Kahuna Cup 300+ vol. 7 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Dymel KrzysztofPotwierdzony Warszawa 342 1
8 Nowisz SławomirPotwierdzony Warszawa 649 2
3 Synówka MaciejPotwierdzony Żarów 404 3
4 Kocieł PawełPotwierdzony Łańcut 428 4
1 Sanz Blanco EnriquePotwierdzony Radom/Gran Canaria 316 5
5 Kobus WaldekPotwierdzony Warszawa 497 6
15 Plencler JanuszPotwierdzony Poznań 1127 7
22 Jędrzejczak JakubPotwierdzony Warszawa 2726 8
14 Wolski OskarPotwierdzony Warszawa 1048 9
11 Otto JanPotwierdzony Warszawa 771 10
21 Rodak JanPotwierdzony Warszawa 2461 11
6 Skonieczny MateuszPotwierdzony Warszawa 498 12
19 Sznajder RobPotwierdzony Piaseczno 2101 13
18 Kosakowski SebastianPotwierdzony Warszawa 1965 14
13 Karolak ŁukaszPotwierdzony Warszawa 983 15
10 Sztyber JakubPotwierdzony Ząbki 711 16
7 Kołodziejczyk MarcinPotwierdzony Warszawa 545 17
20 Bartnikowski PiotrPotwierdzony Warszawa 2203 18
12 Janiszewski BartoszPotwierdzony Wałbrzych 950 19
9 Sasinowski ArturPotwierdzony Marki 664 20
23 Cierzuch BartoszPotwierdzony Radom 3031 21
16 Czeremużyński JacekPotwierdzony Warszawa 1386 22
24 Peterlik MarcinPotwierdzony Warszawa 23
25 Owczarek MaciejPotwierdzony Warszawa 24
17 Nitka JacekPotwierdzony Warszawa 1625 25


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 02-04-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Sanz Blanco Enrique
Bye
Janiszewski Bartosz
0
  3:11  7:11
Wolski Oskar
2
Sznajder Rob
2
  11:6  11:7
Peterlik Marcin
0
Bye
Nowisz Sławomir
Kołodziejczyk Marcin
1
  7:11  11:7  7:11
Rodak Jan
2
Jędrzejczak Jakub
2
  11:4  11:5
Nitka Jacek
0
Czeremużyński Jacek
0
  5:11  2:11
Karolak Łukasz
2
Bye
Synówka Maciej
Kocieł Paweł
Bye
Otto Jan
2
  8:11  11:7  14:12
Cierzuch Bartosz
1
Sztyber Jakub
2
  10:12  11:8  11:4
Bartnikowski Piotr
1
Bye
Kobus Waldek
Skonieczny Mateusz
Bye
Owczarek Maciej
0
  5:11  3:11
Plencler Janusz
2
Kosakowski Sebastian
2
  11:2  12:10
Sasinowski Artur
0
Bye
Dymel Krzysztof
Sanz Blanco Enrique
2
  11:4  7:11  11:5
Wolski Oskar
1
Sznajder Rob
1
  8:11  11:6  3:11
Nowisz Sławomir
2
Rodak Jan
1
  8:11  11:3  10:12
Jędrzejczak Jakub
2
Karolak Łukasz
0
  5:11  2:11
Synówka Maciej
2
Kocieł Paweł
2
  11:3  11:8
Otto Jan
0
Sztyber Jakub
1
  11:6  8:11  9:11
Kobus Waldek
2
Skonieczny Mateusz
0
  3:11  9:11
Plencler Janusz
2
Kosakowski Sebastian
1
  8:11  11:7  2:11
Dymel Krzysztof
2
Sanz Blanco Enrique
1
  11:6  3:11  9:11
Nowisz Sławomir
2
Jędrzejczak Jakub
0
  4:11  5:11
Synówka Maciej
2
Kocieł Paweł
2
  11:6  11:7
Kobus Waldek
0
Plencler Janusz
0
  6:11  9:11
Dymel Krzysztof
2
Nowisz Sławomir
3
  10:12  11:8  11:6  8:11  11:8
Synówka Maciej
2
Kocieł Paweł
1
  6:11  11:5  5:11  9:11
Dymel Krzysztof
3
Nowisz Sławomir
1
  8:11  11:7  7:11  13:15
Dymel Krzysztof
3
Dymel Krzysztof
Miejsca 3 - 4
Synówka Maciej
3
  8:11  8:11  11:9  11:6  11:6
Kocieł Paweł
2
Synówka Maciej
Miejsca 5 - 8
Sanz Blanco Enrique
2
  11:3  11:1
Jędrzejczak Jakub
0
Kobus Waldek
2
  11:8  12:10
Plencler Janusz
0
Sanz Blanco Enrique
2
  11:9  11:7
Kobus Waldek
0
Sanz Blanco Enrique
Miejsca 7 - 8
Jędrzejczak Jakub
0
  7:11  3:11
Plencler Janusz
2
Plencler Janusz
Miejsca 9 - 16
Wolski Oskar
2
  11:5  11:4
Sznajder Rob
0
Rodak Jan
2
  11:5  11:5
Karolak Łukasz
0
Otto Jan
2
  11:3  11:9
Sztyber Jakub
0
Skonieczny Mateusz
2
  11:9  11:7
Kosakowski Sebastian
0
Wolski Oskar
2
  8:11  11:6  11:2
Rodak Jan
1
Otto Jan
2
  11:5  8:11  13:11
Skonieczny Mateusz
1
Wolski Oskar
2
  11:7  5:11  11:6
Otto Jan
1
Wolski Oskar
Miejsca 11 - 12
Rodak Jan
2
  11:6  11:4
Skonieczny Mateusz
0
Rodak Jan
Miejsca 13 - 16
Sznajder Rob
2
  11:9  8:11  11:8
Karolak Łukasz
1
Sztyber Jakub
0
  8:11  4:11
Kosakowski Sebastian
2
Sznajder Rob
2
  11:5  11:7
Kosakowski Sebastian
0
Sznajder Rob
Miejsca 15 - 16
Karolak Łukasz
2
  4:11  11:4  11:9
Sztyber Jakub
1
Karolak Łukasz
Miejsca 17 - 32
Bye
Janiszewski Bartosz
Peterlik Marcin
Bye
Kołodziejczyk Marcin
2
  11:4  13:11
Nitka Jacek
0
Czeremużyński Jacek
Bye
Bye
Cierzuch Bartosz
Bartnikowski Piotr
Bye
Bye
Owczarek Maciej
Sasinowski Artur
Bye
Janiszewski Bartosz
2
  11:6  11:5
Peterlik Marcin
0
Kołodziejczyk Marcin
2
  11:7  12:10
Czeremużyński Jacek
0
Cierzuch Bartosz
1
  11:8  9:11  5:11
Bartnikowski Piotr
2
Owczarek Maciej
1
  4:11  11:6  6:11
Sasinowski Artur
2
Janiszewski Bartosz
1
  11:13  12:10  8:11
Kołodziejczyk Marcin
2
Bartnikowski Piotr
2
  11:6  11:4
Sasinowski Artur
0
Kołodziejczyk Marcin
2
  7:11  11:8  11:7
Bartnikowski Piotr
1
Kołodziejczyk Marcin
Miejsca 19 - 20
Janiszewski Bartosz
2
  11:9  11:8
Sasinowski Artur
0
Janiszewski Bartosz
Miejsca 21 - 24
Peterlik Marcin
0
  4:11  10:12
Czeremużyński Jacek
2
Cierzuch Bartosz
2
  11:4  11:8
Owczarek Maciej
0
Czeremużyński Jacek
0
  11:13  5:11
Cierzuch Bartosz
2
Cierzuch Bartosz
Miejsca 23 - 24
Peterlik Marcin
2
  11:6  11:8
Owczarek Maciej
0
Peterlik Marcin
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Nitka Jacek
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Nitka Jacek
Bye
Bye
Nitka Jacek
Bye
Nitka Jacek
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:32:09 23-04-2018