Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU17
51"26'Choma Damian3
Kowalewski Konrad2
41"7'Florek Krzysztof2
Lubińska Dominika3
39"24'Mierzejewski Michał1
Florczak Dawid3
38"25'Szymański Mikołaj3
Pałac Maciej2
36"20'Mróz Jacek2
Kowalewski Jacek3
35"57'Florek Krzysztof3
Durkalec Michał2
33"26'Żak Marcin2
Rogalski Mikołaj3
32"54'Rogalski Mikołaj3
Wilas Dawid1
30"4'Żak Marcin3
Michalczuk Paweł1
29"49'Kowalewski Konrad3
Młyński Oskar2
22"38'Lubińska Dominika3
Mierzejewska Natalia0
14"41'Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
13"29'Kirszenstein Patrycja0
Lubińska Dominika3
12"33'Kirszenstein Patrycja0
Maskiewicz Małgorzata3
23"30'Karliński Grzegorz2
Sobiecki Antoni1
18"0'Karliński Grzegorz3
Bilewicz Michał1
15"24'Sobiecki Antoni1
Mierzejewska Natalia2
13"17'Karliński Grzegorz2
Mierzejewska Natalia0
13"6'Pietrzak Maja1
Bilewicz Michał2
11"38'Karliński Grzegorz2
Pietrzak Maja0
9"45'Mierzejewska Natalia0
Bilewicz Michał2
7"53'Pietrzak Maja0
Sobiecki Antoni2
6"59'Sobiecki Antoni0
Bilewicz Michał2
5"53'Pietrzak Maja0
Mierzejewska Natalia2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU17
Choma Damian103"30'
Florczak Dawid101"17'
Kowalewski Jacek100"32'
Lisiewicz Łukasz98"15'
Kowalewski Konrad97"1'
Wasilewski Jan92"4'
Chlebowicz Piotr91"52'
Gotówko Damian91"24'
Żak Marcin87"2'
Mierzejewski Michał85"31'
Lubińska Dominika40"43'
Maskiewicz Małgorzata23"17'
Kirszenstein Patrycja22"40'
Mierzejewska Natalia16"50'
Karliński Grzegorz57"33'
Sobecki Antoni44"19'
Bilewicz Michał43"34'
Mierzejewska Natalia41"4'
Pietrzak Maja35"34'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAOU17

1165 min
7 s



19 h 25 min 7 s

1002 min 20 s

11"19'
3 set
Gotówko Damian0
Wasilewski Jan3
10"27'
1 set
Chlebowicz Piotr3
Kirszenstein Patrycja1
10"20'
1 set
Mierzejewski Michał1
Florczak Dawid3
9"51'
2 set
Żak Marcin3
Michalczuk Paweł1
9"45'
2 set
Choma Damian3
Kowalewski Konrad2
9"39'
1 set
Rogalski Mikołaj3
Wilas Dawid1
9"35'
4 set
Choma Damian3
Kowalewski Konrad2
9"7'
5 set
Choma Damian3
Kowalewski Konrad2
8"31'
2 set
Chlebowicz Piotr3
Wasilewski Jan0
8"29'
1 set
Iwaniec Marcin1
Kowalewski Jacek3

51 min 45 s

6"24'
3 set
Lubińska Dominika3
Mierzejewska Natalia0
5"41'
2 set
Lubińska Dominika3
Mierzejewska Natalia0
4"52'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Lubińska Dominika3
4"50'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Maskiewicz Małgorzata3
4"46'
2 set
Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
4"45'
1 set
Lubińska Dominika3
Mierzejewska Natalia0
3"57'
1 set
Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
3"32'
3 set
Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
3"32'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Lubińska Dominika3
3"14'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Lubińska Dominika3

111 min 2 s

7"17'
1 set
Karliński Grzegorz2
Sobiecki Antoni1
6"50'
2 set
Karliński Grzegorz2
Pietrzak Maja0
6"34'
1 set
Karliński Grzegorz2
Mierzejewska Natalia0
5"44'
2 set
Karliński Grzegorz2
Sobiecki Antoni1
5"33'
3 set
Karliński Grzegorz2
Sobiecki Antoni1
5"32'
1 set
Sobiecki Antoni1
Mierzejewska Natalia2
5"28'
2 set
Karliński Grzegorz2
Mierzejewska Natalia0
5"9'
3 set
Sobiecki Antoni1
Mierzejewska Natalia2
4"59'
3 set
Pietrzak Maja1
Bilewicz Michał2
4"43'
1 set
Mierzejewska Natalia0
Bilewicz Michał2

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAOU17

4338

3620

Kowalewski Jacek178
Florczak Dawid174
Lisiewicz Łukasz172
Choma Damian172
Pierzgalski Marcin171
Kowalewski Konrad168
Florek Krzysztof166
Gotówko Damian165
Żak Marcin163
Michalczuk Paweł158

196

Lubińska Dominika101
Maskiewicz Małgorzata49
Kirszenstein Patrycja30
Mierzejewska Natalia16

522

Bilewicz Michał124
Karliński Grzegorz117
Mierzejewska Natalia76
Sobecki Antoni72
Szymański Mikołaj53
Pietrzak Maja43
Słabicki Mateusz21
Chlastawa Aleksander16

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAOU17

71

54

4

13

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAOU17

243

199

12

32

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU17
0.27'
2 set
Szymański Mikołaj1
Maskiewicz Małgorzata3
0.45'
1 set
Szymański Mikołaj1
Maskiewicz Małgorzata3
0.55'
1 set
Pierzgalski Marcin1
Wasilewski Jan3
11.27'
3 set
Mierzejewski Michał3
Kruk Mateusz0
13.91'
1 set
Pałac Maciej0
Wasilewski Jan3
14.18'
4 set
Chlebowicz Piotr3
Kirszenstein Patrycja1
14.55'
1 set
Młyński Oskar3
Kruk Mateusz0
14.55'
2 set
Młyński Oskar3
Pałac Maciej0
15.45'
3 set
Michalczuk Paweł3
Choma Damian0
15.82'
2 set
Młyński Oskar3
Kruk Mateusz0
16.91'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Maskiewicz Małgorzata3
16.91'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Maskiewicz Małgorzata3
17.64'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Lubińska Dominika3
19.27'
3 set
Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
19.27'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Lubińska Dominika3
21.55'
1 set
Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
22.46'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Lubińska Dominika3
25.91'
1 set
Lubińska Dominika3
Mierzejewska Natalia0
26.00'
2 set
Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
26.36'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Maskiewicz Małgorzata3
13.55'
1 set
Sobiecki Antoni0
Bilewicz Michał2
14.91'
2 set
Pietrzak Maja0
Mierzejewska Natalia2
15.09'
1 set
Pietrzak Maja0
Mierzejewska Natalia2
15.73'
1 set
Pietrzak Maja0
Sobiecki Antoni2
16.00'
2 set
Pietrzak Maja0
Sobiecki Antoni2
17.45'
2 set
Sobiecki Antoni0
Bilewicz Michał2
18.91'
1 set
Karliński Grzegorz3
Bilewicz Michał1
19.45'
2 set
Sobiecki Antoni1
Mierzejewska Natalia2
20.36'
4 set
Karliński Grzegorz3
Bilewicz Michał1
21.36'
2 set
Pietrzak Maja1
Bilewicz Michał2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0