Serdecznie zapraszamy na turniej organizowany z okazji 30 urodzin naszego kolegi z kortu Krystiana Milińskiego. Turniej będzie rozegrany w dwóch kategoriach:

• OPEN 8.04.2047
  • JUNIORSKI 7.04.2017

Wszystkie mecze rozgrywane będą systemem pucharowym, z walką o każde miejsce. (W przypadku przegrania meczu, gramy w turnieju „do tyłu” best of 3. Każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi).
Aby skrócić czas trwania turnieju, mecze do półfinałów będą rozgrywane systemem BEST OF 3. Półfinały, finał oraz mecz o 3 miejsce rozegrane zostaną systemem BEST OF 5.

Zgłoszenie zawodnika:
Zawodnicy przyjmowani są na turniej po przesłaniu do Organizatora e-maila zgłoszeniowego oraz po dokonaniu opłaty wpisowej. E-mail zgłoszeniowy powinien zawierać następujące dane:

Opłaty za turniej:
OPEN: 80zł Osoby, które zrezygnują z turnieju po rozlosowaniu drabinki zobowiązane są do uiszczenia połowy wpisowego.

• 8.04.2017r. – sobota

godz. 9:00 – start turnieju OPEN (zawodnicy proszeni są o dostosowanie się do HARMONOGRAMU SZCZEGÓŁOWEGO Bo5  )