fairPlayce Squash Series Season02 Episode05 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Kotkowiak MateuszPotwierdzony Mosina 374 1
1 Stefański MikołajPotwierdzony Poznań 338 2
3 Roszkowski MaciejPotwierdzony Poznań 735 3
4 Raburski MironPotwierdzony 749 4
10 Splitt RobertPotwierdzony Poznań 2978 5
14 Pawłowski HubertPotwierdzony Poznań 6
7 Chudziak DariuszPotwierdzony Poznań 970 7
8 Rawecki RafałPotwierdzony Kościan 1031 8
5 Kolasiński MikołajPotwierdzony Poznań 757 9
11 Stępniewski JerzyPotwierdzony Poznań 3000 10
12 Magdziak ŁukaszPotwierdzony Środa Wielkopolska 11
13 Mazurewicz DamianPotwierdzony Poznań 12
6 Piechocki MaciejPotwierdzony Poznań 936 13
9 Mańkowski DariuszPotwierdzony Poznań 1148 14


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 22-01-2018


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Stefański Mikołaj
Bye
Splitt Robert
3
  11:4  11:6  11:8
Mazurewicz Damian
0
Chudziak Dariusz
3
  11:8  11:8  11:8
Piechocki Maciej
0
Kolasiński Mikołaj
0
  10:12  11:13  8:11
Roszkowski Maciej
3
Raburski Miron
3
  11:5  11:3  11:8
Stępniewski Jerzy
0
Rawecki Rafał
3
  11:8  11:4  11:3
Mańkowski Dariusz
0
Magdziak Łukasz
0
  6:11  8:11  1:11
Pawłowski Hubert
3
Bye
Kotkowiak Mateusz
Stefański Mikołaj
3
  11:13  11:7  11:6  12:10
Splitt Robert
1
Chudziak Dariusz
0
  2:11  2:11  4:11
Roszkowski Maciej
3
Raburski Miron
3
  11:4  11:6  11:6
Rawecki Rafał
0
Pawłowski Hubert
0
  4:11  9:11  3:11
Kotkowiak Mateusz
3
Stefański Mikołaj
3
  5:11  11:7  11:4  11:6
Roszkowski Maciej
1
Raburski Miron
1
  6:11  2:11  13:11  3:11
Kotkowiak Mateusz
3
Stefański Mikołaj
0
  4:11  6:11  10:12
Kotkowiak Mateusz
3
Kotkowiak Mateusz
Miejsca 3 - 4
Roszkowski Maciej
3
  10:12  11:3  11:5  11:6
Raburski Miron
1
Roszkowski Maciej
Miejsca 5 - 8
Splitt Robert
3
  9:11  11:8  11:6  11:2
Chudziak Dariusz
1
Rawecki Rafał
0
  10:12  9:11  6:11
Pawłowski Hubert
3
Splitt Robert
3
  7:11  11:8  11:1  11:6
Pawłowski Hubert
1
Splitt Robert
Miejsca 7 - 8
Chudziak Dariusz
3
  11:4  13:11  11:1
Rawecki Rafał
0
Chudziak Dariusz
Miejsca 9 - 16
Bye
Mazurewicz Damian
Piechocki Maciej
1
  2:11  8:11  11:8  6:11
Kolasiński Mikołaj
3
Stępniewski Jerzy
3
  11:8  11:8  11:3
Mańkowski Dariusz
0
Magdziak Łukasz
Bye
Mazurewicz Damian
0
  6:11  8:11  6:11
Kolasiński Mikołaj
3
Stępniewski Jerzy
3
  11:9  11:9  9:11  9:11  11:9
Magdziak Łukasz
2
Kolasiński Mikołaj
3
  11:6  11:3  11:9
Stępniewski Jerzy
0
Kolasiński Mikołaj
Miejsca 11 - 12
Mazurewicz Damian
2
  9:11  11:7  12:10  10:12  9:11
Magdziak Łukasz
3
Magdziak Łukasz
Miejsca 13 - 16
Bye
Piechocki Maciej
Mańkowski Dariusz
Bye
Piechocki Maciej
3
  11:9  10:12  11:9  11:7
Mańkowski Dariusz
1
Piechocki Maciej
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 20:32:32 24-04-2018