Turniej Trzej Królowie B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 15 1
2 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 23 2
3 Rogalski MikołajPotwierdzony Wrocław 31 3
5 Wilas DawidPotwierdzony Bolesławiec 68 4
6 Piechotka TomaszPotwierdzony Warszawa 73 5
14 Lisiewicz ŁukaszPotwierdzony Bolesławiec 187 6
4 Podgórski BartłomiejPotwierdzony Wrocław 63 7
7 Fulneczek AdrianPotwierdzony Wrocław 81 8
10 Chlebowicz PiotrPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 111 9
12 Choma DamianPotwierdzony Wrocław 168 10
9 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 106 11
8 Szkuta ŁukaszWalkover Lubin 105 12
18 Kowalski PiotrPotwierdzony Bolesławiec 258 13
11 Kowalewski JacekPotwierdzony Wrocław 144 14
15 Młyński OskarPotwierdzony Wrocław 192 15
16 Kurman RadosławWalkover Lubin 193 16
37 Sanojca MaciejPotwierdzony Głogów 986 17
13 Wasilewski JanPotwierdzony Wrocław 177 18
23 Palt PiotrPotwierdzony Katowice 451 19
17 Krawczyk JanWalkover Zielona Góra 247 20
27 Rzeszotek GrzegorzPotwierdzony Wrocław 552 21
21 Saganowski WojciechPotwierdzony Wrocław 427 22
40 Milczarek BartoszPotwierdzony Głogów 1057 23
38 Parpura JacekWalkover Bolesławiec 1005 24
20 Iwan RafałPotwierdzony Bolesławiec 389 25
41 Krawczyk TobiaszWalkover Zielona Góra 1062 26
24 Buczkowska EwaPotwierdzony Poznań 486 27
47 Mazur MaciekWalkover Boleslawiec 28
33 Matuszak PiotrPotwierdzony Legnica 803 29
30 Iwaniec MarcinPotwierdzony Wrocław 639 30
29 Bąkała PiotrPotwierdzony Legnica 625 31
31 Mierzejewski MichałWalkover Wrocław 772 32
28 Parpura MichałPotwierdzony Bolesławiec 563 33
43 Czaczyk MarekPotwierdzony Głogów 1582 34
22 Śledziński RajmundPotwierdzony Bolesławiec 447 35
25 Drzazga RobertWalkover Miloradzice 535 36
19 Darul GrzegorzPotwierdzony Bolesławiec 385 37
49 Naglik DominikPotwierdzony Wrocław 38
35 Szymański MikołajPotwierdzony Bolesławiec 831 39
42 Kruk MateuszPotwierdzony Bolesławiec 1291 40
34 Radłowski TomaszPotwierdzony Legnica 805 41
48 Majewski ŁukaszPotwierdzony Bolesławiec 42
45 Chlastawa AleksanderPotwierdzony Bolesławiec 2814 43
46 Ramza SewerynPotwierdzony Bolesławiec 3104 44
39 Franczyk ZbigniewPotwierdzony 1011 45
44 Iwan WojciechWalkover Bolesławiec 2333 48
26 Piergies KrzysztofWalkover Bolesławiec 544 48
36 Bram KamilaWalkover Bolesławiec 866 48
50 Babijczuk TomaszPotwierdzony Bolesławiec 49
32 Mastalski MarcinWalkover Bolesławiec 777 50


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 01-01-2018


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Spoljar Domagoj
Bye
Mazur Maciek
2
  13:11  11:5
Szymański Mikołaj
0
Rzeszotek Grzegorz
2
  11:3  11:7
Ramza Seweryn
0
Bye
Młyński Oskar
Lisiewicz Łukasz
2
  11:6  11:2
Parpura Michał
0
Matuszak Piotr
2
  11:4  12:10
Babijczuk Tomasz
0
Piergies Krzysztof
0
  4:11  5:11
Sanojca Maciej
2
Bye
Szkuta Łukasz
Wilas Dawid
Bye
Iwan Rafał
2
  11:4  11:5
Iwan Wojciech
0
Krawczyk Jan
2
  12:10  11:6
Darul Grzegorz
0
Bye
Kowalewski Jacek
Choma Damian
Bye
Radłowski Tomasz
0
  5:11  8:11
Milczarek Bartosz
2
Śledziński Rajmund
1
  10:12  11:9  7:11
Mierzejewski Michał
2
Bye
Podgórski Bartłomiej
Rogalski Mikołaj
Bye
Palt Piotr
2
  11:6  11:9
Drzazga Robert
0
Franczyk Zbigniew
0
  7:11  2:11
Krawczyk Tobiasz
2
Bye
Kurman Radosław
Żak Marcin
Bye
Bąkała Piotr
2
  11:8  11:0
Majewski Łukasz
0
Saganowski Wojciech
2
  11:9  11:7
Naglik Dominik
0
Bye
Piechotka Tomasz
Fulneczek Adrian
Bye
Buczkowska Ewa
2
  9:11  11:5  11:3
Kruk Mateusz
1
Mastalski Marcin
0
  0:0  4:11
Parpura Jacek
1
Chlastawa Aleksander
0
  2:11  0:11
Chlebowicz Piotr
2
Wasilewski Jan
Bye
Bram Kamila
0
  1:11  3:11
Kowalski Piotr
2
Iwaniec Marcin
2
  11:9  5:11  11:4
Czaczyk Marek
1
Bye
Przybysz Grzegorz
Spoljar Domagoj
2
WALKOVER
Mazur Maciek
W
Rzeszotek Grzegorz
0
  5:11  4:11
Młyński Oskar
2
Lisiewicz Łukasz
2
  11:6  11:6
Matuszak Piotr
0
Sanojca Maciej
0
  3:11  3:11
Szkuta Łukasz
2
Wilas Dawid
2
  11:7  11:7
Iwan Rafał
0
Krawczyk Jan
0
  6:11  5:11
Kowalewski Jacek
2
Choma Damian
2
  11:0  11:4
Milczarek Bartosz
0
Mierzejewski Michał
0
  7:11  2:11
Podgórski Bartłomiej
2
Rogalski Mikołaj
2
  11:8  11:5
Palt Piotr
0
Krawczyk Tobiasz
0
  4:11  8:11
Kurman Radosław
2
Żak Marcin
2
  11:6  11:6
Bąkała Piotr
0
Saganowski Wojciech
0
  3:11  1:11
Piechotka Tomasz
2
Fulneczek Adrian
2
  11:4  11:7
Buczkowska Ewa
0
Parpura Jacek
0
  5:11  8:11
Chlebowicz Piotr
2
Wasilewski Jan
0
  7:11  11:13
Kowalski Piotr
2
Iwaniec Marcin
0
  5:11  10:12
Przybysz Grzegorz
2
Spoljar Domagoj
2
  11:9  11:6
Młyński Oskar
0
Lisiewicz Łukasz
2
  11:6  10:12  11:6
Szkuta Łukasz
1
Wilas Dawid
2
  11:7  11:9
Kowalewski Jacek
0
Choma Damian
1
  6:11  11:8  6:11
Podgórski Bartłomiej
2
Rogalski Mikołaj
2
  11:1  11:0
Kurman Radosław
0
Żak Marcin
1
  11:6  5:11  10:12
Piechotka Tomasz
2
Fulneczek Adrian
2
  11:5  7:11  11:4
Chlebowicz Piotr
1
Kowalski Piotr
0
  4:11  2:11
Przybysz Grzegorz
2
Spoljar Domagoj
2
  11:7  11:4
Lisiewicz Łukasz
0
Wilas Dawid
2
  5:11  11:4  11:6
Podgórski Bartłomiej
1
Rogalski Mikołaj
2
  11:3  7:11  11:4
Piechotka Tomasz
1
Fulneczek Adrian
0
  5:11  9:11
Przybysz Grzegorz
2
Spoljar Domagoj
3
  9:11  11:0  12:10  11:4
Wilas Dawid
1
Rogalski Mikołaj
2
  11:8  10:12  12:10  7:11  4:11
Przybysz Grzegorz
3
Spoljar Domagoj
3
  11:6  12:10  11:4
Przybysz Grzegorz
0
Spoljar Domagoj
Miejsca 3 - 4
Wilas Dawid
0
  5:11  6:11  6:11
Rogalski Mikołaj
3
Rogalski Mikołaj
Miejsca 5 - 8
Lisiewicz Łukasz
2
  11:9  11:4
Podgórski Bartłomiej
0
Piechotka Tomasz
2
  13:11  9:11  11:8
Fulneczek Adrian
1
Lisiewicz Łukasz
0
  4:11  7:11
Piechotka Tomasz
2
Piechotka Tomasz
Miejsca 7 - 8
Podgórski Bartłomiej
2
  11:6  5:11  11:6
Fulneczek Adrian
1
Podgórski Bartłomiej
Miejsca 9 - 16
Młyński Oskar
1
  11:8  8:11  6:11
Szkuta Łukasz
2
Kowalewski Jacek
1
  7:11  11:6  9:11
Choma Damian
2
Kurman Radosław
W
WALKOVER
Żak Marcin
2
Chlebowicz Piotr
2
  11:8  11:8
Kowalski Piotr
0
Szkuta Łukasz
1
  11:8  1:11  10:12
Choma Damian
2
Żak Marcin
0
  6:11  9:11
Chlebowicz Piotr
2
Choma Damian
0
  7:11  3:11
Chlebowicz Piotr
2
Chlebowicz Piotr
Miejsca 11 - 12
Szkuta Łukasz
W
WALKOVER
Żak Marcin
2
Żak Marcin
Miejsca 13 - 16
Młyński Oskar
1
  11:9  7:11  4:11
Kowalewski Jacek
2
Bye
Kowalski Piotr
Kowalewski Jacek
0
  8:11  10:12
Kowalski Piotr
2
Kowalski Piotr
Miejsca 15 - 16
Młyński Oskar
Bye
Młyński Oskar
Miejsca 17 - 32
Mazur Maciek
1
  12:10  8:11  5:11
Rzeszotek Grzegorz
2
Matuszak Piotr
0
  5:11  5:11
Sanojca Maciej
2
Iwan Rafał
1
  11:8  5:11  9:11
Krawczyk Jan
2
Milczarek Bartosz
2
WALKOVER
Mierzejewski Michał
W
Palt Piotr
2
  5:11  11:4  12:10
Krawczyk Tobiasz
1
Bąkała Piotr
1
  5:11  11:8  8:11
Saganowski Wojciech
2
Buczkowska Ewa
0
  11:13  6:11
Parpura Jacek
2
Wasilewski Jan
2
  11:4  11:3
Iwaniec Marcin
0
Rzeszotek Grzegorz
0
  5:11  3:11
Sanojca Maciej
2
Krawczyk Jan
2
  11:7  11:8
Milczarek Bartosz
0
Palt Piotr
2
  8:11  11:6  11:6
Saganowski Wojciech
1
Parpura Jacek
W
WALKOVER
Wasilewski Jan
2
Sanojca Maciej
2
  11:1  9:11  11:9
Krawczyk Jan
1
Palt Piotr
1
  11:7  5:11  9:11
Wasilewski Jan
2
Sanojca Maciej
2
  7:11  11:4  11:7
Wasilewski Jan
1
Sanojca Maciej
Miejsca 19 - 20
Krawczyk Jan
W
WALKOVER
Palt Piotr
2
Palt Piotr
Miejsca 21 - 24
Rzeszotek Grzegorz
2
  16:14  11:3
Milczarek Bartosz
0
Saganowski Wojciech
Bye
Rzeszotek Grzegorz
2
  9:11  11:8  12:10
Saganowski Wojciech
1
Rzeszotek Grzegorz
Miejsca 23 - 24
Milczarek Bartosz
Bye
Milczarek Bartosz
Miejsca 25 - 32
Mazur Maciek
2
  12:10  6:11  12:10
Matuszak Piotr
1
Iwan Rafał
Bye
Krawczyk Tobiasz
2
  11:5  11:8
Bąkała Piotr
0
Buczkowska Ewa
2
  11:5  11:3
Iwaniec Marcin
0
Mazur Maciek
W
WALKOVER
Iwan Rafał
2
Krawczyk Tobiasz
2
  11:9  11:4
Buczkowska Ewa
0
Iwan Rafał
2
WALKOVER
Krawczyk Tobiasz
W
Iwan Rafał
Miejsca 27 - 28
Bye
Buczkowska Ewa
Buczkowska Ewa
Miejsca 29 - 32
Matuszak Piotr
Bye
Bąkała Piotr
1
  8:11  11:8  11:13
Iwaniec Marcin
2
Matuszak Piotr
2
  11:8  13:11
Iwaniec Marcin
0
Matuszak Piotr
Miejsca 31 - 32
Bye
Bąkała Piotr
Bąkała Piotr
Miejsca 33 - 64
Bye
Szymański Mikołaj
Ramza Seweryn
Bye
Parpura Michał
2
  11:1  11:2
Babijczuk Tomasz
0
Piergies Krzysztof
Bye
Bye
Iwan Wojciech
Darul Grzegorz
Bye
Bye
Radłowski Tomasz
Śledziński Rajmund
Bye
Bye
Drzazga Robert
Franczyk Zbigniew
Bye
Bye
Majewski Łukasz
Naglik Dominik
Bye
Bye
Kruk Mateusz
Mastalski Marcin
W
WALKOVER
Chlastawa Aleksander
2
Bye
Bram Kamila
Czaczyk Marek
Bye
Szymański Mikołaj
2
WALKOVER
Ramza Seweryn
W
Parpura Michał
2
WALKOVER
Piergies Krzysztof
W
Iwan Wojciech
W
WALKOVER
Darul Grzegorz
2
Radłowski Tomasz
0
  3:11  5:11
Śledziński Rajmund
2
Drzazga Robert
2
  13:11  11:3
Franczyk Zbigniew
0
Majewski Łukasz
0
  3:11  5:11
Naglik Dominik
2
Kruk Mateusz
2
  11:3  11:8
Chlastawa Aleksander
0
Bram Kamila
0
  7:11  10:12
Czaczyk Marek
2
Szymański Mikołaj
0
  2:11  3:11
Parpura Michał
2
Darul Grzegorz
0
  8:11  13:15
Śledziński Rajmund
2
Drzazga Robert
2
  11:7  6:11  12:10
Naglik Dominik
1
Kruk Mateusz
1
  3:11  11:8  7:11
Czaczyk Marek
2
Parpura Michał
2
  11:9  8:11  11:9
Śledziński Rajmund
1
Drzazga Robert
W
WALKOVER
Czaczyk Marek
2
Parpura Michał
2
  11:5  11:6
Czaczyk Marek
0
Parpura Michał
Miejsca 35 - 36
Śledziński Rajmund
Bye
Śledziński Rajmund
Miejsca 37 - 40
Szymański Mikołaj
0
  5:11  9:11
Darul Grzegorz
2
Naglik Dominik
2
  11:7  11:7
Kruk Mateusz
0
Darul Grzegorz
2
  11:9  11:8
Naglik Dominik
0
Darul Grzegorz
Miejsca 39 - 40
Szymański Mikołaj
2
  11:8  11:7
Kruk Mateusz
0
Szymański Mikołaj
Miejsca 41 - 48
Ramza Seweryn
Bye
Bye
Radłowski Tomasz
Franczyk Zbigniew
0
  2:11  10:12
Majewski Łukasz
2
Chlastawa Aleksander
2
WALKOVER
Bram Kamila
W
Ramza Seweryn
0
  3:11  9:11
Radłowski Tomasz
2
Majewski Łukasz
2
  11:6  11:3
Chlastawa Aleksander
0
Radłowski Tomasz
2
  11:5  11:8
Majewski Łukasz
0
Radłowski Tomasz
Miejsca 43 - 44
Ramza Seweryn
0
  10:12  3:11
Chlastawa Aleksander
2
Chlastawa Aleksander
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Franczyk Zbigniew
Bye
Bye
Franczyk Zbigniew
Franczyk Zbigniew
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Babijczuk Tomasz
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Mastalski Marcin
Bye
Bye
Bye
Babijczuk Tomasz
Bye
Bye
Bye
Bye
Mastalski Marcin
Bye
Babijczuk Tomasz
Bye
Bye
Mastalski Marcin
Babijczuk Tomasz
2
WALKOVER
Mastalski Marcin
W
Babijczuk Tomasz
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:07:58 17-01-2018