Turniej Noworoczny - Witamy 2018! - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Khan KaleemullahPotwierdzony Łódź 27 1
2 Przybitkowski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 49 2
4 Kapuściński BartoszPotwierdzony Bydgoszcz 94 3
3 Florczyk PawełPotwierdzony Łódź 85 4
6 Łuczak RadosławPotwierdzony Elbląg 118 5
11 Sapierzyński RobertPotwierdzony Warszawa 213 6
7 Janiszewski MichałPotwierdzony Łódź 138 7
5 Meckien BartoszPotwierdzony 103 8
9 Wawrzonkowski NikodemPotwierdzony Gdańsk 160 9
10 Michalak PawełPotwierdzony Bydgoszcz 186 10
12 Gajos JakubPotwierdzony Łódź 228 11
13 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 234 12
14 Ladziński MichałPotwierdzony Bydgoszcz 254 13
31 Przyborski OskarPotwierdzony Killarney 14
22 Cirocki MarcinPotwierdzony Rębiska 501 15
23 Niklas JakubPotwierdzony Bydgoszcz 571 16
19 Chalimoniuk ŁukaszPotwierdzony Piła 339 17
18 Rybarczyk HubertPotwierdzony Toruń 335 18
15 Sokołowski AndrzejPotwierdzony Bydgoszcz 276 19
16 Sobków SzymonPotwierdzony Zielona Góra 295 20
26 Kempa MaciejPotwierdzony Osielsko 711 21
27 Furman WojciechPotwierdzony Toruń 749 22
29 Romaniuk MarcinPotwierdzony Toruń 1206 23
17 Mohamed NaziaPotwierdzony Toruń 324 24
28 Figurski MariuszPotwierdzony Kaczory 868 25
24 Pazdaj CezaryPotwierdzony Piła 623 26
20 Antczak MarcinPotwierdzony Pasłęk 392 27
21 Firfas DamianPotwierdzony Maksymilianowo 495 28
25 Lipiński TomaszPotwierdzony Toruń 685 29
30 Kita MarcinPotwierdzony Lublin 31
8 Kroll AdamWalkover Bydgoszcz 147 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 01-01-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Khan Kaleemullah
Bye
Furman Wojciech
0
  4:11  3:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Cirocki Marcin
2
  11:6  11:6
Pazdaj Cezary
0
Chalimoniuk Łukasz
1
  12:10  7:11  3:11
Janiszewski Michał
2
Kroll Adam
0
  5:11  9:11  7:11
Sapierzyński Robert
3
Romaniuk Marcin
0
  3:11  5:11
Gajos Jakub
2
Sobków Szymon
0
  9:11  11:13
Ladziński Michał
2
Antczak Marcin
0
  4:11  8:11
Florczyk Paweł
2
Kapuściński Bartosz
2
  17:15  11:7
Mohamed Nazia
0
Firfas Damian
0
  3:11  4:11
Niklas Jakub
2
Lipiński Tomasz
0
  6:11  4:11
Firfas Rafał
2
Sokołowski Andrzej
0
  7:11  0:11
Meckien Bartosz
2
Łuczak Radosław
2
  11:8  11:6
Rybarczyk Hubert
0
Michalak Paweł
2
  11:4  11:7
Kita Marcin
0
Kempa Maciej
1
  11:7  5:11  9:11
Przyborski Oskar
2
Figurski Mariusz
0
  5:11  3:11
Przybitkowski Kamil
2
Khan Kaleemullah
2
  11:6  11:9
Wawrzonkowski Nikodem
0
Cirocki Marcin
1
  11:7  8:11  7:11
Janiszewski Michał
2
Sapierzyński Robert
2
  11:2  6:11  11:6
Gajos Jakub
1
Ladziński Michał
0
  4:11  4:11
Florczyk Paweł
2
Kapuściński Bartosz
2
  11:9  11:1
Niklas Jakub
0
Firfas Rafał
0
  6:11  5:11
Meckien Bartosz
2
Łuczak Radosław
2
  11:4  13:11
Michalak Paweł
0
Przyborski Oskar
0
  5:11  5:11
Przybitkowski Kamil
2
Khan Kaleemullah
2
  11:7  15:13
Janiszewski Michał
0
Sapierzyński Robert
0
  5:11  10:12
Florczyk Paweł
2
Kapuściński Bartosz
2
  11:8  11:5
Meckien Bartosz
0
Łuczak Radosław
0
  5:11  6:11
Przybitkowski Kamil
2
Khan Kaleemullah
3
  11:2  11:8  9:11  11:1
Florczyk Paweł
1
Kapuściński Bartosz
0
  7:11  8:11  9:11
Przybitkowski Kamil
3
Khan Kaleemullah
3
  11:6  8:11  7:11  11:5  12:10
Przybitkowski Kamil
2
Khan Kaleemullah
Miejsca 3 - 4
Florczyk Paweł
1
  11:9  10:12  7:11  6:11
Kapuściński Bartosz
3
Kapuściński Bartosz
Miejsca 5 - 8
Janiszewski Michał
0
  5:11  6:11
Sapierzyński Robert
2
Meckien Bartosz
1
  9:11  11:6  4:11
Łuczak Radosław
2
Sapierzyński Robert
1
  7:11  11:9  4:11
Łuczak Radosław
2
Łuczak Radosław
Miejsca 7 - 8
Janiszewski Michał
2
WALKOVER
Meckien Bartosz
W
Janiszewski Michał
Miejsca 9 - 16
Wawrzonkowski Nikodem
2
  11:3  3:11  11:5
Cirocki Marcin
1
Gajos Jakub
2
  13:15  11:2  11:7
Ladziński Michał
1
Niklas Jakub
0
  8:11  2:11
Firfas Rafał
2
Michalak Paweł
2
  11:6  11:3
Przyborski Oskar
0
Wawrzonkowski Nikodem
2
  7:11  11:2  11:6
Gajos Jakub
1
Firfas Rafał
0
  9:11  10:12
Michalak Paweł
2
Wawrzonkowski Nikodem
2
  11:13  11:3  11:9
Michalak Paweł
1
Wawrzonkowski Nikodem
Miejsca 11 - 12
Gajos Jakub
2
  11:4  11:4
Firfas Rafał
0
Gajos Jakub
Miejsca 13 - 16
Cirocki Marcin
1
  16:14  12:14  1:11
Ladziński Michał
2
Niklas Jakub
0
  7:11  11:13
Przyborski Oskar
2
Ladziński Michał
2
  11:1  11:6
Przyborski Oskar
0
Ladziński Michał
Miejsca 15 - 16
Cirocki Marcin
2
  11:7  11:6
Niklas Jakub
0
Cirocki Marcin
Miejsca 17 - 32
Bye
Furman Wojciech
Pazdaj Cezary
1
  11:6  2:11  4:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Kroll Adam
W
WALKOVER
Romaniuk Marcin
2
Sobków Szymon
2
  6:11  11:8  11:9
Antczak Marcin
1
Mohamed Nazia
2
  11:2  11:8
Firfas Damian
0
Lipiński Tomasz
0
  8:11  3:11
Sokołowski Andrzej
2
Rybarczyk Hubert
2
  11:3  11:5
Kita Marcin
0
Kempa Maciej
2
  4:11  11:6  11:9
Figurski Mariusz
1
Furman Wojciech
0
  3:11  9:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Romaniuk Marcin
0
  4:11  5:11
Sobków Szymon
2
Mohamed Nazia
W
WALKOVER
Sokołowski Andrzej
2
Rybarczyk Hubert
2
  11:3  11:8
Kempa Maciej
0
Chalimoniuk Łukasz
2
  13:11  11:1
Sobków Szymon
0
Sokołowski Andrzej
0
  9:11  7:11
Rybarczyk Hubert
2
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:7  7:11  11:6
Rybarczyk Hubert
1
Chalimoniuk Łukasz
Miejsca 19 - 20
Sobków Szymon
0
  8:11  4:11
Sokołowski Andrzej
2
Sokołowski Andrzej
Miejsca 21 - 24
Furman Wojciech
2
  11:3  11:5
Romaniuk Marcin
0
Mohamed Nazia
W
WALKOVER
Kempa Maciej
2
Furman Wojciech
1
  9:11  11:7  7:11
Kempa Maciej
2
Kempa Maciej
Miejsca 23 - 24
Romaniuk Marcin
2
WALKOVER
Mohamed Nazia
W
Romaniuk Marcin
Miejsca 25 - 32
Bye
Pazdaj Cezary
Bye
Antczak Marcin
Firfas Damian
2
  1:11  11:8  11:6
Lipiński Tomasz
1
Kita Marcin
0
  9:11  4:11
Figurski Mariusz
2
Pazdaj Cezary
2
  11:9  11:7
Antczak Marcin
0
Firfas Damian
0
  10:12  3:11
Figurski Mariusz
2
Pazdaj Cezary
1
  5:11  11:5  7:11
Figurski Mariusz
2
Figurski Mariusz
Miejsca 27 - 28
Antczak Marcin
2
  13:11  11:4
Firfas Damian
0
Antczak Marcin
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Lipiński Tomasz
2
  11:7  11:9
Kita Marcin
0
Bye
Lipiński Tomasz
Lipiński Tomasz
Miejsca 31 - 32
Bye
Kita Marcin
Kita Marcin
Stan na: 16:00:47 17-01-2018