TURNIEJ URODZINOWY SPORTSPARK - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
3 Derecki ŁukaszPotwierdzony Lublin 133 1
1 Prokop PiotrPotwierdzony Lublin 91 2
4 Kołodziński MichałPotwierdzony Lublin 138 3
2 Cieślik RafałPotwierdzony Lublin 128 4
7 Górski ArturPotwierdzony Lublin 188 5
8 Filipek KarolPotwierdzony Biała Podlaska 202 6
6 Martynowski MichałPotwierdzony Lublin 182 7
26 Sobiło JacekPotwierdzony Lublin 923 8
5 Misiewicz PawełPotwierdzony Lublin 176 9
13 Lisowiec TomaszPotwierdzony Lublin 349 10
22 Padysz MateuszPotwierdzony Siedlce 674 11
17 Wójcik MichałPotwierdzony Lublin 494 12
30 Rękas MichałPotwierdzony Lublin 13
12 Dunikowski PawełPotwierdzony Lublin 302 14
28 Sekuła DanielPotwierdzony Lublin 1510 15
21 Prokop KarolinaPotwierdzony Lublin 667 16
9 Osiniak BartłomiejPotwierdzony Lublin 247 17
31 Kozłowski PrzemekPotwierdzony Zamosc 18
11 Wryk MaciejPotwierdzony Lublin 284 19
19 Kotowski ZbigniewPotwierdzony Lublin 517 20
27 Krzywicki PawełPotwierdzony Lublin 1369 21
10 Król RafałPotwierdzony Lublin 262 22
14 Korzeniowski TomaszPotwierdzony Mysłowice 358 23
24 Janiszewski PrzemysławPotwierdzony Lublin 687 24
25 Kozioł MarcinPotwierdzony 779 25
18 Wróbel AdamPotwierdzony Lublin 508 26
15 Papiński MarcinPotwierdzony Biała Podlaska 430 27
29 Bernat SławomirPotwierdzony Piekoszów 2385 28
20 Dziewa ErnestPotwierdzony Lublin 592 29
23 Bargenda IwonaPotwierdzony Lublin 684 30
32 Kirylak ArminWalkover 31
16 Nocuń MarcinWalkover Lublin 451 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 15-01-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Prokop Piotr
2
  11:4  12:10
Król Rafał
0
Bernat Sławomir
1
  12:10  4:11  9:11
Prokop Karolina
2
Wójcik Michał
2
WALKOVER
Nocuń Marcin
W
Kotowski Zbigniew
0
  5:11  4:11
Martynowski Michał
2
Filipek Karol
2
  11:0  11:4
Janiszewski Przemysław
0
Dunikowski Paweł
2
  11:7  11:6
Bargenda Iwona
0
Kozioł Marcin
0
  9:11  4:11
Lisowiec Tomasz
2
Kozłowski Przemek
0
  2:11  9:11
Kołodziński Michał
2
Derecki Łukasz
2
  11:9  11:9
Krzywicki Paweł
0
Dziewa Ernest
1
  11:4  5:11  1:11
Sekuła Daniel
2
Wróbel Adam
0
  9:11  10:12
Sobiło Jacek
2
Osiniak Bartłomiej
0
  8:11  5:11
Misiewicz Paweł
2
Górski Artur
2
  11:9  11:6
Wryk Maciej
0
Rękas Michał
2
  11:9  11:9
Papiński Marcin
0
Padysz Mateusz
2
WALKOVER
Kirylak Armin
W
Korzeniowski Tomasz
0
  6:11  5:11
Cieślik Rafał
2
Prokop Piotr
2
  11:8  12:10
Prokop Karolina
0
Wójcik Michał
0
  8:11  7:11
Martynowski Michał
2
Filipek Karol
2
  12:10  11:6
Dunikowski Paweł
0
Lisowiec Tomasz
0
  9:11  4:11
Kołodziński Michał
2
Derecki Łukasz
2
  11:5  11:6
Sekuła Daniel
0
Sobiło Jacek
2
  11:8  13:11
Misiewicz Paweł
0
Górski Artur
2
  11:6  11:6
Rękas Michał
0
Padysz Mateusz
0
  9:11  7:11
Cieślik Rafał
2
Prokop Piotr
2
  11:7  11:7
Martynowski Michał
0
Filipek Karol
1
  4:11  11:6  7:11
Kołodziński Michał
2
Derecki Łukasz
2
  11:6  11:8
Sobiło Jacek
0
Górski Artur
0
  10:12  9:11
Cieślik Rafał
2
Prokop Piotr
3
  7:11  11:6  8:11  11:5  11:6
Kołodziński Michał
2
Derecki Łukasz
3
  11:9  12:10  7:11  7:11  11:7
Cieślik Rafał
2
Prokop Piotr
2
  12:10  11:6  6:11  14:16  9:11
Derecki Łukasz
3
Derecki Łukasz
Miejsca 3 - 4
Kołodziński Michał
3
  9:11  11:3  11:5  11:8
Cieślik Rafał
1
Kołodziński Michał
Miejsca 5 - 8
Martynowski Michał
0
  9:11  9:11
Filipek Karol
2
Sobiło Jacek
1
  7:11  13:11  7:11
Górski Artur
2
Filipek Karol
1
  5:11  11:8  8:11
Górski Artur
2
Górski Artur
Miejsca 7 - 8
Martynowski Michał
2
  7:11  11:4  11:8
Sobiło Jacek
1
Martynowski Michał
Miejsca 9 - 16
Prokop Karolina
0
  3:11  3:11
Wójcik Michał
2
Dunikowski Paweł
0
  6:11  3:11
Lisowiec Tomasz
2
Sekuła Daniel
0
  7:11  6:11
Misiewicz Paweł
2
Rękas Michał
1
  12:10  7:11  4:11
Padysz Mateusz
2
Wójcik Michał
1
  10:12  11:8  7:11
Lisowiec Tomasz
2
Misiewicz Paweł
2
  8:11  11:0  11:6
Padysz Mateusz
1
Lisowiec Tomasz
0
  9:11  9:11
Misiewicz Paweł
2
Misiewicz Paweł
Miejsca 11 - 12
Wójcik Michał
0
  4:11  4:11
Padysz Mateusz
2
Padysz Mateusz
Miejsca 13 - 16
Prokop Karolina
0
  0:11  1:11
Dunikowski Paweł
2
Sekuła Daniel
0
  8:11  4:11
Rękas Michał
2
Dunikowski Paweł
0
  11:13  6:11
Rękas Michał
2
Rękas Michał
Miejsca 15 - 16
Prokop Karolina
0
  9:11  9:11
Sekuła Daniel
2
Sekuła Daniel
Miejsca 17 - 32
Król Rafał
2
  11:4  11:8
Bernat Sławomir
0
Nocuń Marcin
W
WALKOVER
Kotowski Zbigniew
2
Janiszewski Przemysław
2
  11:2  11:4
Bargenda Iwona
0
Kozioł Marcin
1
  11:5  9:11  4:11
Kozłowski Przemek
2
Krzywicki Paweł
2
  11:1  11:3
Dziewa Ernest
0
Wróbel Adam
0
  13:15  10:12
Osiniak Bartłomiej
2
Wryk Maciej
2
  11:8  7:11  11:6
Papiński Marcin
1
Kirylak Armin
W
WALKOVER
Korzeniowski Tomasz
2
Król Rafał
0
  6:11  7:11
Kotowski Zbigniew
2
Janiszewski Przemysław
0
  7:11  6:11
Kozłowski Przemek
2
Krzywicki Paweł
0
  6:11  11:13
Osiniak Bartłomiej
2
Wryk Maciej
2
  11:9  11:2
Korzeniowski Tomasz
0
Kotowski Zbigniew
0
  1:11  5:11
Kozłowski Przemek
2
Osiniak Bartłomiej
2
  11:7  5:11  15:13
Wryk Maciej
1
Kozłowski Przemek
1
  11:9  9:11  6:11
Osiniak Bartłomiej
2
Osiniak Bartłomiej
Miejsca 19 - 20
Kotowski Zbigniew
0
  6:11  6:11
Wryk Maciej
2
Wryk Maciej
Miejsca 21 - 24
Król Rafał
2
  11:6  11:9
Janiszewski Przemysław
0
Krzywicki Paweł
2
  11:8  11:3
Korzeniowski Tomasz
0
Król Rafał
0
  9:11  11:13
Krzywicki Paweł
2
Krzywicki Paweł
Miejsca 23 - 24
Janiszewski Przemysław
1
  11:6  10:12  2:11
Korzeniowski Tomasz
2
Korzeniowski Tomasz
Miejsca 25 - 32
Bernat Sławomir
2
  11:0  11:0
Nocuń Marcin
0
Bargenda Iwona
0
  1:11  2:11
Kozioł Marcin
2
Dziewa Ernest
0
  4:11  3:11
Wróbel Adam
2
Papiński Marcin
2
WALKOVER
Kirylak Armin
W
Bernat Sławomir
0
  4:11  3:11
Kozioł Marcin
2
Wróbel Adam
2
  11:1  11:3
Papiński Marcin
0
Kozioł Marcin
2
  11:3  11:5
Wróbel Adam
0
Kozioł Marcin
Miejsca 27 - 28
Bernat Sławomir
1
  11:9  7:11  4:11
Papiński Marcin
2
Papiński Marcin
Miejsca 29 - 32
Nocuń Marcin
0
  0:11  0:11
Bargenda Iwona
2
Dziewa Ernest
2
  11:0  11:0
Kirylak Armin
0
Bargenda Iwona
0
  1:11  5:11
Dziewa Ernest
2
Dziewa Ernest
Miejsca 31 - 32
Nocuń Marcin
W
WALKOVER
Kirylak Armin
W
Nocuń Marcin
Stan na: 20:47:08 24-04-2018