ASICS Kahuna Tour vol. 5 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
3 Hemmerling PiotrPotwierdzony Poznań 12 1
1 Pełczyński AdamPotwierdzony Poznań 3 2
2 Nowisz WojciechPotwierdzony Warszawa 4 3
5 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 16 4
6 Jaworski JakubPotwierdzony Zakroczym 27 5
4 Rykowski RafałPotwierdzony Wrocław 13 6
7 Szymczak MarcinPotwierdzony Warszawa 42 7
8 Pieńkowski KrzysztofPotwierdzony Strzelce Krajeńskie 44 8
10 Rubczyński SzczepanPotwierdzony Warszawa 71 9
16 Kwiatkowski GrzegorzPotwierdzony Poznań 114 10
9 Michałowski KrzysztofPotwierdzony Lublin 55 11
13 Mikuła GrzegorzPotwierdzony Poznań 92 12
11 Włodarczyk SzymonPotwierdzony Lublin 75 13
12 Prokop PiotrPotwierdzony Lublin 88 14
29 Dymel KrzysztofBrak informacji Warszawa 432 15
20 Grzeczyński MichałWalkover Warszawa 165 16
14 Hrycaj MarcinPotwierdzony Warszawa 108 17
25 Dziewanowski MarekPotwierdzony Wrocław 286 18
17 Martynowski MichałPotwierdzony Lublin 115 19
28 Sanz Blanco EnriquePotwierdzony Radom/Gran Canaria 431 20
22 Lis ErnestPotwierdzony Lublin 230 21
31 Synówka MaciejBrak informacji Żarów 699 22
32 Kocieł PawełBrak informacji Łańcut 448 23
19 Misiewicz PawełPotwierdzony Lublin 155 24
15 Bakuła WojciechPotwierdzony Warszawa 112 25
18 Derecki ŁukaszPotwierdzony Lublin 118 26
24 Wryk MaciejPotwierdzony Lublin 253 27
23 Król RafałPotwierdzony Lublin 248 28
26 Sienkiewicz LeszekPotwierdzony Warszawa 306 29
21 Górski ArturPotwierdzony Lublin 168 30
27 Nocuń MarcinPotwierdzony Lublin 348 31
30 Mozer SebastianWalkover Warszawa 1761 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 19-03-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Pełczyński Adam
2
  11:3  11:2
Synówka Maciej
0
Michałowski Krzysztof
2
  11:6  11:6
Mozer Sebastian
0
Sanz Blanco Enrique
0
  7:11  9:11
Dymel Krzysztof
2
Bakuła Wojciech
0
  6:11  4:11
Pieńkowski Krzysztof
2
Spoljar Domagoj
2
  15:13  11:7
Misiewicz Paweł
0
Rubczyński Szczepan
2
  11:4  11:4
Wryk Maciej
0
Włodarczyk Szymon
2
  11:5  11:1
Górski Artur
0
Hrycaj Marcin
0
  3:11  9:11
Rykowski Rafał
2
Hemmerling Piotr
2
  11:2  11:2
Nocuń Marcin
0
Kocieł Paweł
0
  3:11  5:11
Prokop Piotr
2
Martynowski Michał
0
  12:14  11:13
Mikuła Grzegorz
2
Derecki Łukasz
0
  2:11  8:11
Jaworski Jakub
2
Szymczak Marcin
2
  11:5  11:7
Lis Ernest
0
Grzeczyński Michał
2
  11:4  11:3
Król Rafał
0
Kwiatkowski Grzegorz
2
  11:6  11:5
Sienkiewicz Leszek
0
Dziewanowski Marek
0
  8:11  8:11
Nowisz Wojciech
2
Pełczyński Adam
2
  11:4  11:9
Michałowski Krzysztof
0
Dymel Krzysztof
0
  10:12  7:11
Pieńkowski Krzysztof
2
Spoljar Domagoj
2
  11:7  7:11  11:8
Rubczyński Szczepan
1
Włodarczyk Szymon
0
  8:11  10:12
Rykowski Rafał
2
Hemmerling Piotr
2
  11:3  11:2
Prokop Piotr
0
Mikuła Grzegorz
0
  5:11  0:11
Jaworski Jakub
2
Szymczak Marcin
2
  11:7  11:7
Grzeczyński Michał
0
Kwiatkowski Grzegorz
0
  5:11  2:11
Nowisz Wojciech
2
Pełczyński Adam
3
  11:8  11:8  11:3
Pieńkowski Krzysztof
0
Spoljar Domagoj
3
  11:8  6:11  3:11  11:5  13:11
Rykowski Rafał
2
Hemmerling Piotr
3
  11:5  11:3  11:9
Jaworski Jakub
0
Szymczak Marcin
0
  1:11  4:11  2:11
Nowisz Wojciech
3
Pełczyński Adam
3
  11:5  11:8  11:5
Spoljar Domagoj
0
Hemmerling Piotr
3
  11:5  7:11  7:11  16:14  11:8
Nowisz Wojciech
2
Pełczyński Adam
2
  11:0  10:12  7:11  11:6  7:11
Hemmerling Piotr
3
Hemmerling Piotr
Miejsca 3 - 4
Spoljar Domagoj
0
  6:11  7:11  11:13
Nowisz Wojciech
3
Nowisz Wojciech
Miejsca 5 - 8
Pieńkowski Krzysztof
0
  10:12  7:11
Rykowski Rafał
2
Jaworski Jakub
2
  11:9  11:8
Szymczak Marcin
0
Rykowski Rafał
1
  11:9  8:11  11:13
Jaworski Jakub
2
Jaworski Jakub
Miejsca 7 - 8
Pieńkowski Krzysztof
1
  11:9  5:11  11:13
Szymczak Marcin
2
Szymczak Marcin
Miejsca 9 - 16
Michałowski Krzysztof
2
  11:8  11:9
Dymel Krzysztof
0
Rubczyński Szczepan
2
  11:9  11:7
Włodarczyk Szymon
0
Prokop Piotr
1
  11:7  6:11  5:11
Mikuła Grzegorz
2
Grzeczyński Michał
0
  2:11  5:11
Kwiatkowski Grzegorz
2
Michałowski Krzysztof
0
  3:11  10:12
Rubczyński Szczepan
2
Mikuła Grzegorz
0
  8:11  11:13
Kwiatkowski Grzegorz
2
Rubczyński Szczepan
2
  7:11  12:10  11:7
Kwiatkowski Grzegorz
1
Rubczyński Szczepan
Miejsca 11 - 12
Michałowski Krzysztof
2
  11:4  11:8
Mikuła Grzegorz
0
Michałowski Krzysztof
Miejsca 13 - 16
Dymel Krzysztof
0
  6:11  8:11
Włodarczyk Szymon
2
Prokop Piotr
2
  11:2  11:5
Grzeczyński Michał
0
Włodarczyk Szymon
2
  11:8  11:5
Prokop Piotr
0
Włodarczyk Szymon
Miejsca 15 - 16
Dymel Krzysztof
2
WALKOVER
Grzeczyński Michał
W
Dymel Krzysztof
Miejsca 17 - 32
Synówka Maciej
2
  11:4  11:3
Mozer Sebastian
0
Sanz Blanco Enrique
2
  2:11  11:8  11:9
Bakuła Wojciech
1
Misiewicz Paweł
2
  11:8  13:11
Wryk Maciej
0
Górski Artur
0
  8:11  2:11
Hrycaj Marcin
2
Nocuń Marcin
0
  3:11  2:11
Kocieł Paweł
2
Martynowski Michał
2
  11:4  14:12
Derecki Łukasz
0
Lis Ernest
2
  11:5  11:2
Król Rafał
0
Sienkiewicz Leszek
0
  5:11  7:11
Dziewanowski Marek
2
Synówka Maciej
1
  3:11  11:7  5:11
Sanz Blanco Enrique
2
Misiewicz Paweł
0
  13:15  8:11
Hrycaj Marcin
2
Kocieł Paweł
0
  7:11  4:11
Martynowski Michał
2
Lis Ernest
0
  6:11  6:11
Dziewanowski Marek
2
Sanz Blanco Enrique
0
  5:11  9:11
Hrycaj Marcin
2
Martynowski Michał
0
  8:11  4:11
Dziewanowski Marek
2
Hrycaj Marcin
2
  11:9  11:7
Dziewanowski Marek
0
Hrycaj Marcin
Miejsca 19 - 20
Sanz Blanco Enrique
0
  10:12  3:11
Martynowski Michał
2
Martynowski Michał
Miejsca 21 - 24
Synówka Maciej
2
  11:8  11:8
Misiewicz Paweł
0
Kocieł Paweł
1
  11:9  5:11  10:12
Lis Ernest
2
Synówka Maciej
0
  9:11  8:11
Lis Ernest
2
Lis Ernest
Miejsca 23 - 24
Misiewicz Paweł
1
  8:11  11:9  8:11
Kocieł Paweł
2
Kocieł Paweł
Miejsca 25 - 32
Mozer Sebastian
0
  4:11  5:11
Bakuła Wojciech
2
Wryk Maciej
2
  11:8  8:11  11:9
Górski Artur
1
Nocuń Marcin
1
  6:11  11:9  4:11
Derecki Łukasz
2
Król Rafał
2
  12:10  11:7
Sienkiewicz Leszek
0
Bakuła Wojciech
2
  11:4  11:3
Wryk Maciej
0
Derecki Łukasz
2
  11:9  9:11  11:8
Król Rafał
1
Bakuła Wojciech
2
  11:9  11:6
Derecki Łukasz
0
Bakuła Wojciech
Miejsca 27 - 28
Wryk Maciej
2
  11:7  1:11  11:4
Król Rafał
1
Wryk Maciej
Miejsca 29 - 32
Mozer Sebastian
1
  11:8  1:11  6:11
Górski Artur
2
Nocuń Marcin
0
  6:11  4:11
Sienkiewicz Leszek
2
Górski Artur
0
  9:11  9:11
Sienkiewicz Leszek
2
Sienkiewicz Leszek
Miejsca 31 - 32
Mozer Sebastian
W
WALKOVER
Nocuń Marcin
2
Nocuń Marcin
Stan na: 15:15:14 23-04-2018