5. Urodziny Klubu Squash Point Bydgoszcz - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B2)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Khan FaizanPotwierdzony 8 1
2 Khan KaleemullahPotwierdzony Łódź 25 2
3 Karp AdamPotwierdzony Łódź 35 3
4 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań? 65 4
6 Wyskiel MaciejPotwierdzony Gdańsk 113 5
8 Meckien BartoszPotwierdzony 118 6
5 Kapuściński BartoszPotwierdzony Bydgoszcz 108 7
11 Kroll AdamPotwierdzony Bydgoszcz 159 8
14 Konopa BartoszPotwierdzony Solec Kujawski 242 9
41 Rakowski PiotrBrak informacji Hamburg 1798 10
10 Janiszewski MichałPotwierdzony Łódź 157 11
12 Michalak PawełPotwierdzony Bydgoszcz 203 12
7 Hełminiak PiotrPotwierdzony Bydgoszcz 114 13
18 Grochowski PatrykPotwierdzony Bydgoszcz 307 14
16 Ladziński MichałPotwierdzony Bydgoszcz 270 15
15 Majcherski KarolPotwierdzony 262 16
9 Gajos JakubPotwierdzony Łódź 154 17
22 Ochociński KrzysztofPotwierdzony Kołobrzeg 502 18
20 Rybarczyk HubertPotwierdzony Toruń 338 19
31 Cirocki MarcinBrak informacji Rębiska 768 20
13 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 239 21
19 Kapuściński RafałPotwierdzony Bydgoszcz 311 22
35 Furman WojciechPotwierdzony Toruń 894 23
40 Figurski MariuszPotwierdzony Kaczory 1731 24
23 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 590 25
27 Mickiewicz MaciejPotwierdzony Toruń 629 26
34 Godziński DawidBrak informacji Bydgoszcz 886 27
37 Rymer MarcinBrak informacji 930 28
36 Ornowski MarcinBrak informacji Bydgoszcz 923 29
32 Don KrzysztofBrak informacji Bydgoszcz 784 30
21 Majewski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 343 31
39 Szczerbiński AndrzejBrak informacji Solec Kujawski 1421 32
17 Sokołowski AndrzejPotwierdzony Bydgoszcz 286 33
28 Mituś KrzysztofPotwierdzony Bydgoszcz 694 34
30 Pazdaj CezaryPotwierdzony Piła 749 35
33 Graczyk PawełBrak informacji Elbląg 866 36
29 Lipiński TomaszBrak informacji Toruń 700 37
38 Zacharewicz MariuszPotwierdzony 972 38
26 Firfas DamianPotwierdzony Maksymilianowo 613 39
43 Iwański PiotrWalkover Bydgoszcz 40
42 Ledziński ŁukaszBrak informacji Bydgoszcz 2310 41
24 Niklas JakubPotwierdzony Bydgoszcz 593 42
25 Zakrzewski MateuszPotwierdzony Ciele 606 45


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 13-11-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Khan Faizan
Bye
Bye
Furman Wojciech
Szczerbiński Andrzej
2
  11:6  3:11  13:11
Firfas Damian
1
Bye
Ladziński Michał
Janiszewski Michał
Bye
Bye
Rymer Marcin
Rybarczyk Hubert
2
  11:5  11:7
Sokołowski Andrzej
0
Bye
Kapuściński Bartosz
Meckien Bartosz
Bye
Bye
Mickiewicz Maciej
Rakowski Piotr
2
  11:8  11:8
Lipiński Tomasz
0
Bye
Gajos Jakub
Firfas Rafał
Bye
Pazdaj Cezary
0
  7:11  9:11
Grochowski Patryk
2
Ornowski Marcin
2
  11:5  11:5
Ledziński Łukasz
0
Bye
Karp Adam
Kabaciński Maciej
Bye
Niklas Jakub
1
  7:11  11:9  7:11
Godziński Dawid
2
Mituś Krzysztof
0
  9:11  8:11
Figurski Mariusz
2
Bye
Michalak Paweł
Kroll Adam
Bye
Zakrzewski Mateusz
0
  0:11  5:11
Ochociński Krzysztof
2
Zacharewicz Mariusz
0
  10:12  7:11
Majewski Kamil
2
Bye
Hełminiak Piotr
Wyskiel Maciej
Bye
Graczyk Paweł
0
  7:11  4:11
Kapuściński Rafał
2
Sikorski Grzegorz
Bye
Bye
Konopa Bartosz
Majcherski Karol
Bye
Cirocki Marcin
2
  11:2  11:3
Iwański Piotr
0
Don Krzysztof
Bye
Bye
Khan Kaleemullah
Khan Faizan
2
  11:0  11:2
Furman Wojciech
0
Szczerbiński Andrzej
0
  6:11  7:11
Ladziński Michał
2
Janiszewski Michał
2
  11:7  11:7
Rymer Marcin
0
Rybarczyk Hubert
0
  3:11  12:14
Kapuściński Bartosz
2
Meckien Bartosz
2
  12:10  11:8
Mickiewicz Maciej
0
Rakowski Piotr
2
  6:11  12:10  11:3
Gajos Jakub
1
Firfas Rafał
0
  6:11  10:12
Grochowski Patryk
2
Ornowski Marcin
0
  7:11  3:11
Karp Adam
2
Kabaciński Maciej
2
WALKOVER
Godziński Dawid
W
Figurski Mariusz
0
  3:11  3:11
Michalak Paweł
2
Kroll Adam
2
  11:4  12:10
Ochociński Krzysztof
0
Majewski Kamil
0
  4:11  10:12
Hełminiak Piotr
2
Wyskiel Maciej
2
  11:8  12:10
Kapuściński Rafał
0
Sikorski Grzegorz
0
  7:11  4:11
Konopa Bartosz
2
Majcherski Karol
2
  14:12  12:10
Cirocki Marcin
0
Don Krzysztof
W
WALKOVER
Khan Kaleemullah
2
Khan Faizan
2
WALKOVER
Ladziński Michał
W
Janiszewski Michał
1
  6:11  13:11  7:11
Kapuściński Bartosz
2
Meckien Bartosz
2
  11:4  8:11  11:8
Rakowski Piotr
1
Grochowski Patryk
0
  6:11  10:12
Karp Adam
2
Kabaciński Maciej
2
  11:6  11:3
Michalak Paweł
0
Kroll Adam
2
  7:11  11:5  11:8
Hełminiak Piotr
1
Wyskiel Maciej
2
  11:8  11:6
Konopa Bartosz
0
Majcherski Karol
0
  14:16  6:11
Khan Kaleemullah
2
Khan Faizan
2
  11:5  12:10
Kapuściński Bartosz
0
Meckien Bartosz
W
WALKOVER
Karp Adam
2
Kabaciński Maciej
2
  11:3  11:7
Kroll Adam
0
Wyskiel Maciej
1
  6:11  11:8  6:11
Khan Kaleemullah
2
Khan Faizan
3
  11:5  11:7  11:6
Karp Adam
0
Kabaciński Maciej
1
  11:9  5:11  5:11  2:11
Khan Kaleemullah
3
Khan Faizan
3
  11:9  7:11  11:7  11:6
Khan Kaleemullah
1
Khan Faizan
Miejsca 3 - 4
Karp Adam
3
  8:11  11:1  13:11  11:6
Kabaciński Maciej
1
Karp Adam
Miejsca 5 - 8
Kapuściński Bartosz
1
  8:11  11:3  8:11
Meckien Bartosz
2
Kroll Adam
0
  7:11  8:11
Wyskiel Maciej
2
Meckien Bartosz
0
  8:11  5:11
Wyskiel Maciej
2
Wyskiel Maciej
Miejsca 7 - 8
Kapuściński Bartosz
2
  11:5  4:11  11:9
Kroll Adam
1
Kapuściński Bartosz
Miejsca 9 - 16
Ladziński Michał
0
  8:11  9:11
Janiszewski Michał
2
Rakowski Piotr
2
  7:11  11:4  11:6
Grochowski Patryk
1
Michalak Paweł
2
  11:6  15:13
Hełminiak Piotr
0
Konopa Bartosz
2
  11:9  5:11  11:5
Majcherski Karol
1
Janiszewski Michał
0
  9:11  9:11
Rakowski Piotr
2
Michalak Paweł
0
  5:11  7:11
Konopa Bartosz
2
Rakowski Piotr
1
  7:11  11:5  10:12
Konopa Bartosz
2
Konopa Bartosz
Miejsca 11 - 12
Janiszewski Michał
2
  11:6  11:5
Michalak Paweł
0
Janiszewski Michał
Miejsca 13 - 16
Ladziński Michał
0
  2:11  7:11
Grochowski Patryk
2
Hełminiak Piotr
2
  13:11  7:11  11:6
Majcherski Karol
1
Grochowski Patryk
0
  2:11  7:11
Hełminiak Piotr
2
Hełminiak Piotr
Miejsca 15 - 16
Ladziński Michał
2
  11:6  11:8
Majcherski Karol
0
Ladziński Michał
Miejsca 17 - 32
Furman Wojciech
2
WALKOVER
Szczerbiński Andrzej
W
Rymer Marcin
1
  11:9  4:11  6:11
Rybarczyk Hubert
2
Mickiewicz Maciej
0
  9:11  5:11
Gajos Jakub
2
Firfas Rafał
2
  10:12  12:10  12:10
Ornowski Marcin
1
Godziński Dawid
0
  5:11  8:11
Figurski Mariusz
2
Ochociński Krzysztof
2
WALKOVER
Majewski Kamil
W
Kapuściński Rafał
2
  8:11  11:4  13:11
Sikorski Grzegorz
1
Cirocki Marcin
2
  11:3  11:2
Don Krzysztof
0
Furman Wojciech
0
  5:11  2:11
Rybarczyk Hubert
2
Gajos Jakub
2
  11:4  11:2
Firfas Rafał
0
Figurski Mariusz
0
  5:11  5:11
Ochociński Krzysztof
2
Kapuściński Rafał
0
  7:11  9:11
Cirocki Marcin
2
Rybarczyk Hubert
1
  11:8  4:11  7:11
Gajos Jakub
2
Ochociński Krzysztof
2
  14:12  11:5
Cirocki Marcin
0
Gajos Jakub
2
  11:3  7:11  11:4
Ochociński Krzysztof
1
Gajos Jakub
Miejsca 19 - 20
Rybarczyk Hubert
2
  6:11  12:10  11:8
Cirocki Marcin
1
Rybarczyk Hubert
Miejsca 21 - 24
Furman Wojciech
1
  11:9  6:11  4:11
Firfas Rafał
2
Figurski Mariusz
1
  6:11  12:10  5:11
Kapuściński Rafał
2
Firfas Rafał
2
  11:1  6:11  11:3
Kapuściński Rafał
1
Firfas Rafał
Miejsca 23 - 24
Furman Wojciech
2
WALKOVER
Figurski Mariusz
W
Furman Wojciech
Miejsca 25 - 32
Szczerbiński Andrzej
W
WALKOVER
Rymer Marcin
2
Mickiewicz Maciej
2
  11:7  11:5
Ornowski Marcin
0
Godziński Dawid
2
WALKOVER
Majewski Kamil
W
Sikorski Grzegorz
2
  11:5  11:6
Don Krzysztof
0
Rymer Marcin
0
  3:11  6:11
Mickiewicz Maciej
2
Godziński Dawid
1
  4:11  11:7  12:14
Sikorski Grzegorz
2
Mickiewicz Maciej
1
  11:2  12:14  6:11
Sikorski Grzegorz
2
Sikorski Grzegorz
Miejsca 27 - 28
Rymer Marcin
1
  9:11  11:5  8:11
Godziński Dawid
2
Godziński Dawid
Miejsca 29 - 32
Szczerbiński Andrzej
W
WALKOVER
Ornowski Marcin
2
Majewski Kamil
W
WALKOVER
Don Krzysztof
2
Ornowski Marcin
2
  7:11  11:6  11:8
Don Krzysztof
1
Ornowski Marcin
Miejsca 31 - 32
Szczerbiński Andrzej
W
WALKOVER
Majewski Kamil
2
Majewski Kamil
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Firfas Damian
Bye
Bye
Bye
Sokołowski Andrzej
Bye
Bye
Bye
Lipiński Tomasz
Bye
Bye
Pazdaj Cezary
Ledziński Łukasz
Bye
Bye
Niklas Jakub
Mituś Krzysztof
Bye
Bye
Zakrzewski Mateusz
Zacharewicz Mariusz
Bye
Bye
Graczyk Paweł
Bye
Bye
Bye
Iwański Piotr
Bye
Bye
Bye
Firfas Damian
Bye
Sokołowski Andrzej
Bye
Lipiński Tomasz
Pazdaj Cezary
2
  11:9  11:6
Ledziński Łukasz
0
Niklas Jakub
0
  5:11  8:11
Mituś Krzysztof
2
Zakrzewski Mateusz
0
  6:11  3:11
Zacharewicz Mariusz
2
Graczyk Paweł
Bye
Iwański Piotr
Bye
Firfas Damian
0
  10:12  6:11
Sokołowski Andrzej
2
Lipiński Tomasz
0
  10:12  2:11
Pazdaj Cezary
2
Mituś Krzysztof
2
  11:5  11:9
Zacharewicz Mariusz
0
Graczyk Paweł
2
WALKOVER
Iwański Piotr
W
Sokołowski Andrzej
2
  11:9  7:11  11:9
Pazdaj Cezary
1
Mituś Krzysztof
2
  11:7  11:9
Graczyk Paweł
0
Sokołowski Andrzej
2
  11:4  11:6
Mituś Krzysztof
0
Sokołowski Andrzej
Miejsca 35 - 36
Pazdaj Cezary
2
  7:11  11:8  12:10
Graczyk Paweł
1
Pazdaj Cezary
Miejsca 37 - 40
Firfas Damian
0
  7:11  7:11
Lipiński Tomasz
2
Zacharewicz Mariusz
Bye
Lipiński Tomasz
2
  11:6  5:11  11:7
Zacharewicz Mariusz
1
Lipiński Tomasz
Miejsca 39 - 40
Firfas Damian
Bye
Firfas Damian
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Ledziński Łukasz
Niklas Jakub
2
  6:11  11:9  14:12
Zakrzewski Mateusz
1
Bye
Bye
Bye
Ledziński Łukasz
Niklas Jakub
Bye
Ledziński Łukasz
2
  11:8  8:11  11:8
Niklas Jakub
1
Ledziński Łukasz
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Zakrzewski Mateusz
Bye
Bye
Zakrzewski Mateusz
Zakrzewski Mateusz
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 15:43:46 24-11-2017