HEAD S4S Silesia Cup vol 16 PFS kat C+ OPEN (2 urodziny S4S) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C+ (C0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Miliński KrystianPotwierdzony Sosnowiec 138 1
6 Janiga KrzysztofPotwierdzony Sosnowiec 336 2
20 Kastelik PawełPotwierdzony Zabrze 719 3
1 Muszer TomaszPotwierdzony Łaziska Górne 93 4
3 Rygielski RafałPotwierdzony Sosnowiec 209 5
12 Moravec RomanPotwierdzony Trinec 514 6
5 Owczarczyk ŁukaszPotwierdzony Katowice 301 7
4 Świeca BartoszPotwierdzony 254 8
14 Kossowski KrzysztofPotwierdzony Bytom 561 9
8 Mandrysz DamianPotwierdzony Rybnik 375 10
7 Koch MateuszPotwierdzony Sosnowiec 343 11
11 Adamiec RafałPotwierdzony Jaworzno 484 12
9 Piasecki ŁukaszPotwierdzony Bytom 378 13
10 Kowalewski TomaszPotwierdzony Bytom 412 14
15 Pindur AdamPotwierdzony Bytom 607 15
13 Cziba MarceliWalkover Bytom 537 16
16 Wilk ArturPotwierdzony Jaworzno 623 17
19 Wac ŁukaszPotwierdzony Zabrze 700 18
21 Ratka ŁukaszPotwierdzony Zabrze 740 19
25 Borysowski MarcinPotwierdzony Bytom 900 20
18 Rakoszek JacekPotwierdzony Katowice 699 21
30 Michalak OskarWalkover 1414 22
27 Koźlik MichałPotwierdzony Bytom 986 23
29 Kliszka SzymonWalkover Katowice 1393 24
28 Postawa KamilPotwierdzony Sosnowiec 1120 25
32 Łodej MichałPotwierdzony Gliwice 1633 26
34 Szyjka MateuszPotwierdzony Sosnowiec 1964 27
39 Pawłowski MirosławPotwierdzony Pyskowice 3201 28
36 Luty ŁukaszPotwierdzony Warszawa 3024 29
23 Jędrzejczyk WojciechPotwierdzony Chorzów 792 30
22 Adolf AdrianPotwierdzony Będzin 765 31
31 Mostowy ArturPotwierdzony Nowe Chechło 1525 32
26 Bekus RadosławPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 942 33
17 Sołtys JarosławPotwierdzony Bytom 632 34
33 Beberok SzymonPotwierdzony 1807 35
38 Tarnowski BartłomiejPotwierdzony Tychy 3180 36
24 Skuplik MarcinPotwierdzony Bytom 814 37
37 Pękala BarbaraPotwierdzony Bytom 3072 38
40 Lany JuliannaPotwierdzony Katowice 3215 39
35 Wójcik KrzysztofWalkover Świętochłowice 2084 40


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 12-02-2018


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Muszer Tomasz
Bye
Bye
Ratka Łukasz
Tarnowski Bartłomiej
0
  5:11  3:11
Postawa Kamil
2
Bye
Adamiec Rafał
Pindur Adam
Bye
Bye
Koźlik Michał
Pękala Barbara
0
  6:11  2:11
Adolf Adrian
2
Bye
Owczarczyk Łukasz
Janiga Krzysztof
Bye
Bye
Pawłowski Mirosław
Bekus Radosław
0
  10:12  10:12
Wac Łukasz
2
Bye
Kossowski Krzysztof
Kowalewski Tomasz
Bye
Bye
Rakoszek Jacek
Lany Julianna
1
  11:9  4:11  6:11
Jędrzejczyk Wojciech
2
Bye
Rygielski Rafał
Świeca Bartosz
Bye
Kliszka Szymon
2
  7:11  11:5  11:6
Sołtys Jarosław
1
Mostowy Artur
Bye
Bye
Piasecki Łukasz
Wilk Artur
Bye
Skuplik Marcin
0
  3:11  1:11
Kastelik Paweł
2
Szyjka Mateusz
Bye
Bye
Koch Mateusz
Mandrysz Damian
Bye
Wójcik Krzysztof
W
WALKOVER
Michalak Oskar
2
Łodej Michał
Bye
Bye
Moravec Roman
Cziba Marceli
Bye
Borysowski Marcin
2
  11:8  11:6
Beberok Szymon
0
Luty Łukasz
Bye
Bye
Miliński Krystian
Muszer Tomasz
2
  11:6  11:8
Ratka Łukasz
0
Postawa Kamil
0
  6:11  9:11
Adamiec Rafał
2
Pindur Adam
2
  11:8  5:11  11:4
Koźlik Michał
1
Adolf Adrian
0
  5:11  3:11
Owczarczyk Łukasz
2
Janiga Krzysztof
2
  11:8  11:7
Pawłowski Mirosław
0
Wac Łukasz
1
  11:5  3:11  6:11
Kossowski Krzysztof
2
Kowalewski Tomasz
2
  14:12  11:9
Rakoszek Jacek
0
Jędrzejczyk Wojciech
0
  2:11  5:11
Rygielski Rafał
2
Świeca Bartosz
2
  11:4  14:12
Kliszka Szymon
0
Mostowy Artur
1
  11:9  2:11  5:11
Piasecki Łukasz
2
Wilk Artur
1
  3:11  11:6  9:11
Kastelik Paweł
2
Szyjka Mateusz
0
  1:11  4:11
Koch Mateusz
2
Mandrysz Damian
2
  11:5  11:4
Michalak Oskar
0
Łodej Michał
0
  5:11  6:11
Moravec Roman
2
Cziba Marceli
2
  11:8  11:5
Borysowski Marcin
0
Luty Łukasz
0
  3:11  3:11
Miliński Krystian
2
Muszer Tomasz
3
  11:5  10:12  11:1  11:6
Adamiec Rafał
1
Pindur Adam
0
  7:11  0:11  1:11
Owczarczyk Łukasz
3
Janiga Krzysztof
3
  11:5  11:8  7:11  11:6
Kossowski Krzysztof
1
Kowalewski Tomasz
0
  9:11  9:11  3:11
Rygielski Rafał
3
Świeca Bartosz
3
  12:10  11:2  11:5
Piasecki Łukasz
0
Kastelik Paweł
3
  11:7  4:11  11:9  8:11  11:9
Koch Mateusz
2
Mandrysz Damian
0
  9:11  9:11  11:13
Moravec Roman
3
Cziba Marceli
0
  2:11  4:11  2:11
Miliński Krystian
3
Muszer Tomasz
3
  11:7  11:6  11:8
Owczarczyk Łukasz
0
Janiga Krzysztof
3
  13:11  11:9  11:6
Rygielski Rafał
0
Świeca Bartosz
2
  12:10  12:14  11:8  9:11  7:11
Kastelik Paweł
3
Moravec Roman
0
  7:11  8:11  6:11
Miliński Krystian
3
Muszer Tomasz
2
  5:11  6:11  11:6  11:5  9:11
Janiga Krzysztof
3
Kastelik Paweł
1
  11:13  5:11  11:8  6:11
Miliński Krystian
3
Janiga Krzysztof
1
  10:12  8:11  11:7  4:11
Miliński Krystian
3
Miliński Krystian
Miejsca 3 - 4
Muszer Tomasz
W
WALKOVER
Kastelik Paweł
2
Kastelik Paweł
Miejsca 5 - 8
Owczarczyk Łukasz
0
  8:11  5:11
Rygielski Rafał
2
Świeca Bartosz
0
  7:11  8:11
Moravec Roman
2
Rygielski Rafał
2
  11:8  3:11  11:7
Moravec Roman
1
Rygielski Rafał
Miejsca 7 - 8
Owczarczyk Łukasz
2
  11:9  11:8
Świeca Bartosz
0
Owczarczyk Łukasz
Miejsca 9 - 16
Adamiec Rafał
2
  11:9  11:6
Pindur Adam
0
Kossowski Krzysztof
2
  11:8  11:9
Kowalewski Tomasz
0
Piasecki Łukasz
0
  10:12  9:11
Koch Mateusz
2
Mandrysz Damian
2
  12:10  11:13  11:8
Cziba Marceli
1
Adamiec Rafał
0
  9:11  4:11
Kossowski Krzysztof
2
Koch Mateusz
1
  11:9  6:11  3:11
Mandrysz Damian
2
Kossowski Krzysztof
2
  11:7  11:9
Mandrysz Damian
0
Kossowski Krzysztof
Miejsca 11 - 12
Adamiec Rafał
1
  10:12  11:9  7:11
Koch Mateusz
2
Koch Mateusz
Miejsca 13 - 16
Pindur Adam
0
  0:11  8:11
Kowalewski Tomasz
2
Piasecki Łukasz
2
  9:11  13:11  11:9
Cziba Marceli
1
Kowalewski Tomasz
1
  11:7  7:11  7:11
Piasecki Łukasz
2
Piasecki Łukasz
Miejsca 15 - 16
Pindur Adam
2
WALKOVER
Cziba Marceli
W
Pindur Adam
Miejsca 17 - 32
Ratka Łukasz
2
  11:8  4:11  11:2
Postawa Kamil
1
Koźlik Michał
2
  11:6  11:5
Adolf Adrian
0
Pawłowski Mirosław
0
  8:11  10:12
Wac Łukasz
2
Rakoszek Jacek
2
  11:9  11:7
Jędrzejczyk Wojciech
0
Kliszka Szymon
2
  11:8  11:6
Mostowy Artur
0
Wilk Artur
2
  11:4  11:8
Szyjka Mateusz
0
Michalak Oskar
2
  11:7  11:6
Łodej Michał
0
Borysowski Marcin
2
  11:5  11:7
Luty Łukasz
0
Ratka Łukasz
2
  11:7  7:11  11:3
Koźlik Michał
1
Wac Łukasz
2
  11:9  10:12  11:9
Rakoszek Jacek
1
Kliszka Szymon
0
  4:11  8:11
Wilk Artur
2
Michalak Oskar
0
  7:11  8:11
Borysowski Marcin
2
Ratka Łukasz
0
  4:11  7:11
Wac Łukasz
2
Wilk Artur
2
  11:5  11:4
Borysowski Marcin
0
Wac Łukasz
0
  9:11  4:11
Wilk Artur
2
Wilk Artur
Miejsca 19 - 20
Ratka Łukasz
2
  11:9  13:11
Borysowski Marcin
0
Ratka Łukasz
Miejsca 21 - 24
Koźlik Michał
1
  11:9  5:11  9:11
Rakoszek Jacek
2
Kliszka Szymon
W
WALKOVER
Michalak Oskar
2
Rakoszek Jacek
2
WALKOVER
Michalak Oskar
W
Rakoszek Jacek
Miejsca 23 - 24
Koźlik Michał
Bye
Koźlik Michał
Miejsca 25 - 32
Postawa Kamil
2
  11:5  11:8
Adolf Adrian
0
Pawłowski Mirosław
2
  11:8  11:3
Jędrzejczyk Wojciech
0
Mostowy Artur
1
  1:11  11:7  7:11
Szyjka Mateusz
2
Łodej Michał
2
  11:4  11:6
Luty Łukasz
0
Postawa Kamil
2
  8:11  11:7  11:8
Pawłowski Mirosław
1
Szyjka Mateusz
0
  8:11  9:11
Łodej Michał
2
Postawa Kamil
2
  11:4  12:10
Łodej Michał
0
Postawa Kamil
Miejsca 27 - 28
Pawłowski Mirosław
W
WALKOVER
Szyjka Mateusz
2
Szyjka Mateusz
Miejsca 29 - 32
Adolf Adrian
0
  7:11  9:11
Jędrzejczyk Wojciech
2
Mostowy Artur
0
  3:11  2:11
Luty Łukasz
2
Jędrzejczyk Wojciech
0
  8:11  5:11
Luty Łukasz
2
Luty Łukasz
Miejsca 31 - 32
Adolf Adrian
2
WALKOVER
Mostowy Artur
W
Adolf Adrian
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Tarnowski Bartłomiej
Bye
Bye
Bye
Pękala Barbara
Bye
Bye
Bye
Bekus Radosław
Bye
Bye
Bye
Lany Julianna
Bye
Bye
Sołtys Jarosław
Bye
Bye
Bye
Skuplik Marcin
Bye
Bye
Bye
Wójcik Krzysztof
Bye
Bye
Bye
Beberok Szymon
Bye
Bye
Bye
Tarnowski Bartłomiej
Bye
Pękala Barbara
Bye
Bekus Radosław
Bye
Lany Julianna
Sołtys Jarosław
Bye
Skuplik Marcin
Bye
Wójcik Krzysztof
Bye
Beberok Szymon
Bye
Tarnowski Bartłomiej
2
  11:6  11:8
Pękala Barbara
0
Bekus Radosław
2
  11:9  11:4
Lany Julianna
0
Sołtys Jarosław
2
  11:13  11:7  11:8
Skuplik Marcin
1
Wójcik Krzysztof
W
WALKOVER
Beberok Szymon
2
Tarnowski Bartłomiej
0
  1:11  5:11
Bekus Radosław
2
Sołtys Jarosław
2
  11:7  11:6
Beberok Szymon
0
Bekus Radosław
2
  11:7  11:8
Sołtys Jarosław
0
Bekus Radosław
Miejsca 35 - 36
Tarnowski Bartłomiej
0
  7:11  8:11
Beberok Szymon
2
Beberok Szymon
Miejsca 37 - 40
Pękala Barbara
2
  11:2  11:7
Lany Julianna
0
Skuplik Marcin
Bye
Pękala Barbara
0
  5:11  5:11
Skuplik Marcin
2
Skuplik Marcin
Miejsca 39 - 40
Lany Julianna
Bye
Lany Julianna
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:17:23 24-04-2018