"18 urodziny Julii i Mateusza" - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Rygielski RafałPotwierdzony Sosnowiec 210 1
7 Koch MateuszBrak informacji Sosnowiec 388 2
3 Janik AdrianPotwierdzony Podlipie 368 3
2 Patałąg ŁukaszBrak informacji Imielin 229 4
6 Patałąg PiotrBrak informacji Mysłowice 378 5
11 Sekuła PiotrBrak informacji Sosnowiec 639 6
4 Sodo WojciechBrak informacji Sosnowiec 375 7
5 Kloc WojciechPotwierdzony Katowice 377 8
21 Patałąg JuliaPotwierdzony Imielin 9
19 Złoto GabrielBrak informacji Dąbrowa Górnicza 1841 10
16 Kortas AndrzejBrak informacji 1097 11
13 Niechciał PiotrBrak informacji Sosnowiec 841 12
9 Nowak PrzemysławPotwierdzony Sosnowiec 570 13
8 Kamracki MarcinWalkover Dąbrowa Górnicza 527 14
20 Kwaśniak IzabelaBrak informacji Sosnowiec 2229 15
15 Sikora AdamWalkover 1007 16
12 Adolf AdrianPotwierdzony Będzin 838 17
14 Albigowska-Sodo KatarzynaBrak informacji Katowice 864 18
17 Sonik JuliaBrak informacji Sosnowiec 1466 19
10 Adamiec RafałBrak informacji Jaworzno 580 20
22 Nosal SylwiaBrak informacji Bieruń 21
18 Patałąg SandraBrak informacji Mysłowice 1536 22


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 13-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Rygielski Rafał
Bye
Bye
Niechciał Piotr
Sekuła Piotr
2
  11:5  11:8
Albigowska-Sodo Katarzyna
0
Bye
Kamracki Marcin
Kloc Wojciech
Bye
Sonik Julia
1
  9:11  11:6  10:12
Złoto Gabriel
2
Sikora Adam
2
  11:5  14:12
Patałąg Sandra
0
Bye
Janik Adrian
Sodo Wojciech
Bye
Nosal Sylwia
0
  7:11  3:11
Nowak Przemysław
2
Kortas Andrzej
2
  11:8  11:5
Adolf Adrian
0
Bye
Koch Mateusz
Patałąg Piotr
Bye
Patałąg Julia
2
  7:11  13:11  14:12
Adamiec Rafał
1
Kwaśniak Izabela
Bye
Bye
Patałąg Łukasz
Rygielski Rafał
3
  7:11  8:11  11:0  11:9  11:2
Niechciał Piotr
2
Sekuła Piotr
3
  11:8  11:7  11:8
Kamracki Marcin
0
Kloc Wojciech
3
  11:5  11:3  11:5
Złoto Gabriel
0
Sikora Adam
1
  1:11  6:11  12:10  3:11
Janik Adrian
3
Sodo Wojciech
3
  11:8  12:10  11:2
Nowak Przemysław
0
Kortas Andrzej
1
  7:11  11:8  8:11  10:12
Koch Mateusz
3
Patałąg Piotr
3
  11:7  11:13  18:16  11:9
Patałąg Julia
1
Kwaśniak Izabela
0
  5:11  6:11  6:11
Patałąg Łukasz
3
Rygielski Rafał
3
  11:5  11:8  11:2
Sekuła Piotr
0
Kloc Wojciech
1
  8:11  11:6  9:11  6:11
Janik Adrian
3
Sodo Wojciech
0
  10:12  2:11  2:11
Koch Mateusz
3
Patałąg Piotr
2
  12:14  12:10  11:8  8:11  10:12
Patałąg Łukasz
3
Rygielski Rafał
3
  11:9  11:8  7:11  11:9
Janik Adrian
1
Koch Mateusz
3
  11:9  11:6  11:5
Patałąg Łukasz
0
Rygielski Rafał
3
  2:11  11:8  11:2  11:6
Koch Mateusz
1
Rygielski Rafał
Miejsca 3 - 4
Janik Adrian
3
  9:11  11:8  11:5  11:7
Patałąg Łukasz
1
Janik Adrian
Miejsca 5 - 8
Sekuła Piotr
2
WALKOVER
Kloc Wojciech
W
Sodo Wojciech
W
WALKOVER
Patałąg Piotr
2
Sekuła Piotr
1
  7:11  11:4  8:11
Patałąg Piotr
2
Patałąg Piotr
Miejsca 7 - 8
Kloc Wojciech
W
WALKOVER
Sodo Wojciech
2
Sodo Wojciech
Miejsca 9 - 16
Niechciał Piotr
2
  11:4  12:10
Kamracki Marcin
0
Złoto Gabriel
2
  8:11  11:7  11:4
Sikora Adam
1
Nowak Przemysław
1
  11:7  10:12  12:14
Kortas Andrzej
2
Patałąg Julia
2
  11:4  11:2
Kwaśniak Izabela
0
Niechciał Piotr
W
WALKOVER
Złoto Gabriel
2
Kortas Andrzej
W
WALKOVER
Patałąg Julia
2
Złoto Gabriel
W
WALKOVER
Patałąg Julia
2
Patałąg Julia
Miejsca 11 - 12
Niechciał Piotr
W
WALKOVER
Kortas Andrzej
2
Kortas Andrzej
Miejsca 13 - 16
Kamracki Marcin
2
WALKOVER
Sikora Adam
W
Nowak Przemysław
2
  9:11  11:5  11:7
Kwaśniak Izabela
1
Kamracki Marcin
W
WALKOVER
Nowak Przemysław
2
Nowak Przemysław
Miejsca 15 - 16
Sikora Adam
W
WALKOVER
Kwaśniak Izabela
2
Kwaśniak Izabela
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Albigowska-Sodo Katarzyna
Bye
Bye
Sonik Julia
Patałąg Sandra
Bye
Bye
Nosal Sylwia
Adolf Adrian
Bye
Bye
Adamiec Rafał
Bye
Bye
Bye
Albigowska-Sodo Katarzyna
Sonik Julia
2
  6:11  11:8  11:3
Patałąg Sandra
1
Nosal Sylwia
0
  5:11  8:11
Adolf Adrian
2
Adamiec Rafał
Bye
Albigowska-Sodo Katarzyna
2
  11:3  11:5
Sonik Julia
0
Adolf Adrian
2
WALKOVER
Adamiec Rafał
W
Albigowska-Sodo Katarzyna
1
  11:7  8:11  8:11
Adolf Adrian
2
Adolf Adrian
Miejsca 19 - 20
Sonik Julia
2
WALKOVER
Adamiec Rafał
W
Sonik Julia
Miejsca 21 - 24
Bye
Patałąg Sandra
Nosal Sylwia
Bye
Patałąg Sandra
0
  9:11  9:11
Nosal Sylwia
2
Nosal Sylwia
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 15:42:29 24-11-2017