MLS Jesień 2017 – Turniej zamknięty C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Filipek KarolPotwierdzony Biała Podlaska 200 1
2 Papiński MarcinPotwierdzony Biała Podlaska 437 2
4 Sudak RobertPotwierdzony Biała Podlaska 1349 3
6 Szczerbetka ŁukaszPotwierdzony Biała Podlaska 1409 4
5 Tymoszuk MarcinPotwierdzony Biała Podlaska 1094 5
7 Wasiluk EmilPotwierdzony Biała Podlaska 754 6
8 Miłosz PiotrPotwierdzony Zalesie 2412 7
3 Teszner DominikWalkover Suchy Las 955 8
9 Bagłaj MarcinPotwierdzony Konstantynów 2669 9
17 Adamczuk MateuszPotwierdzony Biała Podlaska 10
10 Kropiwiec MaciejPotwierdzony Biała Podlaska 2783 11
13 Trochimiuk BartoszPotwierdzony Biała Podlaska 2727 12
15 Krać KatarzynaPotwierdzony Biała Podlaska 2835 13
18 Nosalski StanisławPotwierdzony Biała Podlaska 14
11 Miłosz PatrykPotwierdzony Biała Podlaska 2888 15
14 Horeglad PiotrWalkover Biała Podlaska 16
12 Dudek ZbigniewPotwierdzony Zalesie 17
16 Oczkowski RyszardPotwierdzony Biała Podlaska 2947 18


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-12-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Filipek Karol
Bye
Bye
Miłosz Patryk
Dudek Zbigniew
0
  1:11  1:11
Trochimiuk Bartosz
2
Bye
Wasiluk Emil
Miłosz Piotr
Bye
Bye
Bagłaj Marcin
Krać Katarzyna
Bye
Bye
Sudak Robert
Teszner Dominik
Bye
Bye
Horeglad Piotr
Kropiwiec Maciej
Bye
Bye
Szczerbetka Łukasz
Tymoszuk Marcin
Bye
Adamczuk Mateusz
2
  11:4  11:1
Oczkowski Ryszard
0
Nosalski Stanisław
Bye
Bye
Papiński Marcin
Filipek Karol
2
  11:5  11:9
Miłosz Patryk
0
Trochimiuk Bartosz
0
  2:11  2:11
Wasiluk Emil
2
Miłosz Piotr
2
  13:11  11:1
Bagłaj Marcin
0
Krać Katarzyna
0
  7:11  2:11
Sudak Robert
2
Teszner Dominik
2
  11:8  11:8
Horeglad Piotr
0
Kropiwiec Maciej
0
  6:11  6:11
Szczerbetka Łukasz
2
Tymoszuk Marcin
2
  11:4  11:5
Adamczuk Mateusz
0
Nosalski Stanisław
0
  3:11  0:11
Papiński Marcin
2
Filipek Karol
2
  11:2  11:4
Wasiluk Emil
0
Miłosz Piotr
0
  4:11  5:11
Sudak Robert
2
Teszner Dominik
W
WALKOVER
Szczerbetka Łukasz
2
Tymoszuk Marcin
0
  7:11  8:11
Papiński Marcin
2
Filipek Karol
3
  11:0  11:2  11:2
Sudak Robert
0
Szczerbetka Łukasz
0
  8:11  0:11  7:11
Papiński Marcin
3
Filipek Karol
3
  11:5  11:7  11:7
Papiński Marcin
0
Filipek Karol
Miejsca 3 - 4
Sudak Robert
3
  11:8  11:2  6:11  11:4
Szczerbetka Łukasz
1
Sudak Robert
Miejsca 5 - 8
Wasiluk Emil
2
  14:12  11:8
Miłosz Piotr
0
Bye
Tymoszuk Marcin
Wasiluk Emil
0
  6:11  7:11
Tymoszuk Marcin
2
Tymoszuk Marcin
Miejsca 7 - 8
Miłosz Piotr
Bye
Miłosz Piotr
Miejsca 9 - 16
Miłosz Patryk
0
  6:11  3:11
Trochimiuk Bartosz
2
Bagłaj Marcin
2
  11:4  11:2
Krać Katarzyna
0
Horeglad Piotr
W
WALKOVER
Kropiwiec Maciej
2
Adamczuk Mateusz
2
  11:3  11:3
Nosalski Stanisław
0
Trochimiuk Bartosz
0
  6:11  9:11
Bagłaj Marcin
2
Kropiwiec Maciej
0
  6:11  4:11
Adamczuk Mateusz
2
Bagłaj Marcin
2
  11:13  11:3  11:6
Adamczuk Mateusz
1
Bagłaj Marcin
Miejsca 11 - 12
Trochimiuk Bartosz
0
  11:13  6:11
Kropiwiec Maciej
2
Kropiwiec Maciej
Miejsca 13 - 16
Miłosz Patryk
0
  9:11  6:11
Krać Katarzyna
2
Bye
Nosalski Stanisław
Krać Katarzyna
2
  11:6  11:7
Nosalski Stanisław
0
Krać Katarzyna
Miejsca 15 - 16
Miłosz Patryk
Bye
Miłosz Patryk
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Dudek Zbigniew
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Oczkowski Ryszard
Bye
Bye
Bye
Dudek Zbigniew
Bye
Bye
Bye
Bye
Oczkowski Ryszard
Bye
Dudek Zbigniew
Bye
Bye
Oczkowski Ryszard
Dudek Zbigniew
2
  11:9  15:13
Oczkowski Ryszard
0
Dudek Zbigniew
Miejsca 19 - 20
Bye
Bye
Bye
Miejsca 21 - 24
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 12:19:56 16-01-2018