3. Urodziny Squash Oaza Kalisz; Mistrzostwa Południowej Wielkopo - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Czajczyński DanielPotwierdzony Fabianów 139 1
4 Czajczyński KrzysztofPotwierdzony Fabianów 481 2
13 Florczyk PiotrPotwierdzony Łódź 867 3
3 Zielak JarosławPotwierdzony Kutno 329 4
5 Tadeusz MarcinPotwierdzony Konin 626 5
7 Maciszewski AdamPotwierdzony Łask 653 6
19 Frąckowiak WojciechPotwierdzony Ceków-Kolonia 1482 7
8 Filipczak ArkadiuszPotwierdzony Wolbórz 656 8
2 Chocaj PatrykPotwierdzony Kalisz 252 9
20 Filipiak MarcinPotwierdzony 1625 10
15 Okoński AleksanderPotwierdzony Kalisz 1173 11
18 Kędzierski MaciejPotwierdzony Ostrów Wielkopolski 1396 12
6 Krymarys MarcinPotwierdzony Kalisz 629 13
22 Kaczmarek Jerzy PiotrPotwierdzony Ostrów Wielkopolski 2097 14
27 Bazela KamilPotwierdzony Kalisz 15
25 Schaedel PaulinaBrak informacji Jarocin 2436 16
11 Kaczmarek GrzegorzPotwierdzony Kalisz 811 17
9 Borowski MaciejPotwierdzony Kalisz 753 18
17 Urban BartoszPotwierdzony Ostrów Wielkopolski 1250 19
12 Gurdak ŁukaszPotwierdzony Bralin 850 20
10 Sulej MichałPotwierdzony Kutno 797 21
21 Gluzman ŁukaszPotwierdzony Ostrów Wielkopolski 1983 23
14 Standziak MaciejPotwierdzony Kępno 1010 25
23 Rosiński MateuszPotwierdzony Kępno 2183 26
16 Grzegorczyk StanisławWalkover Kalisz 1237 32
26 Raabe PawełWalkover Kalisz 2824 32
24 Gościniak ŁukaszWalkover Jarocin 2433 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 04-12-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Czajczyński Daniel
Bye
Gurdak Łukasz
1
  6:11  11:4  8:11
Filipiak Marcin
2
Schaedel Paulina
W
WALKOVER
Raabe Paweł
W
Bye
Filipczak Arkadiusz
Maciszewski Adam
2
  8:11  11:3  11:9
Kaczmarek Grzegorz
1
Standziak Maciej
0
  7:11  3:11
Kaczmarek Jerzy Piotr
2
Kędzierski Maciej
2
WALKOVER
Grzegorczyk Stanisław
W
Bye
Zielak Jarosław
Czajczyński Krzysztof
Bye
Gluzman Łukasz
0
  5:11  8:11
Okoński Aleksander
2
Bazela Kamil
2
WALKOVER
Gościniak Łukasz
W
Urban Bartosz
0
  5:11  7:11
Tadeusz Marcin
2
Krymarys Marcin
2
  11:3  11:3
Rosiński Mateusz
0
Borowski Maciej
1
  13:11  8:11  5:11
Frąckowiak Wojciech
2
Sulej Michał
0
  6:11  2:11
Florczyk Piotr
2
Bye
Chocaj Patryk
Czajczyński Daniel
2
  11:8  11:7
Filipiak Marcin
0
Schaedel Paulina
W
WALKOVER
Filipczak Arkadiusz
2
Maciszewski Adam
2
  14:12  6:11  11:9
Kaczmarek Jerzy Piotr
1
Kędzierski Maciej
0
  2:11  11:13
Zielak Jarosław
2
Czajczyński Krzysztof
2
  11:3  11:5
Okoński Aleksander
0
Bazela Kamil
0
  5:11  5:11
Tadeusz Marcin
2
Krymarys Marcin
0
  13:15  2:11
Frąckowiak Wojciech
2
Florczyk Piotr
2
  11:4  11:8
Chocaj Patryk
0
Czajczyński Daniel
2
  11:3  11:5
Filipczak Arkadiusz
0
Maciszewski Adam
1
  11:8  7:11  1:11
Zielak Jarosław
2
Czajczyński Krzysztof
2
  11:2  11:4
Tadeusz Marcin
0
Frąckowiak Wojciech
0
  5:11  10:12
Florczyk Piotr
2
Czajczyński Daniel
3
  11:2  11:5  19:17
Zielak Jarosław
0
Czajczyński Krzysztof
3
  11:8  11:7  11:9
Florczyk Piotr
0
Czajczyński Daniel
3
  11:7  9:11  11:6  11:7
Czajczyński Krzysztof
1
Czajczyński Daniel
Miejsca 3 - 4
Zielak Jarosław
0
  6:11  7:11  9:11
Florczyk Piotr
3
Florczyk Piotr
Miejsca 5 - 8
Filipczak Arkadiusz
1
  7:11  11:6  8:11
Maciszewski Adam
2
Tadeusz Marcin
2
  6:11  11:7  11:9
Frąckowiak Wojciech
1
Maciszewski Adam
0
  5:11  9:11
Tadeusz Marcin
2
Tadeusz Marcin
Miejsca 7 - 8
Filipczak Arkadiusz
0
  8:11  9:11
Frąckowiak Wojciech
2
Frąckowiak Wojciech
Miejsca 9 - 16
Filipiak Marcin
Bye
Kaczmarek Jerzy Piotr
0
  7:11  4:11
Kędzierski Maciej
2
Okoński Aleksander
2
  11:5  11:9
Bazela Kamil
0
Krymarys Marcin
0
  4:11  5:11
Chocaj Patryk
2
Filipiak Marcin
2
  16:14  9:11  11:3
Kędzierski Maciej
1
Okoński Aleksander
0
  4:11  5:11
Chocaj Patryk
2
Filipiak Marcin
0
  7:11  6:11
Chocaj Patryk
2
Chocaj Patryk
Miejsca 11 - 12
Kędzierski Maciej
0
  9:11  8:11
Okoński Aleksander
2
Okoński Aleksander
Miejsca 13 - 16
Bye
Kaczmarek Jerzy Piotr
Bazela Kamil
0
  6:11  6:11
Krymarys Marcin
2
Kaczmarek Jerzy Piotr
1
  11:8  9:11  8:11
Krymarys Marcin
2
Krymarys Marcin
Miejsca 15 - 16
Bye
Bazela Kamil
Bazela Kamil
Miejsca 17 - 32
Bye
Gurdak Łukasz
Bye
Bye
Kaczmarek Grzegorz
2
  11:2  11:9
Standziak Maciej
0
Bye
Bye
Bye
Gluzman Łukasz
Bye
Urban Bartosz
Rosiński Mateusz
0
  5:11  8:11
Borowski Maciej
2
Sulej Michał
Bye
Gurdak Łukasz
Bye
Kaczmarek Grzegorz
Bye
Gluzman Łukasz
0
  9:11  9:11
Urban Bartosz
2
Borowski Maciej
2
  11:3  11:9
Sulej Michał
0
Gurdak Łukasz
0
  8:11  5:11
Kaczmarek Grzegorz
2
Urban Bartosz
0
  1:11  8:11
Borowski Maciej
2
Kaczmarek Grzegorz
2
  11:8  11:8
Borowski Maciej
0
Kaczmarek Grzegorz
Miejsca 19 - 20
Gurdak Łukasz
1
  4:11  11:9  5:11
Urban Bartosz
2
Urban Bartosz
Miejsca 21 - 24
Bye
Bye
Gluzman Łukasz
0
  11:13  8:11
Sulej Michał
2
Bye
Sulej Michał
Sulej Michał
Miejsca 23 - 24
Bye
Gluzman Łukasz
Gluzman Łukasz
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Standziak Maciej
Bye
Bye
Bye
Rosiński Mateusz
Bye
Bye
Standziak Maciej
Bye
Rosiński Mateusz
Standziak Maciej
2
  11:9  9:11  11:9
Rosiński Mateusz
1
Standziak Maciej
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:48:13 17-12-2017