I kolejka Squash Fight Night Zima 2018 - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Wieczorek MaciejBrak informacji Częstochowa 1
6 Nowak MariuszBrak informacji Wieluń/Częstochowa 2
5 Znojkiewicz RafałBrak informacji Częstochowa 3
8 Dobosz MariuszBrak informacji Kolonia Poczesna 4
7 Lachowski KarolBrak informacji Częstochowa 5
3 Wolski MaciejBrak informacji Częstochowa 6
4 Biernat PiotrBrak informacji Częstochowa 7
11 Turek MateuszBrak informacji Częstochowa 8
9 Stroiński MateuszBrak informacji Wierzchowisko 9
2 Bartolewski MarcinBrak informacji Częstochowa 10
10 Grabny PawełBrak informacji Częstochowa 11
13 Borkowski SebastianBrak informacji Częstochowa 12
19 Nowicki Bartłomiej Potwierdzony Częstochowa 13
15 Dygudaj AdamBrak informacji Panki 14
16 Karoń ŁukaszBrak informacji Częstochowa 15
22 Lachowski PatrykBrak informacji Częstochowa 16
12 Stasiński JerzyBrak informacji Częstochowa 17
21 Białas RafałBrak informacji Częstochowa 18
20 Wilczyński ŁukaszBrak informacji Częstochowa 19
18 Potępa LeszekBrak informacji Częstochowa 20
14 Kowalski DariuszBrak informacji Częstochowa 21
17 Kampschoer IgorBrak informacji 22
23 Stodułkiewicz BartoszBrak informacji Częstochowa 23




Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wieczorek Maciej
Bye
Nowicki Bartłomiej
2
  11:8  11:9
Stasiński Jerzy
0
Borkowski Sebastian
2
  11:4  11:4
Stodułkiewicz Bartosz
0
Bye
Lachowski Karol
Znojkiewicz Rafał
Bye
Lachowski Patryk
2
  12:10  6:11  11:8
Kowalski Dariusz
1
Stroiński Mateusz
2
  11:4  11:9
Wilczyński Łukasz
0
Bye
Biernat Piotr
Wolski Maciej
Bye
Białas Rafał
0
  6:11  7:11
Dygudaj Adam
2
Grabny Paweł
Bye
Bye
Nowak Mariusz
Dobosz Mariusz
Bye
Kampschoer Igor
0
  6:11  6:11
Karoń Łukasz
2
Turek Mateusz
2
  11:2  11:5
Potępa Leszek
0
Bye
Bartolewski Marcin
Wieczorek Maciej
2
  11:6  11:6
Nowicki Bartłomiej
0
Borkowski Sebastian
1
  9:11  9:11  11:9
Lachowski Karol
2
Znojkiewicz Rafał
2
  11:9  11:7
Lachowski Patryk
0
Stroiński Mateusz
0
  9:11  7:11
Biernat Piotr
2
Wolski Maciej
2
  11:1  11:7
Dygudaj Adam
0
Grabny Paweł
0
  8:11  10:12
Nowak Mariusz
2
Dobosz Mariusz
2
  11:7  11:8
Karoń Łukasz
0
Turek Mateusz
2
  11:6  11:9
Bartolewski Marcin
0
Wieczorek Maciej
3
  15:13  11:9  11:7
Lachowski Karol
0
Znojkiewicz Rafał
3
  11:9  11:7  11:8
Biernat Piotr
0
Wolski Maciej
2
  11:9  9:11  11:9  9:11  9:11
Nowak Mariusz
3
Dobosz Mariusz
3
  11:8  9:11  11:8  7:11  11:9
Turek Mateusz
2
Wieczorek Maciej
3
  11:4  11:5  11:7
Znojkiewicz Rafał
0
Nowak Mariusz
3
  9:11  11:9  8:11  13:11  11:8
Dobosz Mariusz
2
Wieczorek Maciej
3
  11:3  11:5  11:7
Nowak Mariusz
0
Wieczorek Maciej
Miejsca 3 - 4
Znojkiewicz Rafał
3
  9:11  11:8  11:7  11:9
Dobosz Mariusz
1
Znojkiewicz Rafał
Miejsca 5 - 8
Lachowski Karol
2
  11:9  11:9  6:11
Biernat Piotr
1
Wolski Maciej
2
  9:11  11:7  14:12
Turek Mateusz
1
Lachowski Karol
2
  11:9  11:7
Wolski Maciej
0
Lachowski Karol
Miejsca 7 - 8
Biernat Piotr
2
  8:11  11:9  11:8
Turek Mateusz
1
Biernat Piotr
Miejsca 9 - 16
Nowicki Bartłomiej
0
  9:11  8:11
Borkowski Sebastian
2
Lachowski Patryk
0
  11:13  11:13
Stroiński Mateusz
2
Dygudaj Adam
0
  9:11  8:11
Grabny Paweł
2
Karoń Łukasz
1
  11:9  7:11  4:11
Bartolewski Marcin
2
Borkowski Sebastian
1
  13:11  13:15  9:11
Stroiński Mateusz
2
Grabny Paweł
1
  11:9  8:11  11:13
Bartolewski Marcin
2
Stroiński Mateusz
2
  11:7  11:6
Bartolewski Marcin
0
Stroiński Mateusz
Miejsca 11 - 12
Borkowski Sebastian
1
  11:9  8:11  9:11
Grabny Paweł
2
Grabny Paweł
Miejsca 13 - 16
Nowicki Bartłomiej
2
  11:5  11:5
Lachowski Patryk
0
Dygudaj Adam
2
  11:7  11:7
Karoń Łukasz
0
Nowicki Bartłomiej
3
  11:4  11:5  11:6
Dygudaj Adam
0
Nowicki Bartłomiej
Miejsca 15 - 16
Lachowski Patryk
W
WALKOVER
Karoń Łukasz
2
Karoń Łukasz
Miejsca 17 - 32
Bye
Stasiński Jerzy
Stodułkiewicz Bartosz
Bye
Bye
Kowalski Dariusz
Wilczyński Łukasz
Bye
Bye
Białas Rafał
Bye
Bye
Bye
Kampschoer Igor
Potępa Leszek
Bye
Stasiński Jerzy
2
  11:7  7:11  11:9
Stodułkiewicz Bartosz
1
Kowalski Dariusz
0
  7:11  6:11
Wilczyński Łukasz
2
Białas Rafał
Bye
Kampschoer Igor
0
  8:11  9:11
Potępa Leszek
2
Stasiński Jerzy
2
  11:6  11:6
Wilczyński Łukasz
0
Białas Rafał
2
  11:7  11:6
Potępa Leszek
0
Stasiński Jerzy
2
  11:7  11:7
Białas Rafał
0
Stasiński Jerzy
Miejsca 19 - 20
Wilczyński Łukasz
2
WALKOVER
Potępa Leszek
W
Wilczyński Łukasz
Miejsca 21 - 24
Stodułkiewicz Bartosz
0
  6:11  8:11
Kowalski Dariusz
2
Bye
Kampschoer Igor
Kowalski Dariusz
2
  7:11  11:9  11:6
Kampschoer Igor
1
Kowalski Dariusz
Miejsca 23 - 24
Stodułkiewicz Bartosz
Bye
Stodułkiewicz Bartosz
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 01:18:39 25-02-2018