Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU19
81"24'Marszał Adrian3
Pełczyński Adam2
58"42'Marszał Adrian3
Nowisz Wojciech2
54"50'Nowisz Wojciech3
Kondratowicz Łukasz2
50"35'Pełczyński Adam3
Kondratowicz Łukasz2
32"21'Gnitecki Przemysław1
Nowak Piotr2
31"34'Majcher Jakub2
Fordoński Jakub1
29"31'Jaworski Jakub1
Pełczyński Adam3
26"40'Teichert Michał1
Hrycaj Marcin2
25"3'Nowak Piotr1
Jaworski Jakub2
24"41'Prokop Piotr1
Szymczak Marcin2
30"16'Kusaka Yosuke3
Kanton Aleksander2
14"33'Janasiewicz Robert0
Mądry Mateusz3
26"0'Wilińska Joanna1
Kowalik Katarzyna3
24"10'Kowalik Katarzyna3
Czaińska Kamila1
22"25'Sikora-Bobolewska Magdalena2
Pyzel Monika1
21"2'Rzeszutko Małgorzata3
Wilińska Joanna0
20"0'Margalska Anna2
Drabowska Karolina0
19"59'Rzeszutko Małgorzata0
Witkowska Dominika3
18"3'Honkisz Agnieszka0
Rzeszutko Małgorzata2
16"25'Witkowska Dominika3
Kowalik Katarzyna0
14"5'Rzeszutko Małgorzata3
Piekutowska Aneta0
13"48'Kowalik Katarzyna2
Sopińska Patrycja0
29"32'Janasiewicz Robert2
Kanton Aleksander3
23"17'Giemza Mikołaj3
Hrycaj Marcin0
21"24'Hrycaj Marcin3
Kanton Aleksander0
16"58'Giemza Mikołaj3
Janasiewicz Robert0
16"34'Winter Alex1
Puzio Kuba3
13"10'Giemza Mikołaj3
Winter Alex0
11"57'Janasiewicz Robert3
Puzio Kuba0

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU19
Pełczyński Adam169"19'
Marszał Adrian163"18'
Nowisz Wojciech135"31'
Kondratowicz Łukasz127"2'
Nowak Piotr79"45'
Mądry Mateusz75"29'
Fordoński Jakub74"53'
Majcher Jakub74"29'
Hrycaj Marcin70"54'
Prokop Piotr70"54'
Kanton Aleksander22"58'
Kusaka Yosuke22"58'
Janasiewicz Robert11"10'
Mądry Mateusz11"10'
Kowalik Katarzyna68"30'
Rzeszutko Małgorzata61"35'
Wilińska Joanna58"24'
Sikora-Bobolewska Magdalena50"3'
Czaińska Kamila43"14'
Piekutowska Aneta41"20'
Witkowska Dominika40"39'
Matowicka Magdalena37"56'
Pyzel Monika36"50'
Osmolska Monika36"36'
Janasiewicz Robert46"5'
Giemza Mikołaj43"31'
Kanton Aleksander42"21'
Hrycaj Marcin38"45'
Winter Alex23"7'
Puzio Kuba22"5'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU19

1523 min
32 s



25 h 23 min 32 s

1077 min 30 s

18"49'
2 set
Marszał Adrian3
Pełczyński Adam2
17"42'
5 set
Marszał Adrian3
Pełczyński Adam2
16"12'
3 set
Marszał Adrian3
Pełczyński Adam2
15"14'
1 set
Sienkiewicz Leszek0
Piskórz Tomasz2
14"4'
4 set
Marszał Adrian3
Pełczyński Adam2
13"8'
2 set
Marszał Adrian3
Nowisz Wojciech2
12"44'
4 set
Marszał Adrian3
Nowisz Wojciech2
12"34'
2 set
Prokop Piotr2
Ryfa Natalia0
12"26'
3 set
Teichert Michał1
Hrycaj Marcin2
11"49'
1 set
Gnitecki Przemysław1
Nowak Piotr2

34 min 8 s

5"47'
3 set
Kusaka Yosuke3
Kanton Aleksander2
4"40'
5 set
Kusaka Yosuke3
Kanton Aleksander2
4"39'
3 set
Janasiewicz Robert0
Mądry Mateusz3
4"26'
2 set
Kusaka Yosuke3
Kanton Aleksander2
4"18'
1 set
Kusaka Yosuke3
Kanton Aleksander2
3"47'
4 set
Kusaka Yosuke3
Kanton Aleksander2
3"19'
1 set
Janasiewicz Robert0
Mądry Mateusz3
3"12'
2 set
Janasiewicz Robert0
Mądry Mateusz3

303 min 57 s

8"54'
2 set
Honkisz Agnieszka0
Rzeszutko Małgorzata2
8"53'
3 set
Sikora-Bobolewska Magdalena2
Pyzel Monika1
8"22'
1 set
Wilińska Joanna1
Kowalik Katarzyna3
7"28'
2 set
Kowalik Katarzyna2
Sopińska Patrycja0
7"10'
3 set
Witkowska Dominika3
Kowalik Katarzyna0
7"0'
1 set
Honkisz Agnieszka0
Rzeszutko Małgorzata2
6"11'
2 set
Piekutowska Aneta0
Sikora-Bobolewska Magdalena2
6"8'
2 set
Sikora-Bobolewska Magdalena2
Pyzel Monika1
5"59'
2 set
Rzeszutko Małgorzata3
Wilińska Joanna0
5"54'
2 set
Rzeszutko Małgorzata0
Witkowska Dominika3

107 min 57 s

8"22'
2 set
Giemza Mikołaj3
Hrycaj Marcin0
7"24'
3 set
Hrycaj Marcin3
Kanton Aleksander0
6"37'
1 set
Giemza Mikołaj3
Hrycaj Marcin0
6"23'
1 set
Hrycaj Marcin3
Kanton Aleksander0
6"23'
4 set
Janasiewicz Robert2
Kanton Aleksander3
5"17'
2 set
Hrycaj Marcin3
Kanton Aleksander0
4"44'
2 set
Giemza Mikołaj3
Janasiewicz Robert0
4"42'
3 set
Giemza Mikołaj3
Hrycaj Marcin0
4"41'
1 set
Giemza Mikołaj3
Winter Alex0
4"40'
3 set
Giemza Mikołaj3
Janasiewicz Robert0

małych punktów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU19

4922

3115

Pełczyński Adam179
Marszał Adrian177
Kondratowicz Łukasz170
Nowisz Wojciech161
Fordoński Jakub127
Hrycaj Marcin114
Prokop Piotr110
Mądry Mateusz107
Nowak Piotr106
Rubczyński Szczepan106

181

Kanton Aleksander71
Kusaka Yosuke45
Mądry Mateusz33
Janasiewicz Robert32

1152

Kowalik Katarzyna121
Witkowska Dominika104
Rzeszutko Małgorzata103
Wilińska Joanna98
Honkisz Agnieszka93
Sopińska Patrycja84
Matowicka Magdalena77
Czaińska Kamila74
Sikora-Bobolewska Magdalena74
Osmolska Monika68

474

Kanton Aleksander107
Giemza Mikołaj99
Janasiewicz Robert94
Hrycaj Marcin86
Puzio Kuba47
Winter Alex32
Szcześniak Jan5
Dąbrowski Michał4

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU19

114

74

3

28

9

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU19

288

178

11

69

30

Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU19
0.45'
1 set
Fordoński Jakub2
Podleś Dawid0
0.55'
2 set
Fordoński Jakub2
Podleś Dawid0
1.09'
1 set
Szymczak Marcin2
Kobylarz Dominik0
1.18'
1 set
Mądry Mateusz2
Nowak Piotr0
11.73'
1 set
Timofiejuk Adam0
Nowisz Wojciech2
12.45'
2 set
Fordoński Aleksander0
Grzeczyński Michał2
13.82'
1 set
Rubczyński Szczepan2
Sasinowski Artur0
13.82'
1 set
Sienkiewicz Leszek0
Marszał Adrian2
14.91'
1 set
Fordoński Aleksander2
Timofiejuk Adam0
15.45'
2 set
Kondratowicz Łukasz2
Martynowski Michał0
17.45'
2 set
Janasiewicz Robert0
Mądry Mateusz3
18.09'
1 set
Janasiewicz Robert0
Mądry Mateusz3
20.64'
4 set
Kusaka Yosuke3
Kanton Aleksander2
23.45'
1 set
Kusaka Yosuke3
Kanton Aleksander2
24.18'
2 set
Kusaka Yosuke3
Kanton Aleksander2
25.36'
3 set
Janasiewicz Robert0
Mądry Mateusz3
25.45'
5 set
Kusaka Yosuke3
Kanton Aleksander2
28.92'
3 set
Kusaka Yosuke3
Kanton Aleksander2
12.55'
1 set
Sopińska Patrycja2
Drabowska Karolina0
13.09'
2 set
Matowicka Magdalena2
Czaińska Kamila0
14.82'
2 set
Sopińska Patrycja2
Drabowska Karolina0
15.55'
2 set
Sikora-Bobolewska Magdalena0
Wilińska Joanna3
17.09'
3 set
Matowicka Magdalena0
Witkowska Dominika3
17.82'
1 set
Drabowska Karolina0
Czaińska Kamila2
18.36'
2 set
Honkisz Agnieszka2
Osmolska Monika0
18.36'
3 set
Sikora-Bobolewska Magdalena0
Wilińska Joanna3
18.64'
1 set
Rzeszutko Małgorzata3
Piekutowska Aneta0
18.73'
2 set
Pyzel Monika0
Osmolska Monika2
12.64'
2 set
Winter Alex1
Puzio Kuba3
14.82'
3 set
Giemza Mikołaj3
Winter Alex0
15.18'
3 set
Winter Alex1
Puzio Kuba3
15.55'
2 set
Giemza Mikołaj3
Winter Alex0
16.09'
1 set
Janasiewicz Robert3
Puzio Kuba0
16.27'
2 set
Janasiewicz Robert3
Puzio Kuba0
17.91'
3 set
Janasiewicz Robert3
Puzio Kuba0
18.00'
3 set
Janasiewicz Robert2
Kanton Aleksander3
19.55'
1 set
Winter Alex1
Puzio Kuba3
22.82'
4 set
Winter Alex1
Puzio Kuba3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0