APRIL CUP B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Popko ŁukaszPotwierdzony Białystok 33 1
5 Szymczak MarcinPotwierdzony Siedlce 66 2
8 Soszka StefanPotwierdzony Białystok 79 3
3 Gnitecki PrzemysławPotwierdzony Warszawa 46 4
4 Daniluk RafałPotwierdzony Białystok 50 5
6 Ratigowski MarcinPotwierdzony Warszawa 70 6
2 Hibner JacekPotwierdzony Łódź 41 7
7 Królewski EdwardPotwierdzony Białystok 73 8
9 Michalczuk PawełPotwierdzony Białystok 82 9
12 Gawryluk OlafPotwierdzony Białystok 183 10
14 Hrycaj MarcinPotwierdzony Warszawa 226 11
10 Busłowski LeszekWalkover 104 12
13 Multan GrzegorzPotwierdzony Warszawa 187 13
20 Zieliński MarcinPotwierdzony Warszawa 432 14
11 Piskórz TomaszPotwierdzony Lublin 139 15
16 Piekarski MichałPotwierdzony Białystok 320 16
19 Aksiucik PawełPotwierdzony Białystok 400 17
41 Haiduchenia ValentinPotwierdzony Mińsk 2045 18
18 Andrzejczyk AdrianPotwierdzony Warszawa 380 19
32 Czaban ŁukaszPotwierdzony Zaścianki 1076 20
17 Ginter JakubPotwierdzony 372 21
21 Kułak PawełPotwierdzony Białystok 486 22
30 Bycul MichałPotwierdzony Białystok 1014 23
15 Purta MaciejPotwierdzony Białystok 287 24
31 Leszczyński StanisławPotwierdzony Warszawa 1044 25
27 Kozak AgataPotwierdzony Białystok 799 26
24 Purzewski MateuszPotwierdzony Białystok 619 27
23 Purta DariuszPotwierdzony Białystok 614 28
42 Titov AndreiPotwierdzony Mińsk, Białoruś 2124 29
35 Soszka AleksandraPotwierdzony 1159 30
43 Bołtryk TomaszPotwierdzony Białystok 2265 31
28 Sawicka AnnaWalkover Białystok 834 32
37 Kawecki TomaszPotwierdzony 1303 33
46 Yarmak PavelPotwierdzony Mińsk, Belarus 2521 34
39 Tomczyk KonradPotwierdzony Białystok 1565 35
44 Sasinowski ArturPotwierdzony Marki 2393 36
36 Popko AleksandraPotwierdzony Białystok 1180 37
52 Sikora-Bobolewska MagdalenaPotwierdzony Lublin 38
25 Czaban IgorWalkover Zaścianki 708 40
45 Obukowicz MonikaWalkover Warszawa 2458 40
26 Popko KingaPotwierdzony 756 41
22 Królewska ElżbietaWalkover 577 44
47 Rynkowska MagdalenaPotwierdzony Białystok 3044 45
38 Gawryluk MonikaWalkover Białystok 1524 48
40 Krutul DawidWalkover Białystok 1853 48
50 Tyszkiewicz EwelinaWalkover 48
34 Wilińska JoannaWalkover Warszawa 1155 48
51 Popko HannaPotwierdzony Białystok 49
33 Daniluk MonikaPotwierdzony Białystok 1078 50
49 Kuczmierowska JoannaPotwierdzony Sokółka 51
48 Sawicka KatarzynaPotwierdzony Białystok 3053 53
29 Ostaszewski AdamWalkover Białystok 953 64


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 24-04-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Popko Łukasz
Bye
Sikora-Bobolewska Magdalena
1
  6:11  11:9  6:11
Sawicka Anna
2
Kułak Paweł
Bye
Bye
Hrycaj Marcin
Piskórz Tomasz
2
  11:1  11:6
Gawryluk Monika
0
Daniluk Monika
0
  4:11  6:11
Purta Dariusz
2
Czaban Łukasz
2
  11:8  11:4
Kawecki Tomasz
0
Bye
Królewski Edward
Ratigowski Marcin
Bye
Krutul Dawid
0
  4:11  7:11
Kozak Agata
2
Czaban Igor
1
  11:7  7:11  5:11
Haiduchenia Valentin
2
Bye
Multan Grzegorz
Michalczuk Paweł
2
  11:3  11:1
Sasinowski Artur
0
Soszka Aleksandra
2
  11:3  11:5
Ostaszewski Adam
0
Bycul Michał
2
  11:6  11:4
Tyszkiewicz Ewelina
0
Bye
Gnitecki Przemysław
Daniluk Rafał
Bye
Obukowicz Monika
0
  11:13  10:12
Purzewski Mateusz
2
Aksiucik Paweł
2
  11:3  11:8
Wilińska Joanna
0
Sawicka Katarzyna
0
  1:11  3:11
Busłowski Leszek
2
Purta Maciej
2
  11:7  11:6
Tomczyk Konrad
0
Kuczmierowska Joanna
0
  2:11  2:11
Zieliński Marcin
2
Królewska Elżbieta
0
  8:11  6:11
Titov Andrei
2
Bye
Soszka Stefan
Szymczak Marcin
Bye
Rynkowska Magdalena
0
  2:11  6:11
Andrzejczyk Adrian
2
Leszczyński Stanisław
2
  11:1  11:1
Popko Hanna
0
Popko Aleksandra
0
  4:11  4:11
Gawryluk Olaf
2
Piekarski Michał
Bye
Bołtryk Tomasz
2
  9:11  11:8  11:2
Popko Kinga
1
Ginter Jakub
2
  11:7  11:6
Yarmak Pavel
0
Bye
Hibner Jacek
Popko Łukasz
2
  11:3  11:1
Sawicka Anna
0
Kułak Paweł
0
  2:11  4:11
Hrycaj Marcin
2
Piskórz Tomasz
2
  11:1  11:3
Purta Dariusz
0
Czaban Łukasz
0
  4:11  5:11
Królewski Edward
2
Ratigowski Marcin
2
  11:3  11:4
Kozak Agata
0
Haiduchenia Valentin
0
  8:11  3:11
Multan Grzegorz
2
Michalczuk Paweł
2
  11:3  11:4
Soszka Aleksandra
0
Bycul Michał
0
  1:11  2:11
Gnitecki Przemysław
2
Daniluk Rafał
2
  11:6  13:11
Purzewski Mateusz
0
Aksiucik Paweł
0
  4:11  8:11
Busłowski Leszek
2
Purta Maciej
0
  9:11  8:11
Zieliński Marcin
2
Titov Andrei
0
  7:11  4:11
Soszka Stefan
2
Szymczak Marcin
2
  11:5  11:9
Andrzejczyk Adrian
0
Leszczyński Stanisław
0
  6:11  6:11
Gawryluk Olaf
2
Piekarski Michał
2
  11:8  11:4
Bołtryk Tomasz
0
Ginter Jakub
0
  2:11  5:11
Hibner Jacek
2
Popko Łukasz
3
  11:9  11:5  11:0
Hrycaj Marcin
0
Piskórz Tomasz
2
  6:11  8:11  11:8  12:10  7:11
Królewski Edward
3
Ratigowski Marcin
3
  9:11  10:12  11:5  11:6  11:4
Multan Grzegorz
2
Michalczuk Paweł
0
  7:11  5:11  5:11
Gnitecki Przemysław
3
Daniluk Rafał
3
  12:10  11:9  12:14  12:14  11:8
Busłowski Leszek
2
Zieliński Marcin
0
  10:12  6:11  1:11
Soszka Stefan
3
Szymczak Marcin
3
  11:8  11:4  11:7
Gawryluk Olaf
0
Piekarski Michał
0
  6:11  3:11  2:11
Hibner Jacek
3
Popko Łukasz
3
  11:4  11:6  7:11  11:5
Królewski Edward
1
Ratigowski Marcin
1
  8:11  4:11  11:8  8:11
Gnitecki Przemysław
3
Daniluk Rafał
0
  8:11  8:11  8:11
Soszka Stefan
3
Szymczak Marcin
3
  11:8  11:9  11:4
Hibner Jacek
0
Popko Łukasz
3
  8:11  11:3  11:8  11:9
Gnitecki Przemysław
1
Soszka Stefan
0
  11:13  7:11  7:11
Szymczak Marcin
3
Popko Łukasz
3
  11:4  11:4  11:6
Szymczak Marcin
0
Popko Łukasz
Miejsca 3 - 4
Gnitecki Przemysław
1
  7:11  11:9  6:11  1:11
Soszka Stefan
3
Soszka Stefan
Miejsca 5 - 8
Królewski Edward
1
  11:4  14:16  7:11
Ratigowski Marcin
2
Daniluk Rafał
2
  11:9  9:11  11:2
Hibner Jacek
1
Ratigowski Marcin
0
  5:11  4:11
Daniluk Rafał
2
Daniluk Rafał
Miejsca 7 - 8
Królewski Edward
0
  12:14  5:11
Hibner Jacek
2
Hibner Jacek
Miejsca 9 - 16
Hrycaj Marcin
2
  11:7  11:7
Piskórz Tomasz
0
Multan Grzegorz
0
  10:12  8:11
Michalczuk Paweł
2
Busłowski Leszek
2
  13:11  11:8
Zieliński Marcin
0
Gawryluk Olaf
2
  11:4  11:3
Piekarski Michał
0
Hrycaj Marcin
0
  11:13  1:11
Michalczuk Paweł
2
Busłowski Leszek
W
WALKOVER
Gawryluk Olaf
2
Michalczuk Paweł
2
  11:9  11:5
Gawryluk Olaf
0
Michalczuk Paweł
Miejsca 11 - 12
Hrycaj Marcin
Bye
Hrycaj Marcin
Miejsca 13 - 16
Piskórz Tomasz
0
  8:11  8:11
Multan Grzegorz
2
Zieliński Marcin
2
  15:13  13:11
Piekarski Michał
0
Multan Grzegorz
2
  10:12  11:5  11:6
Zieliński Marcin
1
Multan Grzegorz
Miejsca 15 - 16
Piskórz Tomasz
2
  11:6  12:10
Piekarski Michał
0
Piskórz Tomasz
Miejsca 17 - 32
Sawicka Anna
0
  4:11  5:11
Kułak Paweł
2
Purta Dariusz
0
  1:11  2:11
Czaban Łukasz
2
Kozak Agata
0
  2:11  5:11
Haiduchenia Valentin
2
Soszka Aleksandra
0
  1:11  6:11
Bycul Michał
2
Purzewski Mateusz
1
  5:11  11:9  4:11
Aksiucik Paweł
2
Purta Maciej
2
  12:14  11:5  11:8
Titov Andrei
1
Andrzejczyk Adrian
2
  11:3  6:11  11:5
Leszczyński Stanisław
1
Bołtryk Tomasz
0
  5:11  6:11
Ginter Jakub
2
Kułak Paweł
0
  2:11  3:11
Czaban Łukasz
2
Haiduchenia Valentin
2
  11:5  11:5
Bycul Michał
0
Aksiucik Paweł
2
  11:7  11:3
Purta Maciej
0
Andrzejczyk Adrian
2
  11:4  11:4
Ginter Jakub
0
Czaban Łukasz
1
  9:11  12:10  9:11
Haiduchenia Valentin
2
Aksiucik Paweł
2
  11:8  11:4
Andrzejczyk Adrian
0
Haiduchenia Valentin
1
  8:11  12:10  8:11
Aksiucik Paweł
2
Aksiucik Paweł
Miejsca 19 - 20
Czaban Łukasz
1
  3:11  11:7  10:12
Andrzejczyk Adrian
2
Andrzejczyk Adrian
Miejsca 21 - 24
Kułak Paweł
2
  11:4  11:3
Bycul Michał
0
Purta Maciej
1
  11:9  2:11  4:11
Ginter Jakub
2
Kułak Paweł
0
  4:11  3:11
Ginter Jakub
2
Ginter Jakub
Miejsca 23 - 24
Bycul Michał
2
WALKOVER
Purta Maciej
W
Bycul Michał
Miejsca 25 - 32
Sawicka Anna
W
WALKOVER
Purta Dariusz
2
Kozak Agata
2
  11:6  9:11  11:5
Soszka Aleksandra
1
Purzewski Mateusz
2
  11:4  11:9
Titov Andrei
0
Leszczyński Stanisław
2
  11:4  11:0
Bołtryk Tomasz
0
Purta Dariusz
1
  8:11  11:6  14:16
Kozak Agata
2
Purzewski Mateusz
1
  11:4  7:11  8:11
Leszczyński Stanisław
2
Kozak Agata
0
  3:11  10:12
Leszczyński Stanisław
2
Leszczyński Stanisław
Miejsca 27 - 28
Purta Dariusz
0
  4:11  9:11
Purzewski Mateusz
2
Purzewski Mateusz
Miejsca 29 - 32
Bye
Soszka Aleksandra
Titov Andrei
2
  11:7  11:7
Bołtryk Tomasz
0
Soszka Aleksandra
W
WALKOVER
Titov Andrei
2
Titov Andrei
Miejsca 31 - 32
Bye
Bołtryk Tomasz
Bołtryk Tomasz
Miejsca 33 - 64
Bye
Sikora-Bobolewska Magdalena
Bye
Bye
Gawryluk Monika
2
  11:3  11:5
Daniluk Monika
0
Kawecki Tomasz
Bye
Bye
Krutul Dawid
Czaban Igor
Bye
Sasinowski Artur
2
WALKOVER
Ostaszewski Adam
W
Tyszkiewicz Ewelina
Bye
Bye
Obukowicz Monika
Wilińska Joanna
2
  11:2  11:1
Sawicka Katarzyna
0
Tomczyk Konrad
2
  11:3  11:2
Kuczmierowska Joanna
0
Królewska Elżbieta
Bye
Bye
Rynkowska Magdalena
Popko Hanna
0
  5:11  6:11
Popko Aleksandra
2
Bye
Popko Kinga
Yarmak Pavel
Bye
Sikora-Bobolewska Magdalena
Bye
Gawryluk Monika
W
WALKOVER
Kawecki Tomasz
2
Krutul Dawid
W
WALKOVER
Czaban Igor
2
Sasinowski Artur
2
WALKOVER
Tyszkiewicz Ewelina
W
Obukowicz Monika
2
  11:2  11:4
Wilińska Joanna
0
Tomczyk Konrad
2
  11:7  9:11  11:7
Królewska Elżbieta
1
Rynkowska Magdalena
0
  5:11  8:11
Popko Aleksandra
2
Popko Kinga
0
  2:11  1:11
Yarmak Pavel
2
Sikora-Bobolewska Magdalena
0
  0:11  6:11
Kawecki Tomasz
2
Czaban Igor
W
WALKOVER
Sasinowski Artur
2
Obukowicz Monika
W
WALKOVER
Tomczyk Konrad
2
Popko Aleksandra
0
  4:11  2:11
Yarmak Pavel
2
Kawecki Tomasz
2
  11:5  11:7
Sasinowski Artur
0
Tomczyk Konrad
0
  11:13  10:12
Yarmak Pavel
2
Kawecki Tomasz
2
WALKOVER
Yarmak Pavel
W
Kawecki Tomasz
Miejsca 35 - 36
Sasinowski Artur
0
  4:11  7:11
Tomczyk Konrad
2
Tomczyk Konrad
Miejsca 37 - 40
Sikora-Bobolewska Magdalena
Bye
Bye
Popko Aleksandra
Sikora-Bobolewska Magdalena
1
  11:6  10:12  6:11
Popko Aleksandra
2
Popko Aleksandra
Miejsca 39 - 40
Bye
Bye
Bye
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Wilińska Joanna
W
WALKOVER
Królewska Elżbieta
2
Rynkowska Magdalena
0
  2:11  4:11
Popko Kinga
2
Bye
Bye
Królewska Elżbieta
W
WALKOVER
Popko Kinga
2
Bye
Popko Kinga
Popko Kinga
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Rynkowska Magdalena
Bye
Rynkowska Magdalena
Rynkowska Magdalena
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Daniluk Monika
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Sawicka Katarzyna
Kuczmierowska Joanna
Bye
Bye
Popko Hanna
Bye
Bye
Bye
Daniluk Monika
Bye
Bye
Sawicka Katarzyna
0
  5:11  6:11
Kuczmierowska Joanna
2
Popko Hanna
Bye
Daniluk Monika
Bye
Kuczmierowska Joanna
0
  4:11  7:11
Popko Hanna
2
Daniluk Monika
0
  8:11  9:11
Popko Hanna
2
Popko Hanna
Miejsca 51 - 52
Bye
Kuczmierowska Joanna
Kuczmierowska Joanna
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Sawicka Katarzyna
Bye
Bye
Sawicka Katarzyna
Sawicka Katarzyna
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:58:25 26-05-2017