Turniej Noworoczny - Ou17

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
7 Wochna OskarPotwierdzony Borówiec 86
2 Stolecki LeonPotwierdzony Poznań 19 1
5 Celm MaksymilianPotwierdzony Puszczykowo 43 2
1 Dyczkowski JakubPotwierdzony Poznań 14 3
9 Stolecki FilipPotwierdzony Poznań 156 4
11 Samborski JanPotwierdzony Poznań 203 5
13 Górecka AleksandraWalkover Poznań 238 6
8 Górecki MateuszPotwierdzony Poznań 109 7
3 Gilewicz KacperPotwierdzony Poznań 37 8
4 Rykowski MateuszBrak informacji Poznań 39 9
10 Nowak MikołajPotwierdzony Tulce 193 10
6 Polacka MagdalenaPotwierdzony Poznań 53 11
14 Wojticsek MichałPotwierdzony Tulce 279 12
12 Paczka GrzegorzPotwierdzony Tulce 224 13


* Na podstawie notowania PFS OU17 z dnia 01-01-2018


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Dyczkowski Jakub
Bye
Górecka Aleksandra
2
  11:4  11:4
Wojticsek Michał
0
Nowak Mikołaj
0
  4:11  3:11
Górecki Mateusz
2
Bye
Celm Maksymilian
Gilewicz Kacper
2
  11:8  11:9
Paczka Grzegorz
0
Polacka Magdalena
0
  8:11  4:11
Stolecki Filip
2
Wochna Oskar
0
  3:11  1:11
Samborski Jan
2
Rykowski Mateusz
0
  1:11  2:11
Stolecki Leon
2
Dyczkowski Jakub
2
  11:8  11:9
Górecka Aleksandra
0
Górecki Mateusz
0
  12:14  10:12
Celm Maksymilian
2
Gilewicz Kacper
0
  8:11  10:12
Stolecki Filip
2
Samborski Jan
0
  6:11  3:11
Stolecki Leon
2
Dyczkowski Jakub
1
  8:11  9:11  11:5  6:11
Celm Maksymilian
3
Stolecki Filip
0
  2:11  8:11  4:11
Stolecki Leon
3
Celm Maksymilian
0
  2:11  3:11  3:11
Stolecki Leon
3
Stolecki Leon
Miejsca 3 - 4
Dyczkowski Jakub
3
  11:5  5:11  11:7  6:11  11:9
Stolecki Filip
2
Dyczkowski Jakub
Miejsca 5 - 8
Górecka Aleksandra
2
  11:6  8:11  12:10
Górecki Mateusz
1
Gilewicz Kacper
0
  7:11  1:11
Samborski Jan
2
Górecka Aleksandra
W
WALKOVER
Samborski Jan
2
Samborski Jan
Miejsca 7 - 8
Górecki Mateusz
2
  14:12  11:8
Gilewicz Kacper
0
Górecki Mateusz
Miejsca 9 - 16
Bye
Wojticsek Michał
Nowak Mikołaj
Bye
Paczka Grzegorz
0
  11:13  4:11
Polacka Magdalena
2
Wochna Oskar
1
  12:14  13:11  11:13
Rykowski Mateusz
2
Wojticsek Michał
0
  11:13  8:11
Nowak Mikołaj
2
Polacka Magdalena
1
  11:9  8:11  9:11
Rykowski Mateusz
2
Nowak Mikołaj
1
  12:10  1:11  9:11
Rykowski Mateusz
2
Rykowski Mateusz
Miejsca 11 - 12
Wojticsek Michał
0
  7:11  1:11
Polacka Magdalena
2
Polacka Magdalena
Miejsca 13 - 16
Bye
Bye
Paczka Grzegorz
Bye
Bye
Paczka Grzegorz
Paczka Grzegorz
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:03:34 17-01-2018