”Ognicho4You” Turniej PFS kat. C ! vol 3 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Tarach RadosławBrak informacji Kraków 222 1
2 Kruczek TomaszPotwierdzony Kraków 484 2
4 Holusa MarekBrak informacji Ostrava-Hrabova 579 3
6 Buchman PiotrPotwierdzony Kraków 618 4
5 Moravec Roman Brak informacji Trinec 603 5
7 Dąbrowski TomaszPotwierdzony Dębica 811 6
9 Wojas SebastianPotwierdzony Kraków 1053 7
12 Żarów MarcinBrak informacji Kraków 1294 8
11 Hlisnikovsky PetrBrak informacji Cesky Tesin 1217 9
14 Panek BartoszPotwierdzony Kraków 1816 10
16 Szydło PiotrBrak informacji Kraków 11
8 Kańtoch ŁukaszWalkover Kraków 1019 12
10 Gurga PiotrBrak informacji Kraków 1170 13
13 Bovsunivskyi SergiiPotwierdzony Krakow 1403 14
15 Kaleta ŁukaszPotwierdzony Skarżysko-Kamienna 3117 15
3 Kowalski TomaszWalkover Kraków/Radomsko 538 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 21-08-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Tarach Radosław
3
  11:3  9:11  11:6  11:6
Hlisnikovsky Petr
1
Kaleta Łukasz
0
  1:11  3:11  1:11
Moravec Roman
3
Kańtoch Łukasz
2
  8:11  5:11  11:9  11:6  9:11
Żarów Marcin
3
Gurga Piotr
0
  1:11  6:11  7:11
Holusa Marek
3
Kowalski Tomasz
W
WALKOVER
Wojas Sebastian
3
Szydło Piotr
0
  4:11  3:11  1:11
Buchman Piotr
3
Dąbrowski Tomasz
3
  11:5  10:12  11:8  11:5
Panek Bartosz
1
Bovsunivskyi Sergii
0
  9:11  7:11  3:11
Kruczek Tomasz
3
Tarach Radosław
3
  11:13  11:3  11:1  11:8
Moravec Roman
1
Żarów Marcin
0
  3:11  3:11  6:11
Holusa Marek
3
Wojas Sebastian
1
  5:11  11:5  4:11  9:11
Buchman Piotr
3
Dąbrowski Tomasz
1
  11:7  7:11  6:11  7:11
Kruczek Tomasz
3
Tarach Radosław
3
  11:13  11:8  11:8  11:5
Holusa Marek
1
Buchman Piotr
0
  7:11  10:12  9:11
Kruczek Tomasz
3
Tarach Radosław
3
  11:6  11:5  12:10
Kruczek Tomasz
0
Tarach Radosław
Miejsca 3 - 4
Holusa Marek
3
  11:5  11:1  11:4
Buchman Piotr
0
Holusa Marek
Miejsca 5 - 8
Moravec Roman
2
  11:1  11:3
Żarów Marcin
0
Wojas Sebastian
0
  8:11  6:11
Dąbrowski Tomasz
2
Moravec Roman
2
  11:6  11:9
Dąbrowski Tomasz
0
Moravec Roman
Miejsca 7 - 8
Żarów Marcin
0
  3:11  5:11
Wojas Sebastian
2
Wojas Sebastian
Miejsca 9 - 16
Hlisnikovsky Petr
2
  11:4  9:11  11:3
Kaleta Łukasz
1
Kańtoch Łukasz
2
  11:4  11:7
Gurga Piotr
0
Bye
Szydło Piotr
Panek Bartosz
2
  11:8  11:7
Bovsunivskyi Sergii
0
Hlisnikovsky Petr
2
  11:7  11:4
Kańtoch Łukasz
0
Szydło Piotr
0
  3:11  7:11
Panek Bartosz
2
Hlisnikovsky Petr
2
  11:3  11:6
Panek Bartosz
0
Hlisnikovsky Petr
Miejsca 11 - 12
Kańtoch Łukasz
W
WALKOVER
Szydło Piotr
2
Szydło Piotr
Miejsca 13 - 16
Kaleta Łukasz
0
  7:11  8:11
Gurga Piotr
2
Bye
Bovsunivskyi Sergii
Gurga Piotr
2
  11:8  15:13
Bovsunivskyi Sergii
0
Gurga Piotr
Miejsca 15 - 16
Kaleta Łukasz
Bye
Kaleta Łukasz
Stan na: 08:23:18 16-12-2017