4Active Squash Cup 2017 - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Shinnie ChrisPotwierdzony Inverurie 7 1
1 Khan FaizanPotwierdzony 5 2
3 Kaźmierczak RafałPotwierdzony Trzcianka 133 3
10 Lach MichałPotwierdzony Piła 736 4
8 Mazur PiotrPotwierdzony Poznań 451 5
5 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 168 6
12 Jura WojciechPotwierdzony Piła 1216 7
9 Chalimoniuk MariuszPotwierdzony Piła 480 8
15 Smalera NorbertPotwierdzony Piła 1639 9
7 Chalimoniuk ŁukaszPotwierdzony Piła 435 10
13 Ślązak MarcinPotwierdzony Biała 1246 11
6 Piotrowski KarolPotwierdzony Szczecin 388 12
11 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 954 13
16 Mrozik TomaszPotwierdzony Trzcianka 1852 14
14 Pazdaj CezaryPotwierdzony Piła 1490 15
4 Drążkowiak SebastianWalkover Poznań 153 16
17 Wojtania MichałPotwierdzony Ujście 2095 17
20 Teinert KatarzynaPotwierdzony Poznań 3164 18
24 Sawicki PawełPotwierdzony Szczecin 19
28 Szczepaniak WojciechPotwierdzony Trzcianka 20
29 Burda KrzysztofPotwierdzony Trzcianka 21
18 Kościelnik KrystianPotwierdzony Trzcianka 2168 22
25 Rogala PrzemysławPotwierdzony Trzcianka 23
27 Leśniewski RafałPotwierdzony Łódź 24
21 Matus MichałPotwierdzony Trzcianka 25
19 Malinowski JakubPotwierdzony Trzcianka 2172 26
23 Gałecki KrzysztofPotwierdzony Trzcianka 27
22 Laszuk PawełPotwierdzony Trzcianka 29
26 Kiżewska AleksandraWalkover Piła 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 26-06-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Khan Faizan
Kort 1, 10:00 1.07.2017
Bye
Leśniewski Rafał
0
  0:11  3:11
Mrozik Tomasz
2
Ślązak Marcin
2
  11:6  11:7
Sawicki Paweł
0
Malinowski Jakub
0
  5:11  2:11
Stachurski Jakub
2
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:2  15:13
Teinert Katarzyna
0
Gałecki Krzysztof
0
  6:11  2:11
Jura Wojciech
2
Lach Michał
2
  11:0  11:4
Kościelnik Krystian
0
Bye
Kort 2, 11:00 1.07.2017
Drążkowiak Sebastian
Kaźmierczak Rafał
2
  11:3  11:1
Matus Michał
0
Wojtania Michał
0
  3:11  4:11
Smalera Norbert
2
Sikorski Grzegorz
2
  11:3  11:4
Laszuk Paweł
0
Burda Krzysztof
0
  8:11  9:11
Mazur Piotr
2
Piotrowski Karol
2
  11:6  11:1
Rogala Przemysław
0
Kiżewska Aleksandra
W
WALKOVER
Chalimoniuk Mariusz
2
Pazdaj Cezary
2
  11:6  9:11  11:5
Szczepaniak Wojciech
1
Bye
Kort 2, 12:20 1.07.2017
Shinnie Chris
Khan Faizan
2
  11:3  11:4
Mrozik Tomasz
0
Ślązak Marcin
0
  6:11  1:11
Stachurski Jakub
2
Chalimoniuk Łukasz
0
  7:11  12:14
Jura Wojciech
2
Lach Michał
2
WALKOVER
Drążkowiak Sebastian
W
Kaźmierczak Rafał
2
  11:2  8:11  11:3
Smalera Norbert
1
Sikorski Grzegorz
0
  8:11  4:11
Mazur Piotr
2
Piotrowski Karol
0
  4:11  6:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Pazdaj Cezary
0
  2:11  2:11
Shinnie Chris
2
Khan Faizan
2
  11:2  11:4
Stachurski Jakub
0
Jura Wojciech
1
  11:13  11:8  6:11
Lach Michał
2
Kaźmierczak Rafał
2
  11:2  11:7
Mazur Piotr
0
Chalimoniuk Mariusz
0
  1:11  3:11
Shinnie Chris
2
Khan Faizan
3
  11:7  11:3  11:4
Lach Michał
0
Kaźmierczak Rafał
0
  4:11  4:11  0:11
Shinnie Chris
3
Khan Faizan
0
  9:11  4:11  7:11
Shinnie Chris
3
Shinnie Chris
Miejsca 3 - 4
Lach Michał
0
  4:11  9:11  10:12
Kaźmierczak Rafał
3
Kaźmierczak Rafał
Miejsca 5 - 8
Stachurski Jakub
2
  11:8  5:11  11:7
Jura Wojciech
1
Mazur Piotr
2
  11:9  11:9
Chalimoniuk Mariusz
0
Stachurski Jakub
0
  1:11  6:11
Mazur Piotr
2
Mazur Piotr
Miejsca 7 - 8
Jura Wojciech
2
  11:7  11:7
Chalimoniuk Mariusz
0
Jura Wojciech
Miejsca 9 - 16
Mrozik Tomasz
0
  4:11  11:13
Ślązak Marcin
2
Chalimoniuk Łukasz
Kort 2, 15:20 1.07.2017
Bye
Smalera Norbert
2
  11:4  11:1
Sikorski Grzegorz
0
Piotrowski Karol
2
  16:14  12:10
Pazdaj Cezary
0
Ślązak Marcin
0
  8:11  3:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Smalera Norbert
2
  11:3  11:4
Piotrowski Karol
0
Chalimoniuk Łukasz
0
  7:11  7:11
Smalera Norbert
2
Smalera Norbert
Miejsca 11 - 12
Ślązak Marcin
2
  11:1  11:2
Piotrowski Karol
0
Ślązak Marcin
Miejsca 13 - 16
Mrozik Tomasz
Kort 1, 18:40 1.07.2017
Bye
Sikorski Grzegorz
2
  11:8  8:11  11:6
Pazdaj Cezary
1
Mrozik Tomasz
0
  12:14  8:11
Sikorski Grzegorz
2
Sikorski Grzegorz
Miejsca 15 - 16
Bye
Kort 1, 12:05 2.07.2017
Pazdaj Cezary
Pazdaj Cezary
Miejsca 17 - 32
Bye
Kort 1, 12:40 1.07.2017
Leśniewski Rafał
Sawicki Paweł
2
  9:11  11:8  12:10
Malinowski Jakub
1
Teinert Katarzyna
2
  11:6  11:4
Gałecki Krzysztof
0
Kościelnik Krystian
Kort 2, 13:00 1.07.2017
Bye
Matus Michał
1
  11:8  4:11  4:11
Wojtania Michał
2
Laszuk Paweł
0
  4:11  6:11
Burda Krzysztof
2
Rogala Przemysław
Kort 1, 13:40 1.07.2017
Bye
Szczepaniak Wojciech
Kort 2, 13:40 1.07.2017
Bye
Leśniewski Rafał
0
  4:11  6:11
Sawicki Paweł
2
Teinert Katarzyna
2
  11:9  11:9
Kościelnik Krystian
0
Wojtania Michał
2
  11:9  11:8
Burda Krzysztof
0
Rogala Przemysław
0
  9:11  2:11
Szczepaniak Wojciech
2
Sawicki Paweł
0
  4:11  9:11
Teinert Katarzyna
2
Wojtania Michał
2
  11:8  8:11  11:0
Szczepaniak Wojciech
1
Teinert Katarzyna
0
  9:11  7:11
Wojtania Michał
2
Wojtania Michał
Miejsca 19 - 20
Sawicki Paweł
2
  6:11  11:6  11:5
Szczepaniak Wojciech
1
Sawicki Paweł
Miejsca 21 - 24
Leśniewski Rafał
0
  9:11  5:11
Kościelnik Krystian
2
Burda Krzysztof
2
  11:9  14:12
Rogala Przemysław
0
Kościelnik Krystian
0
  10:12  4:11
Burda Krzysztof
2
Burda Krzysztof
Miejsca 23 - 24
Leśniewski Rafał
0
  1:11  6:11
Rogala Przemysław
2
Rogala Przemysław
Miejsca 25 - 32
Bye
Kort 1, 16:00 1.07.2017
Malinowski Jakub
Gałecki Krzysztof
Kort 2, 16:00 1.07.2017
Bye
Matus Michał
2
WALKOVER
Laszuk Paweł
W
Bye
Kort 2, 16:20 1.07.2017
Bye
Malinowski Jakub
2
  11:6  11:7
Gałecki Krzysztof
0
Matus Michał
Kort 2, 20:00 1.07.2017
Bye
Malinowski Jakub
1
  11:6  6:11  11:13
Matus Michał
2
Matus Michał
Miejsca 27 - 28
Gałecki Krzysztof
Kort 1, 10:25 2.07.2017
Bye
Gałecki Krzysztof
Miejsca 29 - 32
Bye
Kort 1, 19:00 1.07.2017
Bye
Laszuk Paweł
Kort 2, 19:00 1.07.2017
Bye
Bye
Kort 2, 10:00 2.07.2017
Laszuk Paweł
Laszuk Paweł
Miejsca 31 - 32
Bye
Kort 1, 10:00 2.07.2017
Bye
Bye
Stan na: 21:30:04 21-09-2017