Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
35"1'Majcher Jakub1
Szymczak Marcin3
33"28'Szymczak Marcin3
Nowak Piotr0
29"38'Jankowski Marek3
Hrycaj Marcin1
29"30'Szymczak Marcin1
Nowisz Wojciech3
27"4'Zielak Jarosław1
Morris Simon2
24"31'Cooke Neil2
Słaboszewski Bartłomiej0
24"18'Rubczyński Szczepan1
Nowak Piotr3
23"53'Leszczyński Stanisław1
Zieliński Piotr2
23"21'Cooke Neil2
Rzeszutko Małgorzata1
22"45'Mozer Sebastian1
Sztyber Jakub2
22"59'Matowicka Magdalena1
Sopińska Patrycja3
18"22'Witkowska Dominika3
Rzeszutko Małgorzata0
16"49'Honkisz Agnieszka3
Sopińska Patrycja0
16"48'Sawicka Anna3
Piekutowska Aneta0
16"9'Honkisz Agnieszka3
Sawicka Agnieszka0
15"10'Rzeszutko Małgorzata3
Sopińska Patrycja0
13"49'Honkisz Agnieszka0
Witkowska Dominika3
13"15'Sawicka Anna2
Matowicka Magdalena0
12"51'Beli Monika0
Witkowska Dominika3
12"27'Sawicka Anna0
Rzeszutko Małgorzata3
27"7'Gnitecki Aleksander1
Ładny Daniel3
17"47'Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
17"39'Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
16"24'Lohmann Mateusz3
Ładny Daniel0
14"16'Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
14"10'Lohmann Szymon3
Ładny Daniel0
34"41'Kazanowski Nikodem3
Mozer Dominik2
26"56'Kazanowski Nikodem3
Lohmann Szymon1
20"50'Mozer Dominik0
Lohmann Mateusz3
20"3'Kazanowski Nikodem3
Lohmann Mateusz0
18"1'Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
15"12'Mozer Dominik0
Lohmann Szymon3
36"17'Dąbrowski Michał2
Kuc Krzysztof3
21"29'Szcześniak Jan3
Kuc Krzysztof0
18"23'Dąbrowski Michał0
Szcześniak Jan3
18"4'Kazanowski Nikodem0
Dąbrowski Michał3
17"2'Kazanowski Nikodem0
Szcześniak Jan3
16"44'Kazanowski Nikodem0
Kuc Krzysztof3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
Szymczak Marcin111"43'
Cooke Neil83"20'
Van Westhuizen Jason82"24'
Glazer Zbigniew81"49'
Słaboszewski Bartłomiej80"14'
Hrycaj Marcin73"51'
Morris Simon73"2'
Nowak Piotr72"47'
Leszczyński Stanisław72"45'
Zielak Jarosław72"38'
Matowicka Magdalena49"59'
Honkisz Agnieszka46"20'
Sopińska Patrycja44"56'
Sawicka Anna43"17'
Witkowska Dominika38"15'
Rzeszutko Małgorzata38"5'
Piekutowska Aneta31"16'
Sawicka Agnieszka26"28'
Beli Monika25"29'
Sypniewska Marta18"53'
Gnitecki Aleksander45"21'
Ładny Daniel43"16'
Lohmann Mateusz41"13'
Lohmann Szymon34"10'
Kazanowski Nikodem62"6'
Mozer Dominik55"23'
Lohmann Mateusz48"16'
Lohmann Szymon46"17'
Dąbrowski Michał56"13'
Kuc Krzysztof53"35'
Szcześniak Jan42"53'
Kazanowski Nikodem40"27'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

1642 min
10 s



27 h 22 min 10 s

1168 min 47 s

14"25'
2 set
Cooke Neil2
Słaboszewski Bartłomiej0
11"35'
1 set
Barker Richard2
Sanz Blanco Enrique0
11"7'
2 set
Szymczak Marcin3
Nowak Piotr0
10"51'
3 set
Szymczak Marcin3
Nowak Piotr0
10"15'
2 set
Jankowski Marek2
Fordoński Jakub0
10"10'
1 set
Goodwin Josh2
Sztyber Jakub0
9"28'
1 set
Filipczak Arkadiusz0
Janasiewicz Robert2
9"6'
1 set
Cooke Neil2
Słaboszewski Bartłomiej0
8"57'
1 set
Majcher Jakub1
Szymczak Marcin3
8"53'
1 set
Szymczak Marcin2
Brewin Martin0

188 min 48 s

7"5'
1 set
Honkisz Agnieszka3
Sopińska Patrycja0
6"26'
2 set
Sawicka Anna2
Matowicka Magdalena0
6"20'
3 set
Matowicka Magdalena1
Sopińska Patrycja3
6"12'
1 set
Matowicka Magdalena2
Beli Monika0
6"7'
3 set
Witkowska Dominika3
Rzeszutko Małgorzata0
5"51'
1 set
Sawicka Anna2
Matowicka Magdalena0
5"38'
1 set
Honkisz Agnieszka0
Witkowska Dominika3
5"30'
4 set
Matowicka Magdalena1
Sopińska Patrycja3
5"24'
1 set
Honkisz Agnieszka3
Sawicka Agnieszka0
5"6'
1 set
Piekutowska Aneta2
Sypniewska Marta0

82 min

6"35'
1 set
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
6"23'
1 set
Gnitecki Aleksander1
Ładny Daniel3
5"57'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
5"5'
2 set
Lohmann Mateusz3
Ładny Daniel0
5"4'
3 set
Gnitecki Aleksander1
Ładny Daniel3
4"59'
4 set
Gnitecki Aleksander1
Ładny Daniel3
4"42'
2 set
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
4"20'
1 set
Lohmann Mateusz3
Ładny Daniel0
4"20'
1 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
4"17'
2 set
Gnitecki Aleksander1
Ładny Daniel3

106 min 1 s

7"16'
5 set
Kazanowski Nikodem3
Mozer Dominik2
7"9'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Lohmann Mateusz0
6"22'
2 set
Mozer Dominik0
Lohmann Mateusz3
6"2'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Lohmann Szymon1
5"39'
1 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
5"21'
3 set
Mozer Dominik0
Lohmann Mateusz3
5"17'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Lohmann Mateusz0
5"13'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Mozer Dominik2
5"9'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
5"9'
1 set
Mozer Dominik0
Lohmann Mateusz3

96 min 34 s

6"51'
4 set
Dąbrowski Michał2
Kuc Krzysztof3
6"29'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Dąbrowski Michał3
6"21'
2 set
Dąbrowski Michał2
Kuc Krzysztof3
5"48'
3 set
Szcześniak Jan3
Kuc Krzysztof0
5"40'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Szcześniak Jan3
5"31'
2 set
Dąbrowski Michał0
Szcześniak Jan3
5"19'
1 set
Dąbrowski Michał2
Kuc Krzysztof3
5"9'
1 set
Dąbrowski Michał0
Szcześniak Jan3
5"7'
2 set
Szcześniak Jan3
Kuc Krzysztof0
4"40'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Dąbrowski Michał3

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

5602

3827

Nowisz Wojciech156
Szymczak Marcin154
Spooner David142
Van Westhuizen Jason137
Glazer Zbigniew134
Zielak Jarosław126
Barker Simon125
Hrycaj Marcin124
Goodwin Josh121
Nowak Piotr118

727

Honkisz Agnieszka110
Matowicka Magdalena102
Witkowska Dominika99
Rzeszutko Małgorzata88
Sawicka Anna70
Sopińska Patrycja65
Piekutowska Aneta64
Sawicka Agnieszka62
Sypniewska Marta25
Beli Monika23

312

Lohmann Szymon99
Lohmann Mateusz78
Ładny Daniel72
Gnitecki Aleksander63

383

Kazanowski Nikodem123
Lohmann Szymon96
Mozer Dominik89
Lohmann Mateusz75

353

Szcześniak Jan101
Kuc Krzysztof100
Dąbrowski Michał91
Kazanowski Nikodem61

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

127

92

17

6

6

6

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

324

217

47

19

21

20

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
13.00'
2 set
Jones Will Stuart0
Nowisz Wojciech2
13.64'
1 set
Glazer Zbigniew1
Spooner David2
14.00'
1 set
Taylor Michael0
Zielak Jarosław2
14.55'
1 set
Łopaciuk Piotr0
Rubczyński Szczepan2
14.82'
2 set
Taylor Michael0
Zielak Jarosław2
15.00'
1 set
Sasinowski Artur0
Sanz Blanco Enrique2
15.09'
2 set
Sasinowski Artur0
Janasiewicz Robert2
15.36'
1 set
Leszczyński Stanisław1
Barker Simon2
15.36'
3 set
Jankowski Marek0
Nowisz Wojciech3
16.00'
2 set
Łopaciuk Piotr0
Rubczyński Szczepan2
0.73'
3 set
Piekutowska Aneta2
Mierska Agnieszka1
11.18'
2 set
Mierska Agnieszka0
Honkisz Agnieszka3
11.36'
3 set
Mierska Agnieszka0
Honkisz Agnieszka3
12.45'
1 set
Mierska Agnieszka0
Honkisz Agnieszka3
14.64'
2 set
Sypniewska Marta0
Matowicka Magdalena3
15.82'
3 set
Sypniewska Marta0
Matowicka Magdalena3
15.91'
2 set
Matowicka Magdalena2
Beli Monika0
15.91'
2 set
Sawicka Agnieszka2
Beli Monika0
16.00'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Beli Monika0
16.27'
2 set
Honkisz Agnieszka3
Sopińska Patrycja0
15.91'
3 set
Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
16.55'
3 set
Lohmann Mateusz3
Ładny Daniel0
16.55'
3 set
Lohmann Szymon3
Ładny Daniel0
17.91'
1 set
Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
18.27'
2 set
Lohmann Szymon3
Ładny Daniel0
18.45'
3 set
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
20.27'
1 set
Lohmann Szymon3
Ładny Daniel0
20.55'
2 set
Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
20.82'
3 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
23.36'
2 set
Gnitecki Aleksander1
Ładny Daniel3
19.82'
2 set
Mozer Dominik0
Lohmann Szymon3
21.45'
3 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
21.55'
1 set
Mozer Dominik0
Lohmann Szymon3
23.09'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Lohmann Mateusz0
23.18'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Mozer Dominik2
23.27'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Lohmann Szymon1
23.91'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Lohmann Szymon1
24.18'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Mozer Dominik2
24.82'
4 set
Kazanowski Nikodem3
Lohmann Szymon1
25.82'
3 set
Mozer Dominik0
Lohmann Szymon3
18.09'
3 set
Dąbrowski Michał0
Szcześniak Jan3
19.73'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Kuc Krzysztof3
20.45'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Szcześniak Jan3
20.73'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Kuc Krzysztof3
21.36'
3 set
Dąbrowski Michał2
Kuc Krzysztof3
22.00'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Kuc Krzysztof3
22.82'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Dąbrowski Michał3
23.18'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Szcześniak Jan3
23.55'
1 set
Szcześniak Jan3
Kuc Krzysztof0
24.36'
5 set
Dąbrowski Michał2
Kuc Krzysztof3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0