Środowe B+ w Haście! - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Fulneczek AdrianPotwierdzony Wrocław 137 1
1 Kawalec IreneuszPotwierdzony 125 2
4 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 165 3
7 Więcław BartłomiejPotwierdzony 251 4
3 Misiński MaciejPotwierdzony Wrocław 159 5
8 Bulczyński RafałPotwierdzony Zielone Góra 276 6
5 Lechmański LechPotwierdzony Szczecin 193 7
22 Ziemer AndreasPotwierdzony Berlin 8
9 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 319 9
24 Schlingelhof XeniaPotwierdzony Berlin 10
23 Vollack MartinPotwierdzony Berlin 11
13 Sobków SzymonPotwierdzony Zielona Góra 564 12
20 Ciepliński RafałPotwierdzony 1568 13
19 Błaszkiewicz GrzegorzPotwierdzony Zielona Góra 1525 14
17 Kowalczyk EmilPotwierdzony Kościan 863 15
6 Ripa AdamWalkover Świebodzin 228 16
18 Balikowski PrzemysławPotwierdzony Zielona Góra 1045 17
10 Sawicki ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 338 18
15 Rozestwiński JacekPotwierdzony Zielona Góra 627 19
14 Bogdanowicz KatarzynaWalkover Zielona Góra 567 20
16 Murawski PiotrPotwierdzony Szczecin 763 21
12 Rembowiecki ArkadiuszPotwierdzony Zielona Góra 411 22
21 Zaręba AnitaPotwierdzony Wrocław 2705 23
11 Kowalski GrzegorzPotwierdzony Olbrachtów 391 24


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 19-06-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kawalec Ireneusz
Bye
Błaszkiewicz Grzegorz
2
  11:4  11:5
Rozestwiński Jacek
0
Sobków Szymon
2
  11:8  13:11
Zaręba Anita
0
Bye
Bulczyński Rafał
Lechmański Lech
Bye
Kowalczyk Emil
2
  11:9  9:11  11:8
Murawski Piotr
1
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:2  11:4
Balikowski Przemysław
0
Bye
Stachurski Jakub
Misiński Maciej
Bye
Ciepliński Rafał
2
  11:5  11:7
Bogdanowicz Katarzyna
0
Rembowiecki Arkadiusz
0
  7:11  5:11
Vollack Martin
2
Bye
Więcław Bartłomiej
Ripa Adam
Bye
Ziemer Andreas
2
  10:12  11:6  12:10
Sawicki Łukasz
1
Kowalski Grzegorz
0
  9:11  6:11
Schlingelhof Xenia
2
Bye
Fulneczek Adrian
Kawalec Ireneusz
2
  11:3  11:3
Błaszkiewicz Grzegorz
0
Sobków Szymon
0
  6:11  10:12
Bulczyński Rafał
2
Lechmański Lech
2
  11:5  11:5
Kowalczyk Emil
0
Jagiełowicz Sylwester
0
  9:11  9:11
Stachurski Jakub
2
Misiński Maciej
2
  11:6  11:2
Ciepliński Rafał
0
Vollack Martin
1
  3:11  11:8  4:11
Więcław Bartłomiej
2
Ripa Adam
0
  4:11  9:11
Ziemer Andreas
2
Schlingelhof Xenia
0
  8:11  9:11
Fulneczek Adrian
2
Kawalec Ireneusz
3
  11:7  11:5  11:6
Bulczyński Rafał
0
Lechmański Lech
2
  8:11  3:11  11:9  11:2  9:11
Stachurski Jakub
3
Misiński Maciej
1
  11:6  9:11  8:11  6:11
Więcław Bartłomiej
3
Ziemer Andreas
1
  14:12  0:11  10:12  4:11
Fulneczek Adrian
3
Kawalec Ireneusz
3
  11:9  11:7  11:5
Stachurski Jakub
0
Więcław Bartłomiej
1
  3:11  6:11  11:8  2:11
Fulneczek Adrian
3
Kawalec Ireneusz
0
  5:11  8:11  3:11
Fulneczek Adrian
3
Fulneczek Adrian
Miejsca 3 - 4
Stachurski Jakub
3
  7:11  11:7  3:11  11:7  11:7
Więcław Bartłomiej
2
Stachurski Jakub
Miejsca 5 - 8
Bulczyński Rafał
2
  10:12  12:10  11:9
Lechmański Lech
1
Misiński Maciej
2
  11:2  11:3
Ziemer Andreas
0
Bulczyński Rafał
1
  11:9  6:11  3:11
Misiński Maciej
2
Misiński Maciej
Miejsca 7 - 8
Lechmański Lech
2
WALKOVER
Ziemer Andreas
W
Lechmański Lech
Miejsca 9 - 16
Błaszkiewicz Grzegorz
0
  9:11  8:11
Sobków Szymon
2
Kowalczyk Emil
0
  7:11  2:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Ciepliński Rafał
1
  9:11  11:6  6:11
Vollack Martin
2
Ripa Adam
0
  8:11  8:11
Schlingelhof Xenia
2
Sobków Szymon
0
  6:11  4:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Vollack Martin
1
  11:4  7:11  6:11
Schlingelhof Xenia
2
Jagiełowicz Sylwester
2
  13:11  11:0
Schlingelhof Xenia
0
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 11 - 12
Sobków Szymon
0
  7:11  5:11
Vollack Martin
2
Vollack Martin
Miejsca 13 - 16
Błaszkiewicz Grzegorz
2
  11:9  11:7
Kowalczyk Emil
0
Ciepliński Rafał
2
WALKOVER
Ripa Adam
W
Błaszkiewicz Grzegorz
1
  8:11  11:9  9:11
Ciepliński Rafał
2
Ciepliński Rafał
Miejsca 15 - 16
Kowalczyk Emil
2
WALKOVER
Ripa Adam
W
Kowalczyk Emil
Miejsca 17 - 32
Bye
Rozestwiński Jacek
Zaręba Anita
Bye
Bye
Murawski Piotr
Balikowski Przemysław
Bye
Bye
Bogdanowicz Katarzyna
Rembowiecki Arkadiusz
Bye
Bye
Sawicki Łukasz
Kowalski Grzegorz
Bye
Rozestwiński Jacek
2
  9:11  11:6  11:7
Zaręba Anita
1
Murawski Piotr
0
  4:11  9:11
Balikowski Przemysław
2
Bogdanowicz Katarzyna
2
  11:9  12:10
Rembowiecki Arkadiusz
0
Sawicki Łukasz
2
  11:6  11:8
Kowalski Grzegorz
0
Rozestwiński Jacek
0
  5:11  9:11
Balikowski Przemysław
2
Bogdanowicz Katarzyna
W
WALKOVER
Sawicki Łukasz
2
Balikowski Przemysław
2
  12:14  11:6  13:11
Sawicki Łukasz
1
Balikowski Przemysław
Miejsca 19 - 20
Rozestwiński Jacek
2
WALKOVER
Bogdanowicz Katarzyna
W
Rozestwiński Jacek
Miejsca 21 - 24
Zaręba Anita
0
  9:11  11:13
Murawski Piotr
2
Rembowiecki Arkadiusz
2
  8:11  11:8  11:7
Kowalski Grzegorz
1
Murawski Piotr
2
  11:7  7:11  12:10
Rembowiecki Arkadiusz
1
Murawski Piotr
Miejsca 23 - 24
Zaręba Anita
2
WALKOVER
Kowalski Grzegorz
W
Zaręba Anita
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 06:35:38 23-11-2017