Noworoczne Rozegranie z Fala Park Squash Cup kat. B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
16 Stolicki NorbertPotwierdzony Bolesławiec 1
1 Szkuta ŁukaszBrak informacji Lubin 104 2
4 Ripa AdamBrak informacji Świebodzin 210 3
5 Łukasik PatrykBrak informacji Wrocław 229 4
8 Pilarczyk MarcinPotwierdzony Wolsztyn 368 5
9 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 385 6
10 Drzazga RobertBrak informacji Miloradzice 530 7
3 Bulczyński RafałPotwierdzony Zielone Góra 180 8
2 Mikołajczak PiotrBrak informacji Poznań 143 9
12 Piergies KrzysztofPotwierdzony Bolesławiec 565 10
7 Rembowiecki ArkadiuszBrak informacji Zielona Góra 338 11
6 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 285 12
13 Buszkiewicz TomaszPotwierdzony Kościan 717 13
11 Rozestwiński JacekBrak informacji Zielona Góra 538 14
15 Bok JakubBrak informacji Boruja Kościelna 832 15
14 Michalczak ŁukaszWalkover Bojanowo 749 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 08-01-2018


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Szkuta Łukasz
2
  11:5  11:7
Grishin Sergei
0
Pilarczyk Marcin
2
  11:6  11:8
Michalczak Łukasz
0
Łukasik Patryk
2
  11:1  11:5
Rozestwiński Jacek
0
Piergies Krzysztof
0
  6:11  2:11
Bulczyński Rafał
2
Ripa Adam
2
  11:3  11:4
Bok Jakub
0
Drzazga Robert
2
  11:5  10:12  11:9
Rembowiecki Arkadiusz
1
Zarwański Piotr
2
  11:5  11:6
Buszkiewicz Tomasz
0
Stolicki Norbert
2
  11:3  11:4
Mikołajczak Piotr
0
Szkuta Łukasz
2
  11:6  11:5
Pilarczyk Marcin
0
Łukasik Patryk
2
  11:8  11:6
Bulczyński Rafał
0
Ripa Adam
2
  11:7  11:8
Drzazga Robert
0
Zarwański Piotr
0
  3:11  9:11
Stolicki Norbert
2
Szkuta Łukasz
3
  11:6  11:9  11:3
Łukasik Patryk
0
Ripa Adam
0
  5:11  11:13  8:11
Stolicki Norbert
3
Szkuta Łukasz
2
  6:11  11:6  11:8  5:11  8:11
Stolicki Norbert
3
Stolicki Norbert
Miejsca 3 - 4
Łukasik Patryk
2
  11:6  11:6  9:11  6:11  10:12
Ripa Adam
3
Ripa Adam
Miejsca 5 - 8
Pilarczyk Marcin
2
  11:9  13:11
Bulczyński Rafał
0
Drzazga Robert
0
  8:11  2:11
Zarwański Piotr
2
Pilarczyk Marcin
2
  7:11  12:10  11:8
Zarwański Piotr
1
Pilarczyk Marcin
Miejsca 7 - 8
Bulczyński Rafał
1
  2:11  11:4  8:11
Drzazga Robert
2
Drzazga Robert
Miejsca 9 - 16
Grishin Sergei
2
  11:9  11:7
Michalczak Łukasz
0
Rozestwiński Jacek
0
  9:11  7:11
Piergies Krzysztof
2
Bok Jakub
0
  4:11  8:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Buszkiewicz Tomasz
0
  0:11  4:11
Mikołajczak Piotr
2
Grishin Sergei
1
  11:9  6:11  11:13
Piergies Krzysztof
2
Rembowiecki Arkadiusz
0
  3:11  7:11
Mikołajczak Piotr
2
Piergies Krzysztof
1
  3:11  11:9  1:11
Mikołajczak Piotr
2
Mikołajczak Piotr
Miejsca 11 - 12
Grishin Sergei
0
  5:11  5:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Rembowiecki Arkadiusz
Miejsca 13 - 16
Michalczak Łukasz
W
WALKOVER
Rozestwiński Jacek
2
Bok Jakub
0
  5:11  5:11
Buszkiewicz Tomasz
2
Rozestwiński Jacek
0
  10:12  8:11
Buszkiewicz Tomasz
2
Buszkiewicz Tomasz
Miejsca 15 - 16
Bye
Bok Jakub
Bok Jakub
Stan na: 21:10:06 24-04-2018