2 Turniej Ligowy - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
12 Kalinowski KamilBrak informacji Katowice 465 1
3 Miliński KrystianPotwierdzony Sosnowiec 131 2
4 Rygielski RafałBrak informacji Sosnowiec 212 3
11 Brzozowski TomaszBrak informacji Katowice 456 4
7 Kędzierski MateuszPotwierdzony Jaworzno 331 5
15 Łukasik PawełBrak informacji Katowice 1667 6
14 Wojciechowski MarcinBrak informacji Jaworzno 693 7
9 Patałąg PiotrBrak informacji Mysłowice 363 8
5 Patałąg ŁukaszBrak informacji Imielin 223 9
2 Habas KrzysztofBrak informacji Dąbrowa Górnicza 115 10
8 Janiga KrzysztofBrak informacji Sosnowiec 336 11
16 Wikliński WojciechBrak informacji Dabrowa Górnicza 1208 12
6 Janik AdrianPotwierdzony Podlipie 318 13
10 Koch MateuszBrak informacji Sosnowiec 368 14
13 Noszczyk MichałBrak informacji Sosowiec 691 15
1 Dawid KrzysztofBrak informacji Sosnowiec 86 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 15-01-2018


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Dawid Krzysztof
1
  7:11  11:9  9:11  7:11
Brzozowski Tomasz
3
Łukasik Paweł
3
  11:7  3:11  3:11  11:4  11:8
Patałąg Łukasz
2
Patałąg Piotr
3
  11:7  6:11  3:11  11:8  12:10
Janiga Krzysztof
2
Janik Adrian
1
  10:12  3:11  11:8  4:11
Miliński Krystian
3
Rygielski Rafał
3
  11:8  5:11  11:7  11:3
Noszczyk Michał
1
Wikliński Wojciech
1
  13:15  8:11  11:9  7:11
Kędzierski Mateusz
3
Kalinowski Kamil
3
  11:4  11:4  12:10
Koch Mateusz
0
Wojciechowski Marcin
3
  11:6  11:4  11:3
Habas Krzysztof
0
Brzozowski Tomasz
3
  11:8  11:5  6:11  11:7
Łukasik Paweł
1
Patałąg Piotr
1
  9:11  12:10  1:11  9:11
Miliński Krystian
3
Rygielski Rafał
3
  13:11  13:11  6:11  11:8
Kędzierski Mateusz
1
Kalinowski Kamil
3
  11:6  11:7  11:9
Wojciechowski Marcin
0
Brzozowski Tomasz
1
  1:11  6:11  11:2  8:11
Miliński Krystian
3
Rygielski Rafał
0
  10:12  7:11  8:11
Kalinowski Kamil
3
Miliński Krystian
0
  4:11  10:12  8:11
Kalinowski Kamil
3
Kalinowski Kamil
Miejsca 3 - 4
Brzozowski Tomasz
1
  4:11  8:11  11:1  9:11
Rygielski Rafał
3
Rygielski Rafał
Miejsca 5 - 8
Łukasik Paweł
2
  11:9  14:12
Patałąg Piotr
0
Kędzierski Mateusz
2
  5:11  11:9  12:10
Wojciechowski Marcin
1
Łukasik Paweł
1
  6:11  11:9  11:13
Kędzierski Mateusz
2
Kędzierski Mateusz
Miejsca 7 - 8
Patałąg Piotr
1
  11:6  7:11  8:11
Wojciechowski Marcin
2
Wojciechowski Marcin
Miejsca 9 - 16
Dawid Krzysztof
0
  12:14  7:11
Patałąg Łukasz
2
Janiga Krzysztof
2
  6:11  11:5  12:10
Janik Adrian
1
Noszczyk Michał
1
  6:11  11:8  6:11
Wikliński Wojciech
2
Koch Mateusz
1
  9:11  11:8  9:11
Habas Krzysztof
2
Patałąg Łukasz
2
  11:6  11:5
Janiga Krzysztof
0
Wikliński Wojciech
1
  11:5  6:11  10:12
Habas Krzysztof
2
Patałąg Łukasz
2
  11:4  11:5
Habas Krzysztof
0
Patałąg Łukasz
Miejsca 11 - 12
Janiga Krzysztof
2
  11:9  11:6
Wikliński Wojciech
0
Janiga Krzysztof
Miejsca 13 - 16
Dawid Krzysztof
1
  6:11  11:9  8:11
Janik Adrian
2
Noszczyk Michał
0
  5:11  13:15
Koch Mateusz
2
Janik Adrian
2
  12:10  9:11  13:11
Koch Mateusz
1
Janik Adrian
Miejsca 15 - 16
Dawid Krzysztof
0
  5:11  7:11
Noszczyk Michał
2
Noszczyk Michał
Stan na: 21:11:09 24-04-2018