11PUNKT OPEN KAT. A - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii A (A)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Khan FaizanPotwierdzony 8 1
3 Shinnie ChrisPotwierdzony Inverurie 5 2
1 Atras PrzemysławPotwierdzony Kraków/Krasnystaw 3 3
7 Tyma KonradPotwierdzony Gorzów Wlkp. 11 4
5 Pyda AndrzejPotwierdzony Poznań 9 5
27 Tannen NadavBrak informacji Szczecin 592 6
12 Hemmerling PiotrPotwierdzony Poznań 19 7
2 Pełczyński AdamWalkover Poznań 4 8
15 Jarota FilipPotwierdzony Przecław 24 9
9 Wasilewski JakubPotwierdzony Zabrze 16 10
10 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 17 11
30 Korsak MikołajWalkover Bezrzecze 225 12
23 Gnitecki PrzemysławPotwierdzony Warszawa 34 13
26 Szymczak MarcinWalkover Warszawa 51 14
13 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 20 15
11 Stachowski ŁukaszWalkover Warszawa 18 16
14 Marszał AdrianPotwierdzony Kraków 22 17
21 Jaworski JakubPotwierdzony Zakroczym 32 18
6 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 10 19
17 Dominiak KamilWalkover Warszawa 27 20
22 Rogalski MikołajPotwierdzony Wrocław 33 21
25 Przytuła MichałBrak informacji Poznań 44 22
24 Kleszcz PiotrPotwierdzony Poznań 40 23
32 Gajewski GrzegorzWalkover Szczecin 45 24
16 Khan KaleemullahPotwierdzony Łódź 25 25
19 Kowalski DominikPotwierdzony Trójmiasto 29 26
29 Przybitkowski KamilBrak informacji Bydgoszcz 46 27
18 Machno ArturPotwierdzony Kraków 28 28
28 Filipowski DariuszBrak informacji Poznań 68 29
31 Wilas DawidWalkover Bolesławiec 64 30
20 Andrzejczak KarolWalkover Poznań 31 32
8 Kurek MichałWalkover Szczecin 15 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 27-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Atras Przemysław
3
  11:6  11:3  11:9
Kleszcz Piotr
0
Filipowski Dariusz
2
  11:9  13:11  6:11  7:11  9:11
Spoljar Domagoj
3
Khan Kaleemullah
1
  12:14  11:6  5:11  10:12
Stachowski Łukasz
3
Hemmerling Piotr
3
  11:6  10:12  11:8  17:15
Matejski Tomasz
1
Kurek Michał
0
  10:12  6:11  9:11
Szymczak Marcin
3
Rogalski Mikołaj
0
  5:11  6:11  5:11
Tannen Nadav
3
Wasilewski Jakub
3
  9:11  11:3  11:9  11:6
Przybitkowski Kamil
1
Marszał Adrian
0
  7:11  6:11  3:11
Shinnie Chris
3
Khan Faizan
3
  12:10  11:6  11:5
Dominiak Kamil
0
Gnitecki Przemysław
3
  11:5  12:10  4:11  13:11
Andrzejczak Karol
1
Jarota Filip
3
  8:11  11:6  11:4  11:5
Przytuła Michał
1
Machno Artur
0
  9:11  7:11  9:11
Pyda Andrzej
3
Tyma Konrad
3
  11:1  11:2  11:8
Wilas Dawid
0
Jaworski Jakub
2
  6:11  10:12  11:5  11:2  5:11
Przybysz Grzegorz
3
Korsak Mikołaj
3
  12:10  8:11  5:11  12:10  11:7
Gajewski Grzegorz
2
Kowalski Dominik
1
  11:8  4:11  3:11  4:11
Pełczyński Adam
3
Atras Przemysław
3
  11:8  11:5  11:8
Spoljar Domagoj
0
Stachowski Łukasz
2
  12:14  11:9  11:7  7:11  9:11
Hemmerling Piotr
3
Szymczak Marcin
0
  6:11  2:11  3:11
Tannen Nadav
3
Wasilewski Jakub
1
  7:11  11:8  7:11  1:11
Shinnie Chris
3
Khan Faizan
3
  11:8  6:11  8:11  11:5  11:7
Gnitecki Przemysław
2
Jarota Filip
1
  7:11  4:11  11:5  5:11
Pyda Andrzej
3
Tyma Konrad
3
  11:8  10:12  11:6  11:8
Przybysz Grzegorz
1
Korsak Mikołaj
0
  6:11  6:11  5:11
Pełczyński Adam
3
Atras Przemysław
3
  13:11  5:11  11:6  1:11  12:10
Hemmerling Piotr
2
Tannen Nadav
2
  5:11  11:7  15:13  6:11  9:11
Shinnie Chris
3
Khan Faizan
3
  11:7  12:10  11:8
Pyda Andrzej
0
Tyma Konrad
3
  11:5  11:9  11:6
Pełczyński Adam
0
Atras Przemysław
0
  6:11  8:11  5:11
Shinnie Chris
3
Khan Faizan
3
  11:5  11:8  11:7
Tyma Konrad
0
Shinnie Chris
2
  9:11  3:11  11:4  11:5  8:11
Khan Faizan
3
Khan Faizan
Miejsca 3 - 4
Atras Przemysław
3
  11:6  15:13  12:10
Tyma Konrad
0
Atras Przemysław
Miejsca 5 - 8
Hemmerling Piotr
1
  11:7  8:11  4:11  3:11
Tannen Nadav
3
Pyda Andrzej
3
  11:8  6:11  8:11  11:9  11:5
Pełczyński Adam
2
Tannen Nadav
1
  11:7  9:11  3:11  11:13
Pyda Andrzej
3
Pyda Andrzej
Miejsca 7 - 8
Hemmerling Piotr
3
WALKOVER
Pełczyński Adam
W
Hemmerling Piotr
Miejsca 9 - 16
Spoljar Domagoj
3
WALKOVER
Stachowski Łukasz
W
Szymczak Marcin
0
  7:11  7:11  8:11
Wasilewski Jakub
3
Gnitecki Przemysław
0
  8:11  4:11  8:11
Jarota Filip
3
Przybysz Grzegorz
1
  11:8  3:11  7:11  11:13
Korsak Mikołaj
3
Spoljar Domagoj
1
  2:11  8:11  14:12  9:11
Wasilewski Jakub
3
Jarota Filip
3
  10:12  11:4  11:3  11:0
Korsak Mikołaj
1
Wasilewski Jakub
1
  6:11  11:9  5:11  7:11
Jarota Filip
3
Jarota Filip
Miejsca 11 - 12
Spoljar Domagoj
3
WALKOVER
Korsak Mikołaj
W
Spoljar Domagoj
Miejsca 13 - 16
Bye
Kort 3, 11:00 10.12.2017
Szymczak Marcin
Gnitecki Przemysław
3
  12:10  11:5  11:8
Przybysz Grzegorz
0
Szymczak Marcin
W
WALKOVER
Gnitecki Przemysław
3
Gnitecki Przemysław
Miejsca 15 - 16
Bye
Kort 3, 14:00 10.12.2017
Przybysz Grzegorz
Przybysz Grzegorz
Miejsca 17 - 32
Kleszcz Piotr
3
  15:13  9:11  9:11  13:11  11:6
Filipowski Dariusz
2
Khan Kaleemullah
0
  8:11  9:11  9:11
Matejski Tomasz
3
Kurek Michał
1
  5:11  11:6  2:11  6:11
Rogalski Mikołaj
3
Przybitkowski Kamil
0
  4:11  5:11  9:11
Marszał Adrian
3
Dominiak Kamil
3
  11:5  11:7  11:5
Andrzejczak Karol
0
Przytuła Michał
3
  7:11  11:5  11:6  8:11  11:8
Machno Artur
2
Wilas Dawid
0
  11:13  7:11  4:11
Jaworski Jakub
3
Gajewski Grzegorz
3
  9:11  11:13  11:7  11:8  11:7
Kowalski Dominik
2
Kleszcz Piotr
0
  9:11  7:11  7:11
Matejski Tomasz
3
Rogalski Mikołaj
0
  9:11  7:11  2:11
Marszał Adrian
3
Dominiak Kamil
3
  11:7  11:4  11:6
Przytuła Michał
0
Jaworski Jakub
3
  9:11  11:5  11:4  11:4
Gajewski Grzegorz
1
Matejski Tomasz
2
  4:11  11:4  6:11  11:8  8:11
Marszał Adrian
3
Dominiak Kamil
W
WALKOVER
Jaworski Jakub
3
Marszał Adrian
3
  11:5  11:9  11:8
Jaworski Jakub
0
Marszał Adrian
Miejsca 19 - 20
Matejski Tomasz
Kort 5, 13:30 10.12.2017
Bye
Matejski Tomasz
Miejsca 21 - 24
Kleszcz Piotr
0
  6:11  9:11  7:11
Rogalski Mikołaj
3
Przytuła Michał
3
WALKOVER
Gajewski Grzegorz
W
Rogalski Mikołaj
3
  11:3  11:3  11:8
Przytuła Michał
0
Rogalski Mikołaj
Miejsca 23 - 24
Kleszcz Piotr
Kort 5, 13:00 10.12.2017
Bye
Kleszcz Piotr
Miejsca 25 - 32
Filipowski Dariusz
0
  3:11  4:11  7:11
Khan Kaleemullah
3
Kurek Michał
0
  6:11  2:11  6:11
Przybitkowski Kamil
3
Andrzejczak Karol
0
  9:11  9:11  9:11
Machno Artur
3
Wilas Dawid
0
  4:11  7:11  8:11
Kowalski Dominik
3
Khan Kaleemullah
3
  11:5  11:6  11:6
Przybitkowski Kamil
0
Machno Artur
2
  11:6  10:12  5:11  11:6  8:11
Kowalski Dominik
3
Khan Kaleemullah
3
  10:12  11:7  11:8  12:10
Kowalski Dominik
1
Khan Kaleemullah
Miejsca 27 - 28
Przybitkowski Kamil
3
  12:10  5:11  11:7  11:7
Machno Artur
1
Przybitkowski Kamil
Miejsca 29 - 32
Filipowski Dariusz
3
WALKOVER
Kurek Michał
W
Andrzejczak Karol
W
WALKOVER
Wilas Dawid
3
Filipowski Dariusz
3
WALKOVER
Wilas Dawid
W
Filipowski Dariusz
Miejsca 31 - 32
Bye
Kort 4, 13:30 10.12.2017
Bye
Bye
Stan na: 16:50:43 17-12-2017