Kaufland BE5T Wrocław Squash Club Turniej kategorii A 2018 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii A (A)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
6 Khan FaizanPotwierdzony Szczecin 7 1
2 Atras PrzemysławPotwierdzony Kraków/Krasnystaw 2 2
1 Kotra MateuszPotwierdzony Rzeszów 1 3
10 Tyma KonradPotwierdzony Gorzów Wlkp. 12 4
7 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 11 5
16 Wasilewski JakubPotwierdzony Zabrze 23 6
14 Marszał AdrianWalkover Kraków 20 8
11 Hemmerling PiotrWalkover Poznań 13 8
3 Nowisz WojciechPotwierdzony Warszawa 3 9
20 Andrzejczak KarolPotwierdzony Poznań 32 10
17 Szymanowski MarekPotwierdzony Poznań 27 11
21 Kowalski DominikPotwierdzony Trójmiasto 33 12
12 Kondratowicz ŁukaszPotwierdzony Warszawa 16 13
15 Pilch MichałPotwierdzony Skawina 48 14
8 Rykowski RafałPotwierdzony Wrocław 9 15
19 Ossowski ArkadiuszPotwierdzony Wrocław 211 16
5 Kotra MichałPotwierdzony Rzeszów 6 17
24 Przytuła MichałPotwierdzony Poznań 37 18
13 Kurek MichałPotwierdzony Szczecin 17 19
27 Żak MarcinBrak informacji Wrocław 106 20
23 Rusek StanisławPotwierdzony Kraków 35 21
30 Wilas DawidBrak informacji Bolesławiec 68 22
9 Szymczak MarcinWalkover Warszawa 43 24
31 Peukert TomaszWalkover Poznań 53 24
22 Machno ArturPotwierdzony Kraków 34 25
32 Kamińska MagdaBrak informacji Bogatynia 162 26
29 Podgórski BartłomiejBrak informacji Wrocław 65 27
4 Zalewski JakubPotwierdzony Wrocław 208 28
25 Chlebowicz PiotrBrak informacji Gorzów Wielkopolski 112 29
28 Kabaciński MaciejBrak informacji Poznań 62 30
18 Khan KaleemullahWalkover Łódź 28 32
26 Maciejewski AdamWalkover Wrocław 93 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 08-01-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kotra Mateusz
3
  11:5  11:8  11:3
Wilas Dawid
0
Pilch Michał
3
  6:11  11:8  11:4  9:11  11:7
Machno Artur
2
Chlebowicz Piotr
0
  5:11  11:13  5:11
Kowalski Dominik
3
Hemmerling Piotr
3
  11:7  11:8  8:11  11:6
Kotra Michał
1
Khan Faizan
3
  11:4  11:6  11:2
Żak Marcin
0
Andrzejczak Karol
3
  11:8  11:7  11:3
Maciejewski Adam
0
Wasilewski Jakub
3
  11:5  11:5  11:8
Peukert Tomasz
0
Ossowski Arkadiusz
3
  11:6  11:9  11:9
Zalewski Jakub
0
Nowisz Wojciech
3
  11:7  11:6  11:3
Khan Kaleemullah
0
Tyma Konrad
3
  11:8  11:8  11:4
Rusek Stanisław
0
Marszał Adrian
3
  11:9  11:3  11:7
Kamińska Magda
0
Przytuła Michał
2
  11:8  11:9  6:11  7:11  4:11
Rykowski Rafał
3
Matejski Tomasz
3
  11:6  11:7  12:10
Szymczak Marcin
0
Szymanowski Marek
3
  11:9  11:5  11:3
Kabaciński Maciej
0
Kondratowicz Łukasz
3
  11:9  11:7  11:4
Podgórski Bartłomiej
0
Kurek Michał
0
  5:11  4:11  2:11
Atras Przemysław
3
Kotra Mateusz
3
  11:3  11:4  11:7
Pilch Michał
0
Kowalski Dominik
1
  4:11  14:12  6:11  7:11
Hemmerling Piotr
3
Khan Faizan
3
  11:9  12:10  11:6
Andrzejczak Karol
0
Wasilewski Jakub
3
  11:7  11:4  11:2
Ossowski Arkadiusz
0
Nowisz Wojciech
2
  11:6  11:13  4:11  11:6  12:14
Tyma Konrad
3
Marszał Adrian
3
  11:8  8:11  11:9  12:10
Rykowski Rafał
1
Matejski Tomasz
3
  11:4  11:8  11:3
Szymanowski Marek
0
Kondratowicz Łukasz
1
  11:8  3:11  3:11  1:11
Atras Przemysław
3
Kotra Mateusz
3
WALKOVER
Hemmerling Piotr
W
Khan Faizan
3
  11:9  11:8  11:8
Wasilewski Jakub
0
Tyma Konrad
3
WALKOVER
Marszał Adrian
W
Matejski Tomasz
0
  8:11  7:11  10:12
Atras Przemysław
3
Kotra Mateusz
0
  2:11  6:11  8:11
Khan Faizan
3
Tyma Konrad
1
  11:6  7:11  8:11  9:11
Atras Przemysław
3
Khan Faizan
3
  15:13  4:11  2:11  11:9  11:5
Atras Przemysław
2
Khan Faizan
Miejsca 3 - 4
Kotra Mateusz
3
  11:7  11:5  11:5
Tyma Konrad
0
Kotra Mateusz
Miejsca 5 - 8
Bye
Wasilewski Jakub
Bye
Matejski Tomasz
Wasilewski Jakub
2
  8:11  11:9  4:11  11:7  8:11
Matejski Tomasz
3
Matejski Tomasz
Miejsca 7 - 8
Bye
Bye
Bye
Miejsca 9 - 16
Pilch Michał
0
  6:11  7:11  7:11
Kowalski Dominik
3
Andrzejczak Karol
3
  11:6  11:8  11:9
Ossowski Arkadiusz
0
Nowisz Wojciech
3
  12:10  11:8  3:11  11:9
Rykowski Rafał
1
Szymanowski Marek
3
  12:10  11:9  12:10
Kondratowicz Łukasz
0
Kowalski Dominik
0
  1:11  8:11  10:12
Andrzejczak Karol
3
Nowisz Wojciech
3
  11:7  13:11  8:11  11:7
Szymanowski Marek
1
Andrzejczak Karol
2
  11:8  7:11  5:11  12:10  7:11
Nowisz Wojciech
3
Nowisz Wojciech
Miejsca 11 - 12
Kowalski Dominik
0
  3:11  4:11  7:11
Szymanowski Marek
3
Szymanowski Marek
Miejsca 13 - 16
Pilch Michał
3
  11:2  11:9  8:11  11:2
Ossowski Arkadiusz
1
Rykowski Rafał
0
  8:11  8:11  11:13
Kondratowicz Łukasz
3
Pilch Michał
1
  12:10  8:11  8:11  10:12
Kondratowicz Łukasz
3
Kondratowicz Łukasz
Miejsca 15 - 16
Ossowski Arkadiusz
0
  5:11  2:11  4:11
Rykowski Rafał
3
Rykowski Rafał
Miejsca 17 - 32
Wilas Dawid
3
  8:11  11:7  13:11  11:4
Machno Artur
1
Chlebowicz Piotr
0
  2:11  0:11  1:11
Kotra Michał
3
Żak Marcin
3
  11:7  12:10  14:12
Maciejewski Adam
0
Peukert Tomasz
3
  5:11  11:5  11:9  9:11  11:3
Zalewski Jakub
2
Khan Kaleemullah
1
  11:8  6:11  4:11  5:11
Rusek Stanisław
3
Kamińska Magda
2
  6:11  11:3  11:8  8:11  7:11
Przytuła Michał
3
Szymczak Marcin
3
  11:8  11:6  7:11  12:10
Kabaciński Maciej
1
Podgórski Bartłomiej
2
  11:8  6:11  11:9  5:11  4:11
Kurek Michał
3
Wilas Dawid
0
  4:11  0:11  0:11
Kotra Michał
3
Żak Marcin
3
WALKOVER
Peukert Tomasz
W
Rusek Stanisław
2
  11:9  8:11  11:9  9:11  10:12
Przytuła Michał
3
Szymczak Marcin
0
  2:11  9:11  6:11
Kurek Michał
3
Kotra Michał
3
  11:0  11:1  11:1
Żak Marcin
0
Przytuła Michał
3
  6:11  8:11  11:4  11:6  11:5
Kurek Michał
2
Kotra Michał
3
  11:6  11:8  11:1
Przytuła Michał
0
Kotra Michał
Miejsca 19 - 20
Żak Marcin
2
  4:11  12:10  11:9  9:11  9:11
Kurek Michał
3
Kurek Michał
Miejsca 21 - 24
Wilas Dawid
Bye
Rusek Stanisław
3
WALKOVER
Szymczak Marcin
W
Wilas Dawid
1
  8:11  11:9  10:12  4:11
Rusek Stanisław
3
Rusek Stanisław
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Machno Artur
3
  11:6  7:11  11:5  11:7
Chlebowicz Piotr
1
Maciejewski Adam
1
  11:7  1:11  5:11  9:11
Zalewski Jakub
3
Khan Kaleemullah
W
WALKOVER
Kamińska Magda
3
Kabaciński Maciej
2
  10:12  11:9  9:11  11:9  9:11
Podgórski Bartłomiej
3
Machno Artur
3
WALKOVER
Zalewski Jakub
W
Kamińska Magda
3
  9:11  11:4  11:3  9:11  11:1
Podgórski Bartłomiej
2
Machno Artur
3
  11:9  11:7  11:7
Kamińska Magda
0
Machno Artur
Miejsca 27 - 28
Zalewski Jakub
W
WALKOVER
Podgórski Bartłomiej
3
Podgórski Bartłomiej
Miejsca 29 - 32
Chlebowicz Piotr
3
WALKOVER
Maciejewski Adam
W
Bye
Kabaciński Maciej
Chlebowicz Piotr
3
WALKOVER
Kabaciński Maciej
W
Chlebowicz Piotr
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:03:50 24-04-2018