
1 set
Stolecki Leon2
Paczka Grzegorz0
13.82'
2 set
Stolecki Leon2
Wochna Oskar0
15.82'
1 set
Nowak Mikołaj0
Stolecki Leon2
17.09'
2 set
Stolecki Leon2
Paczka Grzegorz0
17.09'
2 set
Wojticsek Michał0
Stolecki Leon2
17.64'
1 set
Nowak Mikołaj0
Gilewicz Kacper2
17.82'
3 set
Wochna Oskar1
Paczka Grzegorz2
19.00'
2 set
Nowak Mikołaj2
Wochna Oskar1
19.64'
3 set
Nowak Mikołaj2
Wochna Oskar1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0