Środowe granie z EyeRackets PFS+300 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Sokołowski AndrzejPotwierdzony Bydgoszcz 310 1
2 Kapuściński RafałBrak informacji Bydgoszcz 337 2
3 Rudnicki MichałPotwierdzony Nowa Wieś Wielka 511 3
9 Godziński DawidBrak informacji Bydgoszcz 1029 4
5 Mickiewicz MaciejBrak informacji Toruń 656 5
7 Lipiński TomaszBrak informacji Toruń 795 6
6 Niklas JakubPotwierdzony Bydgoszcz 707 7
4 Firfas DamianBrak informacji Maksymilianowo 645 8
10 Furman WojciechPotwierdzony Toruń 1110 9
12 Szczerbiński AndrzejBrak informacji Solec Kujawski 2011 10
11 Hoppe DawidBrak informacji Niemcz 1331 11
8 Don KrzysztofWalkover Bydgoszcz 797 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 28-08-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Sokołowski Andrzej
Bye
Furman Wojciech
1
  6:11  9:11  11:9  8:11
Niklas Jakub
3
Mickiewicz Maciej
3
  11:5  11:8  11:9
Hoppe Dawid
0
Bye
Rudnicki Michał
Firfas Damian
Bye
Godziński Dawid
3
WALKOVER
Don Krzysztof
W
Lipiński Tomasz
3
WALKOVER
Szczerbiński Andrzej
W
Bye
Kapuściński Rafał
Sokołowski Andrzej
3
  15:13  11:3  11:6
Niklas Jakub
0
Mickiewicz Maciej
1
  7:11  12:10  9:11  6:11
Rudnicki Michał
3
Firfas Damian
2
  2:11  6:11  13:11  11:9  3:11
Godziński Dawid
3
Lipiński Tomasz
1
  12:10  6:11  6:11  8:11
Kapuściński Rafał
3
Sokołowski Andrzej
3
  11:3  11:7  11:5
Rudnicki Michał
0
Godziński Dawid
1
  8:11  6:11  11:8  5:11
Kapuściński Rafał
3
Sokołowski Andrzej
3
  11:6  11:5  11:7
Kapuściński Rafał
0
Sokołowski Andrzej
Miejsca 3 - 4
Rudnicki Michał
3
  11:1  10:12  11:5  11:5
Godziński Dawid
1
Rudnicki Michał
Miejsca 5 - 8
Niklas Jakub
0
  5:11  8:11  6:11
Mickiewicz Maciej
3
Firfas Damian
2
  2:11  10:12  11:5  11:8  9:11
Lipiński Tomasz
3
Mickiewicz Maciej
3
  11:13  11:7  14:12  11:6
Lipiński Tomasz
1
Mickiewicz Maciej
Miejsca 7 - 8
Niklas Jakub
3
  11:3  11:5  11:9
Firfas Damian
0
Niklas Jakub
Stan na: 10:31:00 23-11-2017

    o miejsce 9 Furman WojciechHoppe DawidSzczerbiński Andrzej Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Furman WojciechX
    3 1 11 11 8 11  
    7 3 11 6  
    3 0 13 11 11    
    11 1 2    
    Hoppe Dawid
    1 3 7 3 11 6  
    11 11 8 11  
    X
    0 3 11 8 9    
    13 11 11    
    Szczerbiński Andrzej
    0 3 11 1 2    
    13 11 11    
    3 0 13 11 11    
    11 8 9    
    X