Środowe granie z EyeRackets PFS+300 - Grudzień - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kapuściński RafałPotwierdzony Bydgoszcz 305 1
5 Mickiewicz MaciejPotwierdzony Toruń 558 2
2 Rudnicki MichałPotwierdzony Nowa Wieś Wielka 457 3
4 Firfas DamianPotwierdzony Maksymilianowo 507 4
3 Cirocki MarcinPotwierdzony Rębiska 504 5
6 Niklas JakubPotwierdzony Bydgoszcz 567 6
12 Zachwieja PiotrPotwierdzony Bydgoszcz 1226 7
10 Hoppe DawidPotwierdzony Niemcz 888 8
7 Lipiński TomaszPotwierdzony Toruń 679 9
11 Szczerbiński AndrzejPotwierdzony Solec Kujawski 1033 10
15 Bielicki BartoszBrak informacji Bydgoszcz 1936 11
13 Zielińska JoannaBrak informacji Białe Błota 1274 12
8 Furman WojciechPotwierdzony Toruń 742 13
14 Karaszewski MaciejBrak informacji Bydgoszcz 2115 14
16 Pacer BartoszBrak informacji Bydgoszcz 2198 15
9 Don KrzysztofPotwierdzony Bydgoszcz 808 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 18-12-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kapuściński Rafał
2
WALKOVER
Don Krzysztof
W
Hoppe Dawid
2
  14:12  11:7
Zielińska Joanna
0
Niklas Jakub
2
  11:9  11:7
Lipiński Tomasz
0
Karaszewski Maciej
0
  5:11  2:11
Firfas Damian
2
Cirocki Marcin
2
  11:9  11:4
Furman Wojciech
0
Szczerbiński Andrzej
0
  9:11  10:12
Mickiewicz Maciej
2
Zachwieja Piotr
2
  11:6  7:11  11:7
Bielicki Bartosz
1
Pacer Bartosz
0
  7:11  5:11
Rudnicki Michał
2
Kapuściński Rafał
2
  11:6  11:6
Hoppe Dawid
0
Niklas Jakub
1
  8:11  11:6  3:11
Firfas Damian
2
Cirocki Marcin
0
  9:11  4:11
Mickiewicz Maciej
2
Zachwieja Piotr
1
  11:8  7:11  3:11
Rudnicki Michał
2
Kapuściński Rafał
3
  11:5  11:5  10:12  11:3
Firfas Damian
1
Mickiewicz Maciej
3
  11:4  11:5  11:6
Rudnicki Michał
0
Kapuściński Rafał
3
  12:10  11:6  11:5
Mickiewicz Maciej
0
Kapuściński Rafał
Miejsca 3 - 4
Firfas Damian
0
  8:11  11:13  9:11
Rudnicki Michał
3
Rudnicki Michał
Miejsca 5 - 8
Hoppe Dawid
0
  6:11  2:11
Niklas Jakub
2
Cirocki Marcin
2
  11:7  11:1
Zachwieja Piotr
0
Niklas Jakub
0
  10:12  8:11
Cirocki Marcin
2
Cirocki Marcin
Miejsca 7 - 8
Hoppe Dawid
0
  12:14  6:11
Zachwieja Piotr
2
Zachwieja Piotr
Miejsca 9 - 16
Bye
Zielińska Joanna
Lipiński Tomasz
2
  11:2  11:2
Karaszewski Maciej
0
Furman Wojciech
1
  11:9  10:12  3:11
Szczerbiński Andrzej
2
Bielicki Bartosz
2
  11:9  12:10
Pacer Bartosz
0
Zielińska Joanna
0
  6:11  11:13
Lipiński Tomasz
2
Szczerbiński Andrzej
2
  12:10  11:7
Bielicki Bartosz
0
Lipiński Tomasz
2
  7:11  11:8  11:7
Szczerbiński Andrzej
1
Lipiński Tomasz
Miejsca 11 - 12
Zielińska Joanna
0
  3:11  8:11
Bielicki Bartosz
2
Bielicki Bartosz
Miejsca 13 - 16
Bye
Karaszewski Maciej
Furman Wojciech
2
  11:4  11:4
Pacer Bartosz
0
Karaszewski Maciej
0
  4:11  4:11
Furman Wojciech
2
Furman Wojciech
Miejsca 15 - 16
Bye
Pacer Bartosz
Pacer Bartosz
Stan na: 16:08:17 17-01-2018