Środowe granie z EyeRackets PFS+300 - Październik - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Grochowski PatrykPotwierdzony Bydgoszcz 380 1
1 Kapuściński RafałPotwierdzony Bydgoszcz 317 2
3 Rudnicki MichałPotwierdzony Nowa Wieś Wielka 479 3
8 Mituś KrzysztofPotwierdzony Bydgoszcz 726 4
11 Zacharewicz MariuszPotwierdzony 1101 5
6 Mickiewicz MaciejPotwierdzony Toruń 633 6
4 Niklas JakubPotwierdzony Bydgoszcz 591 7
5 Zakrzewski MateuszPotwierdzony Ciele 608 8
10 Furman WojciechPotwierdzony Toruń 904 9
7 Lipiński TomaszPotwierdzony Toruń 687 10
12 Hoppe DawidPotwierdzony Niemcz 1187 11
13 Jamroszczak JarosławPotwierdzony Bydgoszcz 1849 12
15 Karaszewski MaciejPotwierdzony Bydgoszcz 13
14 Schneider KrystianPotwierdzony Bydgoszcz 2180 14
16 Skiba PawełPotwierdzony Bydgoszcz 15
9 Skarbińska AgnieszkaWalkover Bydgoszcz 811 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 23-10-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kapuściński Rafał
3
  11:7  13:11  11:5
Hoppe Dawid
0
Skarbińska Agnieszka
W
WALKOVER
Zakrzewski Mateusz
3
Mickiewicz Maciej
3
  11:9  14:12  11:3
Lipiński Tomasz
0
Schneider Krystian
0
  1:11  6:11  4:11
Rudnicki Michał
3
Niklas Jakub
3
  11:3  11:2  11:7
Skiba Paweł
0
Mituś Krzysztof
3
  11:6  11:4  11:1
Jamroszczak Jarosław
0
Karaszewski Maciej
0
  6:11  4:11  1:11
Zacharewicz Mariusz
3
Furman Wojciech
0
  6:11  5:11  2:11
Grochowski Patryk
3
Kapuściński Rafał
3
  11:9  11:3  11:9
Zakrzewski Mateusz
0
Mickiewicz Maciej
2
  11:4  9:11  8:11  11:8  8:11
Rudnicki Michał
3
Niklas Jakub
1
  11:13  9:11  11:8  9:11
Mituś Krzysztof
3
Zacharewicz Mariusz
0
  3:11  5:11  6:11
Grochowski Patryk
3
Kapuściński Rafał
3
  11:7  11:9  3:11  10:12  11:6
Rudnicki Michał
2
Mituś Krzysztof
0
  7:11  2:11  11:13
Grochowski Patryk
3
Kapuściński Rafał
0
  6:11  4:11  7:11
Grochowski Patryk
3
Grochowski Patryk
Miejsca 3 - 4
Rudnicki Michał
3
  11:4  11:8  12:10
Mituś Krzysztof
0
Rudnicki Michał
Miejsca 5 - 8
Zakrzewski Mateusz
0
  3:11  7:11  2:11
Mickiewicz Maciej
3
Niklas Jakub
1
  4:11  11:4  6:11  10:12
Zacharewicz Mariusz
3
Mickiewicz Maciej
2
  12:10  6:11  3:11  11:6  7:11
Zacharewicz Mariusz
3
Zacharewicz Mariusz
Miejsca 7 - 8
Zakrzewski Mateusz
1
  6:11  9:11  12:10  9:11
Niklas Jakub
3
Niklas Jakub
Miejsca 9 - 16
Hoppe Dawid
Bye
Lipiński Tomasz
3
  11:5  8:11  11:2  11:7
Schneider Krystian
1
Skiba Paweł
0
  4:11  3:11  3:11
Jamroszczak Jarosław
3
Karaszewski Maciej
0
  6:11  1:11  4:11
Furman Wojciech
3
Hoppe Dawid
0
  7:11  5:11  8:11
Lipiński Tomasz
3
Jamroszczak Jarosław
0
  2:11  7:11  4:11
Furman Wojciech
3
Lipiński Tomasz
2
  11:6  8:11  7:11  13:11  8:11
Furman Wojciech
3
Furman Wojciech
Miejsca 11 - 12
Hoppe Dawid
3
  11:8  11:9  10:12  6:11  12:10
Jamroszczak Jarosław
2
Hoppe Dawid
Miejsca 13 - 16
Bye
Schneider Krystian
Skiba Paweł
0
  8:11  4:11  6:11
Karaszewski Maciej
3
Schneider Krystian
0
  9:11  16:18  7:11
Karaszewski Maciej
3
Karaszewski Maciej
Miejsca 15 - 16
Bye
Skiba Paweł
Skiba Paweł
Stan na: 09:31:28 15-12-2017