Święto 11 listopada PFS B+ - DAMSKA

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 19 1
5 Nowak JoannaPotwierdzony Warszawa 44 2
3 Świerczyńska MonikaPotwierdzony Warszawa 23 3
6 Budrewicz MonikaPotwierdzony Warszawa 47 4
1 Buczkowska EwaPotwierdzony Poznań 13 5
9 Kabacińska JulitaPotwierdzony 56 6
4 Owczarek MałgorzataPotwierdzony Łódź 34 7
11 Czerwinska IwonaPotwierdzony Łódź 65 8
7 Marcinkowska KarolinaPotwierdzony 52 9
10 Michnowska KatarzynaPotwierdzony Warszawa 57 10
12 Maszczyk SylwiaPotwierdzony Aleksandrów Łódzki 83 11
8 Trendak OlgaPotwierdzony 53 12
14 Bruk AnnaPotwierdzony Poznań 13
16 Ring AleksandraPotwierdzony Warszawa 111 14
15 Otto MalwinaPotwierdzony 158 15
13 Świetlik MartynaWalkover Kielce 98 16


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 07-11-2016


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Buczkowska Ewa
2
  11:3  11:6
Bruk Anna
0
Maszczyk Sylwia
0
  6:11  3:11
Nowak Joanna
2
Marcinkowska Karolina
1
  11:6  9:11  9:11
Czerwinska Iwona
2
Otto Malwina
0
  2:11  2:11
Świerczyńska Monika
2
Owczarek Małgorzata
2
  11:5  11:2
Michnowska Katarzyna
0
Świetlik Martyna
W
WALKOVER
Budrewicz Monika
2
Trendak Olga
1
  5:11  11:6  7:11
Kabacińska Julita
2
Ring Aleksandra
0
  6:11  4:11
Rzeszutko Małgorzata
2
Buczkowska Ewa
1
  10:12  12:10  9:11
Nowak Joanna
2
Czerwinska Iwona
0
  2:11  3:11
Świerczyńska Monika
2
Owczarek Małgorzata
1
  11:9  8:11  3:11
Budrewicz Monika
2
Kabacińska Julita
0
  5:11  6:11
Rzeszutko Małgorzata
2
Nowak Joanna
3
  11:2  7:11  11:4  11:8
Świerczyńska Monika
1
Budrewicz Monika
0
  4:11  5:11  1:11
Rzeszutko Małgorzata
3
Nowak Joanna
1
  3:11  4:11  11:9  5:11
Rzeszutko Małgorzata
3
Rzeszutko Małgorzata
Miejsca 3 - 4
Świerczyńska Monika
3
  11:6  11:6  11:8
Budrewicz Monika
0
Świerczyńska Monika
Miejsca 5 - 8
Buczkowska Ewa
2
  11:6  11:1
Czerwinska Iwona
0
Owczarek Małgorzata
0
  11:13  9:11
Kabacińska Julita
2
Buczkowska Ewa
2
  11:7  11:4
Kabacińska Julita
0
Buczkowska Ewa
Miejsca 7 - 8
Czerwinska Iwona
0
  4:11  8:11
Owczarek Małgorzata
2
Owczarek Małgorzata
Miejsca 9 - 16
Bruk Anna
1
  11:3  8:11  8:11
Maszczyk Sylwia
2
Marcinkowska Karolina
2
  11:3  11:4
Otto Malwina
0
Michnowska Katarzyna
Bye
Trendak Olga
2
  11:9  11:9
Ring Aleksandra
0
Maszczyk Sylwia
0
  5:11  7:11
Marcinkowska Karolina
2
Michnowska Katarzyna
2
  3:11  11:8  11:5
Trendak Olga
1
Marcinkowska Karolina
2
  10:12  11:8  11:5
Michnowska Katarzyna
1
Marcinkowska Karolina
Miejsca 11 - 12
Maszczyk Sylwia
2
WALKOVER
Trendak Olga
W
Maszczyk Sylwia
Miejsca 13 - 16
Bruk Anna
2
  16:14  11:6
Otto Malwina
0
Bye
Ring Aleksandra
Bruk Anna
2
  11:8  11:7
Ring Aleksandra
0
Bruk Anna
Miejsca 15 - 16
Otto Malwina
Bye
Otto Malwina
Stan na: 03:47:27 15-12-2017