Żegnaj lato na rok - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Giemza MikołajBrak informacji Piekoszów 73 1
4 Habas KrzysztofPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 123 2
3 Mikuła GrzegorzPotwierdzony Poznań 114 3
2 Dawid KrzysztofBrak informacji Sosnowiec 105 4
6 Kowal MichałBrak informacji Kielce 195 5
8 Pędzik GrzegorzBrak informacji Kielce 270 6
5 Kołodziński MichałPotwierdzony Lublin 177 7
7 Leżuch GrzegorzWalkover Kielce 202 8
9 Janik AdrianPotwierdzony Podlipie 424 9
12 Krysiak GrzegorzBrak informacji Masłów 589 10
10 Rybarczyk KamilPotwierdzony Łódź 432 11
16 Zieliński FabianPotwierdzony Kielce 894 12
19 Krysiak LeonBrak informacji Masłów 1525 13
11 Sieradzan MichałBrak informacji Kielce 458 14
14 Jelonek GrzegorzWalkover Kielce 761 16
17 Kołodziej MarcinWalkover Kielce 993 16
18 Filipczak ArkadiuszPotwierdzony Wolbórz 1126 17
15 Gredka NorbertPotwierdzony Kielce 888 18
24 Bober BeataBrak informacji Stalowa Wola 19
23 Krysiak KarolBrak informacji Masłów 1803 20
22 Pawelczyk KrzysztofBrak informacji Kielce 1773 21
21 Sieradzan Wojciech Brak informacji Kielce 1762 22
13 Wróbel WaldemarWalkover 689 24
20 Figarski JanWalkover Skarżysko-Kamienna 1578 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-09-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Giemza Mikołaj
Bye
Zieliński Fabian
3
  11:3  11:2  7:11  11:7
Krysiak Karol
1
Sieradzan Wojciech
0
  0:11  5:11  3:11
Krysiak Leon
3
Bye
Pędzik Grzegorz
Leżuch Grzegorz
Bye
Gredka Norbert
0
  4:11  5:11  8:11
Jelonek Grzegorz
3
Figarski Jan
W
WALKOVER
Krysiak Grzegorz
3
Bye
Mikuła Grzegorz
Habas Krzysztof
Bye
Kołodziej Marcin
3
  11:7  11:3  11:5
Pawelczyk Krzysztof
0
Filipczak Arkadiusz
0
  1:11  7:11  8:11
Rybarczyk Kamil
3
Bye
Kołodziński Michał
Kowal Michał
Bye
Wróbel Waldemar
0
  5:11  7:11  4:11
Sieradzan Michał
3
Janik Adrian
3
  11:9  11:2  11:3
Bober Beata
0
Bye
Dawid Krzysztof
Giemza Mikołaj
3
  11:3  11:3  11:2
Zieliński Fabian
0
Krysiak Leon
2
  11:3  11:13  3:11  11:6  9:11
Pędzik Grzegorz
3
Leżuch Grzegorz
3
  11:5  11:6  4:11  11:8
Jelonek Grzegorz
1
Krysiak Grzegorz
0
  9:11  8:11  11:13
Mikuła Grzegorz
3
Habas Krzysztof
3
  11:4  12:14  11:3  11:6
Kołodziej Marcin
1
Rybarczyk Kamil
1
  2:11  2:11  11:5  5:11
Kołodziński Michał
3
Kowal Michał
3
  11:4  15:13  11:6
Sieradzan Michał
0
Janik Adrian
0
  9:11  7:11  10:12
Dawid Krzysztof
3
Giemza Mikołaj
3
  11:9  11:4  11:4
Pędzik Grzegorz
0
Leżuch Grzegorz
1
  11:7  5:11  6:11  5:11
Mikuła Grzegorz
3
Habas Krzysztof
3
  11:7  11:6  8:11  12:10
Kołodziński Michał
1
Kowal Michał
2
  8:11  11:7  12:14  11:8  6:11
Dawid Krzysztof
3
Giemza Mikołaj
3
  11:2  11:6  11:9
Mikuła Grzegorz
0
Habas Krzysztof
3
  7:11  11:6  11:4  3:11  11:5
Dawid Krzysztof
2
Giemza Mikołaj
3
  11:5  11:6  10:12  11:7
Habas Krzysztof
1
Giemza Mikołaj
Miejsca 3 - 4
Mikuła Grzegorz
3
  8:11  11:13  11:5  11:7  11:5
Dawid Krzysztof
2
Mikuła Grzegorz
Miejsca 5 - 8
Pędzik Grzegorz
3
WALKOVER
Leżuch Grzegorz
W
Kołodziński Michał
2
  11:3  11:9  1:11  6:11  3:11
Kowal Michał
3
Pędzik Grzegorz
0
  6:11  6:11  5:11
Kowal Michał
3
Kowal Michał
Miejsca 7 - 8
Bye
Kołodziński Michał
Kołodziński Michał
Miejsca 9 - 16
Zieliński Fabian
3
  11:8  11:3  12:10
Krysiak Leon
0
Jelonek Grzegorz
1
  11:9  11:13  7:11  3:11
Krysiak Grzegorz
3
Kołodziej Marcin
W
WALKOVER
Rybarczyk Kamil
3
Sieradzan Michał
0
  5:11  3:11  5:11
Janik Adrian
3
Zieliński Fabian
1
  6:11  7:11  11:5  9:11
Krysiak Grzegorz
3
Rybarczyk Kamil
0
  6:11  8:11  2:11
Janik Adrian
3
Krysiak Grzegorz
0
  5:11  6:11  4:11
Janik Adrian
3
Janik Adrian
Miejsca 11 - 12
Zieliński Fabian
0
  9:11  13:15  0:11
Rybarczyk Kamil
3
Rybarczyk Kamil
Miejsca 13 - 16
Krysiak Leon
3
WALKOVER
Jelonek Grzegorz
W
Bye
Sieradzan Michał
Krysiak Leon
3
  7:11  11:7  9:11  11:8  13:11
Sieradzan Michał
2
Krysiak Leon
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Miejsca 17 - 32
Bye
Krysiak Karol
Sieradzan Wojciech
Bye
Bye
Gredka Norbert
Bye
Bye
Bye
Pawelczyk Krzysztof
Filipczak Arkadiusz
Bye
Bye
Wróbel Waldemar
Bober Beata
Bye
Krysiak Karol
3
  11:1  11:6  10:12  11:5
Sieradzan Wojciech
1
Gredka Norbert
Bye
Pawelczyk Krzysztof
2
  11:7  7:11  11:13  11:5  6:11
Filipczak Arkadiusz
3
Wróbel Waldemar
W
WALKOVER
Bober Beata
3
Krysiak Karol
1
  11:3  6:11  4:11  3:11
Gredka Norbert
3
Filipczak Arkadiusz
3
  11:4  11:5  11:3
Bober Beata
0
Gredka Norbert
0
  5:11  10:12  3:11
Filipczak Arkadiusz
3
Filipczak Arkadiusz
Miejsca 19 - 20
Krysiak Karol
2
  8:11  11:4  11:6  11:13  9:11
Bober Beata
3
Bober Beata
Miejsca 21 - 24
Sieradzan Wojciech
Bye
Pawelczyk Krzysztof
Bye
Sieradzan Wojciech
2
  11:5  5:11  8:11  11:6  7:11
Pawelczyk Krzysztof
3
Pawelczyk Krzysztof
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 20:11:48 20-11-2017