Powersquash OPEN 2018 vol. 1 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Popko ŁukaszPotwierdzony Białystok 29 1
2 Daniluk RafałPotwierdzony Białystok 38 2
4 Królewski EdwardPotwierdzony Białystok 65 3
3 Soszka StefanPotwierdzony Białystok 55 4
5 Busłowski LeszekPotwierdzony 101 5
8 Purta MaciejPotwierdzony Białystok 251 6
7 Purzewski MateuszPotwierdzony Białystok 210 7
12 Aksiucik PawełPotwierdzony Białystok 482 8
22 Banasiak TomaszPotwierdzony Warszawa 1002 9
15 Ostaszewski AdamPotwierdzony Białystok 631 10
20 Kraszewski BartoszPotwierdzony Białystok 861 11
10 Kułak PawełPotwierdzony Białystok 375 12
27 Wojtecki PiotrPotwierdzony Białystok 1916 13
19 Janowicz MarekPotwierdzony 789 14
21 Królewska ElżbietaPotwierdzony 991 15
9 Tomczyk KonradWalkover Białystok 327 16
23 Kulikowski SebastianPotwierdzony Białystok 1018 17
13 Wójcik MichałPotwierdzony Lublin 514 18
17 Opęchowski TomaszPotwierdzony Olsztyn 752 19
29 Nawrocki IrwinPotwierdzony Białystok 20
11 Grochocki TomaszPotwierdzony Białystok 463 21
14 Purta DariuszPotwierdzony Białystok 515 22
25 Gawryluk MonikaPotwierdzony Białystok 1671 23
26 Jackowski FranciszekWalkover Białystok 1804 24
24 Suchowierski TomaszPotwierdzony 1132 25
28 Gołębiewski SławomirPotwierdzony Białystok 2452 26
16 Popko AleksandraPotwierdzony Białystok 727 27
18 Popko KingaPotwierdzony Białystok 771 29
6 Gawryluk OlafWalkover Białystok 189 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 05-02-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Popko Łukasz
Bye
Kułak Paweł
3
  11:9  12:14  11:3  3:11  11:2
Purta Dariusz
2
Wojtecki Piotr
3
  11:9  9:11  13:11  11:7
Opęchowski Tomasz
1
Aksiucik Paweł
3
  2:11  11:5  2:11  11:7  11:5
Gawryluk Olaf
2
Purta Maciej
3
  11:2  11:3  11:7
Suchowierski Tomasz
0
Tomczyk Konrad
3
  11:1  11:8  11:4
Wójcik Michał
0
Jackowski Franciszek
0
  3:11  7:11  5:11
Ostaszewski Adam
3
Bye
Królewski Edward
Soszka Stefan
3
  11:5  11:6  11:9
Gawryluk Monika
0
Kraszewski Bartosz
3
  11:7  11:5  7:11  11:5
Popko Kinga
1
Królewska Elżbieta
3
  11:3  11:9  8:11  7:11  13:11
Nawrocki Irwin
2
Popko Aleksandra
0
  4:11  8:11  4:11
Busłowski Leszek
3
Purzewski Mateusz
3
  10:12  11:7  11:4  11:7
Gołębiewski Sławomir
1
Janowicz Marek
3
  11:3  11:7  11:1
Kulikowski Sebastian
0
Banasiak Tomasz
3
  11:6  11:7  11:5
Grochocki Tomasz
0
Bye
Daniluk Rafał
Popko Łukasz
3
  11:0  11:2  11:7
Kułak Paweł
0
Wojtecki Piotr
0
  8:11  11:13  9:11
Aksiucik Paweł
3
Purta Maciej
3
WALKOVER
Tomczyk Konrad
W
Ostaszewski Adam
1
  7:11  3:11  11:9  7:11
Królewski Edward
3
Soszka Stefan
3
  11:3  11:3  11:6
Kraszewski Bartosz
0
Królewska Elżbieta
0
  6:11  9:11  4:11
Busłowski Leszek
3
Purzewski Mateusz
3
  11:9  11:3  11:4
Janowicz Marek
0
Banasiak Tomasz
1
  6:11  9:11  17:15  3:11
Daniluk Rafał
3
Popko Łukasz
3
  11:3  11:9  12:10
Aksiucik Paweł
0
Purta Maciej
0
  4:11  7:11  9:11
Królewski Edward
3
Soszka Stefan
3
  11:9  13:11  11:7
Busłowski Leszek
0
Purzewski Mateusz
0
  9:11  9:11  3:11
Daniluk Rafał
3
Popko Łukasz
3
  11:4  5:11  11:6  11:9
Królewski Edward
1
Soszka Stefan
2
  6:11  11:7  11:3  5:11  12:14
Daniluk Rafał
3
Popko Łukasz
3
  11:5  11:9  11:7
Daniluk Rafał
0
Popko Łukasz
Miejsca 3 - 4
Królewski Edward
3
  11:5  11:5  11:8
Soszka Stefan
0
Królewski Edward
Miejsca 5 - 8
Aksiucik Paweł
1
  7:11  11:9  3:11  9:11
Purta Maciej
3
Busłowski Leszek
3
  11:4  8:11  11:8  11:13  11:6
Purzewski Mateusz
2
Purta Maciej
2
  9:11  9:11  12:10  14:12  10:12
Busłowski Leszek
3
Busłowski Leszek
Miejsca 7 - 8
Aksiucik Paweł
2
  6:11  11:8  11:2  9:11  9:11
Purzewski Mateusz
3
Purzewski Mateusz
Miejsca 9 - 16
Kułak Paweł
3
  9:11  6:11  11:9  11:8  12:10
Wojtecki Piotr
2
Bye
Ostaszewski Adam
Kraszewski Bartosz
3
  11:4  11:9  12:10
Królewska Elżbieta
0
Janowicz Marek
1
  5:11  4:11  11:9  8:11
Banasiak Tomasz
3
Kułak Paweł
1
  6:11  13:15  11:7  8:11
Ostaszewski Adam
3
Kraszewski Bartosz
1
  7:11  11:7  1:11  5:11
Banasiak Tomasz
3
Ostaszewski Adam
W
WALKOVER
Banasiak Tomasz
3
Banasiak Tomasz
Miejsca 11 - 12
Kułak Paweł
2
  11:5  11:7  2:11  7:11  5:11
Kraszewski Bartosz
3
Kraszewski Bartosz
Miejsca 13 - 16
Wojtecki Piotr
Bye
Królewska Elżbieta
0
  10:12  10:12  4:11
Janowicz Marek
3
Wojtecki Piotr
3
WALKOVER
Janowicz Marek
W
Wojtecki Piotr
Miejsca 15 - 16
Bye
Królewska Elżbieta
Królewska Elżbieta
Miejsca 17 - 32
Bye
Purta Dariusz
Opęchowski Tomasz
3
WALKOVER
Gawryluk Olaf
W
Suchowierski Tomasz
1
  8:11  8:11  11:7  13:15
Wójcik Michał
3
Jackowski Franciszek
Bye
Gawryluk Monika
3
  11:5  11:4  12:10
Popko Kinga
0
Nawrocki Irwin
3
  11:9  11:7  5:11  11:7
Popko Aleksandra
1
Gołębiewski Sławomir
0
  12:14  5:11  7:11
Kulikowski Sebastian
3
Grochocki Tomasz
Bye
Purta Dariusz
0
  2:11  9:11  6:11
Opęchowski Tomasz
3
Wójcik Michał
3
WALKOVER
Jackowski Franciszek
W
Gawryluk Monika
0
  7:11  3:11  2:11
Nawrocki Irwin
3
Kulikowski Sebastian
3
  11:3  11:6  5:11  6:11  13:11
Grochocki Tomasz
2
Opęchowski Tomasz
1
  7:11  9:11  11:6  4:11
Wójcik Michał
3
Nawrocki Irwin
0
  5:11  3:11  11:13
Kulikowski Sebastian
3
Wójcik Michał
2
  12:10  6:11  11:7  5:11  9:11
Kulikowski Sebastian
3
Kulikowski Sebastian
Miejsca 19 - 20
Opęchowski Tomasz
3
  6:11  11:3  11:7  11:5
Nawrocki Irwin
1
Opęchowski Tomasz
Miejsca 21 - 24
Purta Dariusz
Bye
Gawryluk Monika
W
WALKOVER
Grochocki Tomasz
3
Purta Dariusz
1
  8:11  5:11  11:9  11:13
Grochocki Tomasz
3
Grochocki Tomasz
Miejsca 23 - 24
Bye
Gawryluk Monika
Gawryluk Monika
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Suchowierski Tomasz
Bye
Popko Kinga
0
  5:11  8:11  6:11
Popko Aleksandra
3
Gołębiewski Sławomir
Bye
Bye
Suchowierski Tomasz
Popko Aleksandra
1
  9:11  11:9  10:12  8:11
Gołębiewski Sławomir
3
Suchowierski Tomasz
3
  11:9  11:8  11:8
Gołębiewski Sławomir
0
Suchowierski Tomasz
Miejsca 27 - 28
Bye
Popko Aleksandra
Popko Aleksandra
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Popko Kinga
Bye
Bye
Popko Kinga
Popko Kinga
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 06:52:08 25-02-2018