SoSquash Open #25 , Turniej Gwiazdkowy (PFS kat.C ) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Chocaj PatrykPotwierdzony Kalisz 261 1
1 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 184 2
3 Chalimoniuk ŁukaszPotwierdzony Piła 341 3
4 Chalimoniuk MariuszPotwierdzony Piła 413 4
6 Buczkowska EwaPotwierdzony Poznań 485 5
5 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 468 6
9 Kiwlenko AleksanderPotwierdzony Tarnowo Podgórne 747 7
10 Bruk AnnaPotwierdzony Poznań 930 8
12 Walterowicz RafałPotwierdzony Śrem 996 9
8 Grala PawełPotwierdzony Poznań 629 10
18 Żukowski SebastianPotwierdzony Piła 1717 11
16 Janczak DominikPotwierdzony Poznań 1672 12
14 Gadecki RafałPotwierdzony Rokietnica 1158 13
22 Twardy JakubPotwierdzony Poznań 2721 14
25 Górski TomaszPotwierdzony Tarnowo Podgórne 3040 15
26 Horloza ErykPotwierdzony Szczytniki 16
21 Labacki WojciechPotwierdzony Rokietnica 2252 17
29 Czerwiński JacekPotwierdzony 18
19 Sztelle WaldemarPotwierdzony Kaźmierz 1738 19
17 Schaedel PaulinaPotwierdzony Jarocin 1703 20
27 Żaczek WitoldPotwierdzony Poznań 21
30 Staszewski PiotrPotwierdzony 22
13 Rawecki RafałPotwierdzony Kościan 1111 23
20 Kacprzak KrzysztofPotwierdzony 2130 24
23 Zaremba PawełPotwierdzony Poznań 2877 25
31 Durski TomaszPotwierdzony 26
28 Woloszyn KamilPotwierdzony 27
11 Jabłoński AndrzejPotwierdzony Poznań 944 28
24 Swiatkowski JakubPotwierdzony Przeźmierowo 3040 29
7 Rusiłowski RomanPotwierdzony Poznań 518 30
15 Gościniak ŁukaszPotwierdzony Jarocin 1635 31


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 25-12-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cendal Szymon
Bye
Kacprzak Krzysztof
W
WALKOVER
Gadecki Rafał
2
Walterowicz Rafał
2
WALKOVER
Jabłoński Andrzej
W
Schaedel Paulina
0
  0:11  0:11
Buczkowska Ewa
2
Rusiłowski Roman
W
WALKOVER
Kiwlenko Aleksander
2
Janczak Dominik
2
  12:10  11:8
Czerwiński Jacek
0
Horloza Eryk
2
  11:2  11:5
Durski Tomasz
0
Staszewski Piotr
0
  3:11  2:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:4  11:5
Woloszyn Kamil
0
Twardy Jakub
2
  11:8  11:5
Rawecki Rafał
0
Bruk Anna
2
  11:4  11:7
Sztelle Waldemar
0
Swiatkowski Jakub
0
  4:11  2:11
Grala Paweł
2
Skąpski Bartłomiej
2
  11:8  12:10
Labacki Wojciech
0
Gościniak Łukasz
0
  1:11  8:11
Górski Tomasz
2
Zaremba Paweł
0
  8:11  4:11
Żukowski Sebastian
2
Żaczek Witold
0
  8:11  2:11
Chocaj Patryk
2
Cendal Szymon
2
  11:4  11:1
Gadecki Rafał
0
Walterowicz Rafał
0
  7:11  7:11
Buczkowska Ewa
2
Kiwlenko Aleksander
2
  12:10  8:11  11:4
Janczak Dominik
1
Horloza Eryk
0
  2:11  2:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:6  11:4
Twardy Jakub
0
Bruk Anna
2
  11:4  11:3
Grala Paweł
0
Skąpski Bartłomiej
2
  7:11  11:4  11:7
Górski Tomasz
1
Żukowski Sebastian
0
  5:11  8:11
Chocaj Patryk
2
Cendal Szymon
2
  8:11  11:9  11:9
Buczkowska Ewa
1
Kiwlenko Aleksander
0
  4:11  5:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:3  11:7
Bruk Anna
0
Skąpski Bartłomiej
0
  7:11  6:11
Chocaj Patryk
2
Cendal Szymon
3
  9:11  5:11  11:8  11:5  11:9
Chalimoniuk Mariusz
2
Chalimoniuk Łukasz
2
  7:11  11:8  9:11  11:8  9:11
Chocaj Patryk
3
Cendal Szymon
0
  3:11  5:11  9:11
Chocaj Patryk
3
Chocaj Patryk
Miejsca 3 - 4
Chalimoniuk Mariusz
0
  8:11  9:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Chalimoniuk Łukasz
Miejsca 5 - 8
Buczkowska Ewa
2
  11:7  11:7
Kiwlenko Aleksander
0
Bruk Anna
0
  7:11  9:11
Skąpski Bartłomiej
2
Buczkowska Ewa
2
  11:4  11:3
Skąpski Bartłomiej
0
Buczkowska Ewa
Miejsca 7 - 8
Kiwlenko Aleksander
2
  17:15  11:7
Bruk Anna
0
Kiwlenko Aleksander
Miejsca 9 - 16
Gadecki Rafał
1
  12:10  6:11  10:12
Walterowicz Rafał
2
Janczak Dominik
2
  11:2  11:5
Horloza Eryk
0
Twardy Jakub
0
  9:11  1:11
Grala Paweł
2
Górski Tomasz
0
  7:11  4:11
Żukowski Sebastian
2
Walterowicz Rafał
2
  11:5  11:7
Janczak Dominik
0
Grala Paweł
2
  11:6  10:12  11:8
Żukowski Sebastian
1
Walterowicz Rafał
2
  11:8  11:5
Grala Paweł
0
Walterowicz Rafał
Miejsca 11 - 12
Janczak Dominik
1
  9:11  11:7  11:13
Żukowski Sebastian
2
Żukowski Sebastian
Miejsca 13 - 16
Gadecki Rafał
2
  11:4  14:12
Horloza Eryk
0
Twardy Jakub
2
  11:5  11:5
Górski Tomasz
0
Gadecki Rafał
2
  11:8  11:9
Twardy Jakub
0
Gadecki Rafał
Miejsca 15 - 16
Horloza Eryk
0
  7:11  8:11
Górski Tomasz
2
Górski Tomasz
Miejsca 17 - 32
Bye
Kacprzak Krzysztof
Jabłoński Andrzej
W
WALKOVER
Schaedel Paulina
2
Rusiłowski Roman
W
WALKOVER
Czerwiński Jacek
2
Durski Tomasz
0
  3:11  5:11
Staszewski Piotr
2
Woloszyn Kamil
0
  6:11  7:11
Rawecki Rafał
2
Sztelle Waldemar
2
  11:2  11:2
Swiatkowski Jakub
0
Labacki Wojciech
2
  11:2  11:1
Gościniak Łukasz
0
Zaremba Paweł
0
  6:11  7:11
Żaczek Witold
2
Kacprzak Krzysztof
W
WALKOVER
Schaedel Paulina
2
Czerwiński Jacek
2
  11:7  11:2
Staszewski Piotr
0
Rawecki Rafał
0
  6:11  5:11
Sztelle Waldemar
2
Labacki Wojciech
2
  11:7  6:11  11:6
Żaczek Witold
1
Schaedel Paulina
0
  1:11  2:11
Czerwiński Jacek
2
Sztelle Waldemar
0
  9:11  5:11
Labacki Wojciech
2
Czerwiński Jacek
W
WALKOVER
Labacki Wojciech
2
Labacki Wojciech
Miejsca 19 - 20
Schaedel Paulina
0
  5:11  3:11
Sztelle Waldemar
2
Sztelle Waldemar
Miejsca 21 - 24
Kacprzak Krzysztof
W
WALKOVER
Staszewski Piotr
2
Rawecki Rafał
W
WALKOVER
Żaczek Witold
2
Staszewski Piotr
0
  3:11  4:11
Żaczek Witold
2
Żaczek Witold
Miejsca 23 - 24
Kacprzak Krzysztof
W
WALKOVER
Rawecki Rafał
2
Rawecki Rafał
Miejsca 25 - 32
Bye
Jabłoński Andrzej
Rusiłowski Roman
W
WALKOVER
Durski Tomasz
2
Woloszyn Kamil
2
  11:5  14:16  13:11
Swiatkowski Jakub
1
Gościniak Łukasz
0
  0:11  8:11
Zaremba Paweł
2
Jabłoński Andrzej
W
WALKOVER
Durski Tomasz
2
Woloszyn Kamil
1
  4:11  11:6  9:11
Zaremba Paweł
2
Durski Tomasz
0
  3:11  6:11
Zaremba Paweł
2
Zaremba Paweł
Miejsca 27 - 28
Jabłoński Andrzej
W
WALKOVER
Woloszyn Kamil
2
Woloszyn Kamil
Miejsca 29 - 32
Bye
Rusiłowski Roman
Swiatkowski Jakub
2
  11:4  11:2
Gościniak Łukasz
0
Rusiłowski Roman
W
WALKOVER
Swiatkowski Jakub
2
Swiatkowski Jakub
Miejsca 31 - 32
Bye
Gościniak Łukasz
Gościniak Łukasz
Stan na: 16:06:08 17-01-2018