Kaufland BE5T Wrocław Squash Club Turniej kategorii A 2018 - DAMSKA

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii A (A)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kamińska MagdaPotwierdzony Bogatynia 1 1
2 Szymaniak KingaPotwierdzony Poznań 3 2
3 Witkowska DominikaPotwierdzony Warszawa 4 3
7 Mohamed NaziaPotwierdzony Toruń 12 4
4 Kornowska MałgorzataPotwierdzony Iława 5 5
6 Zawartka AnnaPotwierdzony Katowice 9 6
5 Owcarz KatarzynaPotwierdzony Wrocław 6 7
20 Zarówna KlaudynaPotwierdzony Głubczyce 41 8
9 Sielska PaulinaPotwierdzony Wrocław 16 9
11 Huseynova AnnaPotwierdzony Katowice 18 10
12 Maskiewicz MałgorzataPotwierdzony Wrocław 22 11
19 Czarzasta AgnieszkaPotwierdzony Wałbrzych 38 12
14 Tarkowska JuliaPotwierdzony Kraków 26 13
8 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 14 14
26 Cielecka JustynaPotwierdzony Łódź 73 15
18 Wilińska JoannaPotwierdzony Warszawa 37 16
24 Honkisz AgnieszkaPotwierdzony Warszawa 58 17
21 Wasilewska KingaPotwierdzony Wrocław 40 18
10 Owczarek MałgorzataPotwierdzony Łódź 20 19
28 Rohleder KatarzynaPotwierdzony Wrocław 102 20
16 Sawicka AgnieszkaPotwierdzony Wrocław 34 21
23 Czerwinska IwonaPotwierdzony Łódź 53 22
22 Wilanowska BarbaraPotwierdzony Wrocław 51 23
13 Skarbińska AgnieszkaWalkover Bydgoszcz 25 24
29 Stasik-Makowska EwelinaPotwierdzony Kępno 100 25
15 Tomaszewska SylwiaWalkover Wrocław 27 26
25 Kirszenstein PatrycjaPotwierdzony Wałbrzych 70 27
17 Bogdanowicz KatarzynaWalkover Zielona Góra 35 28
27 Bram KamilaPotwierdzony Bolesławiec 91 29
30 Drabowska KarolinaPotwierdzony Kraków 337 30


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 08-01-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kamińska Magda
Bye
Honkisz Agnieszka
0
  7:11  7:11  10:12
Sielska Paulina
3
Tarkowska Julia
3
  11:3  11:7  11:6
Skarbińska Agnieszka
0
Kirszenstein Patrycja
0
  3:11  7:11  2:11
Owcarz Katarzyna
3
Mohamed Nazia
3
  11:4  11:7  12:10
Owczarek Małgorzata
0
Stasik-Makowska Ewelina
0
  4:11  5:11  5:11
Czarzasta Agnieszka
3
Bram Kamila
0
  5:11  7:11  1:11
Wilińska Joanna
3
Czerwinska Iwona
0
  2:11  2:11  3:11
Kornowska Małgorzata
3
Witkowska Dominika
3
  11:6  11:2  14:12
Tomaszewska Sylwia
0
Wasilewska Kinga
1
  8:11  7:11  11:3  8:11
Huseynova Anna
3
Zarówna Klaudyna
3
  11:0  11:1  11:2
Drabowska Karolina
0
Sawicka Agnieszka
0
  6:11  4:11  4:11
Rzeszutko Małgorzata
3
Zawartka Anna
3
  11:4  11:4  11:4
Wilanowska Barbara
0
Bogdanowicz Katarzyna
1
  13:15  8:11  13:11  4:11
Maskiewicz Małgorzata
3
Rohleder Katarzyna
0
  6:11  4:11  8:11
Cielecka Justyna
3
Bye
Szymaniak Kinga
Kamińska Magda
3
  11:5  11:2  11:3
Sielska Paulina
0
Tarkowska Julia
2
  5:11  7:11  11:1  11:4  12:14
Owcarz Katarzyna
3
Mohamed Nazia
3
  11:4  11:5  11:1
Czarzasta Agnieszka
0
Wilińska Joanna
0
  3:11  6:11  7:11
Kornowska Małgorzata
3
Witkowska Dominika
3
  11:9  11:5  11:8
Huseynova Anna
0
Zarówna Klaudyna
3
  11:4  11:8  15:13
Rzeszutko Małgorzata
0
Zawartka Anna
3
  11:1  11:5  11:4
Maskiewicz Małgorzata
0
Cielecka Justyna
0
  5:11  3:11  6:11
Szymaniak Kinga
3
Kamińska Magda
3
  13:11  11:2  11:7
Owcarz Katarzyna
0
Mohamed Nazia
3
  3:11  11:9  7:11  11:8  11:4
Kornowska Małgorzata
2
Witkowska Dominika
3
  8:11  8:11  11:4  11:3  11:3
Zarówna Klaudyna
2
Zawartka Anna
0
  8:11  9:11  5:11
Szymaniak Kinga
3
Kamińska Magda
3
  11:6  11:2  11:5
Mohamed Nazia
0
Witkowska Dominika
0
  14:16  7:11  9:11
Szymaniak Kinga
3
Kamińska Magda
3
  11:4  11:1  11:3
Szymaniak Kinga
0
Kamińska Magda
Miejsca 3 - 4
Mohamed Nazia
0
  4:11  5:11  12:14
Witkowska Dominika
3
Witkowska Dominika
Miejsca 5 - 8
Owcarz Katarzyna
2
  8:11  11:5  12:10  8:11  6:11
Kornowska Małgorzata
3
Zarówna Klaudyna
2
  11:8  7:11  9:11  11:6  10:12
Zawartka Anna
3
Kornowska Małgorzata
3
  11:4  13:11  1:11  11:4
Zawartka Anna
1
Kornowska Małgorzata
Miejsca 7 - 8
Owcarz Katarzyna
3
WALKOVER
Zarówna Klaudyna
W
Owcarz Katarzyna
Miejsca 9 - 16
Sielska Paulina
3
  7:11  11:7  11:8  11:3
Tarkowska Julia
1
Czarzasta Agnieszka
3
  13:11  8:11  12:10  11:4
Wilińska Joanna
1
Huseynova Anna
3
  11:7  17:19  11:7  11:5
Rzeszutko Małgorzata
1
Maskiewicz Małgorzata
3
  11:8  6:11  11:8  11:2
Cielecka Justyna
1
Sielska Paulina
3
  11:5  12:10  11:1
Czarzasta Agnieszka
0
Huseynova Anna
3
  11:8  11:8  11:4
Maskiewicz Małgorzata
0
Sielska Paulina
3
  11:6  11:5  11:8
Huseynova Anna
0
Sielska Paulina
Miejsca 11 - 12
Czarzasta Agnieszka
0
  8:11  9:11  11:13
Maskiewicz Małgorzata
3
Maskiewicz Małgorzata
Miejsca 13 - 16
Tarkowska Julia
3
  11:4  11:2  11:6
Wilińska Joanna
0
Rzeszutko Małgorzata
3
  11:7  11:8  11:3
Cielecka Justyna
0
Tarkowska Julia
3
  11:8  11:8  9:11  11:3
Rzeszutko Małgorzata
1
Tarkowska Julia
Miejsca 15 - 16
Wilińska Joanna
0
  8:11  3:11  9:11
Cielecka Justyna
3
Cielecka Justyna
Miejsca 17 - 32
Bye
Honkisz Agnieszka
Skarbińska Agnieszka
3
  8:11  11:9  11:6  13:11
Kirszenstein Patrycja
1
Owczarek Małgorzata
3
  11:6  11:8  11:4
Stasik-Makowska Ewelina
0
Bram Kamila
2
  4:11  5:11  11:9  15:13  8:11
Czerwinska Iwona
3
Tomaszewska Sylwia
0
  8:11  10:12  9:11
Wasilewska Kinga
3
Drabowska Karolina
0
  1:11  4:11  4:11
Sawicka Agnieszka
3
Wilanowska Barbara
3
  11:3  12:10  11:7
Bogdanowicz Katarzyna
0
Rohleder Katarzyna
Bye
Honkisz Agnieszka
3
  11:7  11:6  11:6
Skarbińska Agnieszka
0
Owczarek Małgorzata
3
  11:3  6:11  11:6  11:7
Czerwinska Iwona
1
Wasilewska Kinga
3
  11:6  7:11  11:2  11:7
Sawicka Agnieszka
1
Wilanowska Barbara
1
  8:11  11:4  10:12  8:11
Rohleder Katarzyna
3
Honkisz Agnieszka
3
  11:4  9:11  11:3  11:4
Owczarek Małgorzata
1
Wasilewska Kinga
3
  11:5  11:7  11:8
Rohleder Katarzyna
0
Honkisz Agnieszka
3
  11:4  11:6  11:5
Wasilewska Kinga
0
Honkisz Agnieszka
Miejsca 19 - 20
Owczarek Małgorzata
3
  11:7  11:5  10:12  11:6
Rohleder Katarzyna
1
Owczarek Małgorzata
Miejsca 21 - 24
Skarbińska Agnieszka
W
WALKOVER
Czerwinska Iwona
3
Sawicka Agnieszka
3
  11:6  8:11  11:9  11:5
Wilanowska Barbara
1
Czerwinska Iwona
0
  2:11  10:12  7:11
Sawicka Agnieszka
3
Sawicka Agnieszka
Miejsca 23 - 24
Bye
Wilanowska Barbara
Wilanowska Barbara
Miejsca 25 - 32
Bye
Kirszenstein Patrycja
Stasik-Makowska Ewelina
3
  11:5  11:5  11:13  11:6
Bram Kamila
1
Tomaszewska Sylwia
3
  11:1  11:2  11:0
Drabowska Karolina
0
Bogdanowicz Katarzyna
Bye
Kirszenstein Patrycja
0
  8:11  10:12  2:11
Stasik-Makowska Ewelina
3
Tomaszewska Sylwia
3
WALKOVER
Bogdanowicz Katarzyna
W
Stasik-Makowska Ewelina
3
WALKOVER
Tomaszewska Sylwia
W
Stasik-Makowska Ewelina
Miejsca 27 - 28
Kirszenstein Patrycja
Bye
Kirszenstein Patrycja
Miejsca 29 - 32
Bye
Bram Kamila
Drabowska Karolina
Bye
Bram Kamila
3
  11:2  11:2  11:2
Drabowska Karolina
0
Bram Kamila
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:06:58 24-04-2018